Maske Tarifleri Cildinizi Gençleştirmek İster misiniz?

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

damla-dincer

Guru
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2007
365
0
Evet bugün tv de son anda yakaladığım bir konu bu.Bir uzman anlatıyordu. Önce yüze buhar banyosu uygulanır.Hemen ardından biz genelde beyazını kullanırız ama Yumurtanın sarısını sürülecek.Yumurtanın sarısında kök hücreler bulunurmuş yani yumurtanın canlı kısmıymış.Bu yüzden yüze sürüldüğü zaman cilde kök hücre etkisi yaparak yeniden kolajen üretmesini sağlarmış,dirileştirirmiş.Kuruduktan sonra ise elinizle kaldırın bu kaldırma işlemi aynı zamanda peeling etkisi yaparmış.

Evet bugün tv de son anda yakaladığım bir konu bu.Bir uzman anlatıyordu. Önce yüze buhar banyosu uygulanır.Hemen ardından biz genelde beyazını kullanırız ama Yumurtanın sarısını sürülecek.Yumurtanın sarısında kök hücreler bulunurmuş yani yumurtanın canlı kısmıymış.Bu yüzden yüze sürüldüğü zaman cilde kök hücre etkisi yaparak yeniden kolajen üretmesini sağlarmış,dirileştirirmiş.Kuruduktan sonra ise elinizle kaldırın bu kaldırma işlemi aynı zamanda peeling etkisi yaparmış.

Canım o uzman göz çevresiyle ilgili birşey söyledi mi peki? Yani yumurtayı göz çevremize de uygulayabiliyor muyuz acaba? Bana çok mantıklı geldi bu tarif, hemen uygulayacağım...

canım göz çeveresine uygulamasan daha ii olur diye düşünüyorum çok hassas ya göz çevresi :)

Evet haklısın canım.. ama en büyük derdimiz de şu kaz ayakları ve göz çevresi kırışıklıkları diil mi zaten? belki ona da faydası olur diye düşünmüştüm. belki dayanamaz denerim, benim göz çevrem çok hassas hemen kızarır kaşınır, bana bişey olmazsa kimseye olmaz... denedikten sonra haber veririm size

Canım o uzman göz çevresiyle ilgili birşey söyledi mi peki? Yani yumurtayı göz çevremize de uygulayabiliyor muyuz acaba? Bana çok mantıklı geldi bu tarif, hemen uygulayacağım...

Valla o kadarını bilemiyorum ama kaldırırken elinizle kaldırın dedi peeling etkisi yapar dediğine göre göz çevresi hassas,zarar verebilir.Bu konuda bilgilendirme yapmadı.

X