bebekte gelişim geriliği lütfen yardım

xoxzlems

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2007
137
0
kuzenim 31 haftalık hamile. bugün dr bebekte gelişim geriliğinden şüphelenmiş. Şuan hastanede yatıyor. teşhis kesinleşirse bebek hemen sezeryanla alınacak. kuvezde geliştirilecek. aranızda böyle bir durum yaşayan varmı.yardımcı olursanız sevınırım.

valla benım bebektede 2 hafta gelısım< gerılıgı oldugunu cumartesı ogrendım doktor fındık fıstık balık cıkolata makarna pılav ye dedı bunlar ebbekte cok kılo yapıyo dedı bende yedım 2100 gramdı 3 gun sonra yanı8 dun doktora gıttıgımde 2400 olmustu bebeısım cok sevındım

kuzenim 31 haftalık hamile. bugün dr bebekte gelişim geriliğinden şüphelenmiş. Şuan hastanede yatıyor. teşhis kesinleşirse bebek hemen sezeryanla alınacak. kuvezde geliştirilecek. aranızda böyle bir durum yaşayan varmı.yardımcı olursanız sevınırım.

özlemcim boyle bişeye yakın cevremde falan hiç rastgelmedim. Allah kuzeninin yardımcısı olsun, hepimizin yardımcısı olsun... İnşallah teşhis kesinleşmez ve kuzenin vakti zamanında bebeğini sağlıkla kucağına alır...

canım benim arkadaşımda da aynı şey vardı bebekte iyi beslenememekten gelişim gereiliği vardı ama doğumu oldu 2 kilo 800 gram doğmuştu şimdi 10 aylık bebek ve görsen maşallah topaç gibi inşallah ciddi bişey yoktur ama onun bebeğinide yaklaşık 20 gün önnce doğurttular işte bu gelişim gelriliğinden ve suyu çok azalmıştı ama dediğim gibi şimdi bebek çok tatlı kilolu ve sağlıklı bir bebek

bebek 7,5 aylık. Kilosu 1kilo 100 gr.Şuan doğarsa neolur bilmiyorum. teşhis kesinleşti. Hemen alıp almayacakları belli değil. çok kötü bir durum anlayacağınız. çok üzgünüz.

Canim benimle ayni haftada kuzenin.Bende bugun gittim doktora 1600 gr kuzum yani arada cokta fark yok canim ya.Bence hemen alinmasi gerekmeyebilir.Cok aceleci davranmazlar doktorlar insallah.Allah yardimciniz olsun umarim hersey yoluna girer canim.

canım çok üzüldüm ama acele etmesin lütfen başka bir dr.daha gitsinler belki iyidir çünkü benim bebeğimde erken alındığı için yaşamadı akciğerleri gelişmemişti...

Bebeğin için çok üzüldüm. Allah kimseye böyle acılar yaşatmasın.Şuan Ankara'da muayene oluyorlar. sabırsızlıkla sonucu bekliyorum.

başınız sağolsun..
çok üzüldüm yaa...gerçekten çok üzüldüm.
7.5 aylık bir bebek annenin onu hissetmesi ve sonra kalbinin durması..
Allahım sabırlar versin.
peki nasıl alacaklar?doğum gibi olacak değilmi?

Başın sağolsun canım..Çok üzücü rabbim hiç kimseye yaşatmasın..bir tanıdığımın bebeği 9.aya girdiğinde kalbi durdu..ve normal doğum ile doğurttular bebişini..çok acı..Allahım sabır versin özlemciğim.Dualarımız onunla..

Başın sağolsun canım Allah kimseye böyle birşey yaşatmasın çok acı. Aynı şey arkadaşımın başınada geldi herşey yolundaykan bebekte gelişim geriliği olması normal değilmiş onunki gebelik zehirlenmesinden kaynaklanıyormuş.

sağolun arkadaşlar desteğiniz için.iyiki sizlerle paylaşmışım.Burda çok sıcak bir ortam var. tekrar teşekkür ederim.sezeryanla aldılar.

Başınız sağ olsun. Şimdi sayfanın tamamını okudum mesajımı değiştiriyorum. Anne karnından, ergenlik çağına kadar süre içinde bir evlat kaybedilirse o, ana babası için şefaatçi olur. Günahsız olduğu için cennet kapısı açılır ancak içeriye girmeyi reddeder. Ta ki, anne ve babasının elini tutana kadar. Üzülmesin, o bebek ahirette annesini karşılayacaktır İnşallah!

X