Sivilceli Ciltler Gözeneklere en iyi çözüm yolları nelerdir??

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

Metebatur

*Oğullarına aşık*
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
2.567
3.179
Arkadaşlar gözenekler için ne yapıyosunuz ya benimkiler biraz genişledi gibi uyguladığınız etkili bi yöntem varmıı??

canım ben loeral in bakım serisini kullanıyorum bana iyi geldi.
siyah nokta lar için tonik sıkılaştırmak için arındırıcı losyon bide nemlendiricisi var.cildim parladı

gözeneklerle benimde sorunum var ya... ama ne yapabilirim bilmiyorum.. clean&clear kullanıyorum.. temizleme jeli tonik ve nemlendirici kremi.. ama ek bişeyler lazım....:KK43:

Arkadaşlar tamamen doğal ve gözeneklerinizi sıkılaştırıcı maske... Bende yeni başladım. Haftada 2 defa yüzünüze ilk önce yumurtanın sarısını sürüp yarım saat bekletip ılık suyla yıkıosunuz daha sonra yumurtanın akını yarım saat bekletip yıkıosunuz ve nemlendiricinizi sürüosunuz. Yumurtayı suratınıza sürmeden önce cildinizi temizlerseniz daha ii olur. Tek dikkat etmeniz gereken şey yüzünüzde yumurta varken mimik ve konuşma yapmamanız. Banada bunu 60lı yaşlardaki komşumuz önerdi kendisinin cildi bebek gibi ve yaşına nazaran çok az kırışıklığı var. Hadi rast gele...

arkadaşlar bunu bende yapacaktım ama yumurta tüylerin çoğalmasına neden oluyomuş cesaret edemedim başka varmı bildiğiniz doğal bir yöntem

Mayayla sütü maske gibi olana kadr karıştırın we yüzünüze sürün..Haftada 1 kez. Bende çok işe yaradı.

X