Lazer Epilasyon Nd:yağ lazer (fotona) Hakkinda Genel Bilgi

gulçehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
448
1
41
selam kızlar,

benim yüzümde akne ve tüylenme var.
dün istanbulda bi hastaneye gittim dermatoloğa..

bana akne için ilaçlar verdi

şimdi gelelim asıl meseleye.. :KK43:

yüzündeki tüyler için lazer yapalım dedi, meğersem hastanede lazer epilasyonda varmış..
ben beyaz tenli ama koyu renk tüylüyüm.. senden 4 seansta sonuç alırız.. yüzüne olur senin dedi.
cihazın adı ndyag imiş. bugün tekrar arayıp sordum..

ben iğneli yaptırmayı düşünüyordum ama dr. yüzünde sivilce sayın artar ben önermiyorum pek dedi..

bu cihazı kullanıp memnun kalan ya da aman aman uzak dur diyen arkadaşlarımız var mı aramızda?

hepinize sevgiler..

gülçehre makina hakkında pek bilgim yok fakat genel olarak lazer epilasyonda makinaların aradığı özellik beyaz tende siyah tüy müş. Bende genital bölgeme yaptırmak istiyorum sakıncası varmı bilen varsa yardımcı olurmu acaba?

bence oyle hastanelerde falan yaptırma nd yag lazer ıyı fakat sadece lazer yapan bır yere gıt benım gıttıgım yerde lazer epilasyondan baska hıc bır sey yapmıyorlar uzmanlarıda epilasyonda egıtımlı ,ıstersen telını verırım gıt bır gor oyle hemen karar verme nerde yaptırıcagına ben 2 ay yer aramıstım burayı bulana kadar

bence oyle hastanelerde falan yaptırma nd yag lazer ıyı fakat sadece lazer yapan bır yere gıt benım gıttıgım yerde lazer epilasyondan baska hıc bır sey yapmıyorlar uzmanlarıda epilasyonda egıtımlı ,ıstersen telını verırım gıt bır gor oyle hemen karar verme nerde yaptırıcagına ben 2 ay yer aramıstım burayı bulana kadar

gulayse gittiğin yerin nosunu yazar mıısın?

sana özel msj atamıyrm gititğin yeri öğrenmeyi çok isterim.

sevgilerle canım

selam arkadaslar..lazer epilasyon yaptırıp memnun olanınız var mı..ter bezlerini yok ettiği ve zararlı olduğu söyleniyor,bu konuda bilgisi olan var mı ? teşekkürler şimdiden..

bende daha ilk seansımı yaptrdım nd yag lazerle ama garip bişi oldu daha dorusu bana garip geldi çnkü uygulayan kişi ne bana gözlük taktı ne de kendine.Arkadaşlar bi fikriniz yok mu bu konuda laser ışını zararlı diil mi gözlük kullanması gerekmes mydi?
Kendisine sorduumda bu en son teknolojlerden biri göze zarar vermyor dedi ama bn sanki biraz şüphelendim yoksa ölesine birşey mi o ışın falan diil de :KK43:

acaba dolandırılıyor olabilir miyim ya o kadar uğraşıyorum şu tüylerden kurtulmak istiyorum bir an önce :KK43:

Arkadaşlar bi konuya daha yazmıştım ama burada da sorayım.Nd yag lazer yaptıran arkadaşlar sorum size..Bna uygulayan kişi gözlük takmıyor uygulama yapılırken artı bana da takmıyor.Bu işte bi gariplik mi var yoksa bana mı öle geliyor..Yoksa dolandırılıyor muyum ?? :KK43:

Arkadaşlar bi konuya daha yazmıştım ama burada da sorayım.Nd yag lazer yaptıran arkadaşlar sorum size..Bna uygulayan kişi gözlük takmıyor uygulama yapılırken artı bana da takmıyor.Bu işte bi gariplik mi var yoksa bana mı öle geliyor..Yoksa dolandırılıyor muyum ?? :KK43:

bende alexander lazer sıstemını kullanıordum sıyah tuylerden kurtuldum doktorum ınce kalan tuylerı nd yag lazerle yok edecegını söledı ve ona basladım gözluk banada taktı kendınede bu arada acayıp agrıdı zaten sölemıstı alexandır gıbı degıl dıe haklıda ama ınce tuylerım ılk seansa ragmen bayagı gttı lülülülülülü sonuc umarım ıstedıgım gıbı olur

Bende yüzüme lazerle epilasyon uygulatmak istiyorum bunlardanhangisi yüz icin daha iyi killarim cok koyu ve kalin degil dudak üstü uygulamasi hakkinda bir fikri olan varsa paylassin lütfen cünkü benimkiler cok rahatsiz edici degilbazi arkadaslar eskisinden daha kötü oldugunu yazmislar bu beni korkuttu fisfisfis

canım öncelıkle tuylerın cok koyu degılse alexander olmaz sana ama tuylerın acık renkse bana uygulanan nd yag lazer sıstemını uygula bana yaradı umarım sanada yarar :) kendımel barıstım

bende alexander lazer sıstemını kullanıordum sıyah tuylerden kurtuldum doktorum ınce kalan tuylerı nd yag lazerle yok edecegını söledı ve ona basladım gözluk banada taktı kendınede bu arada acayıp agrıdı zaten sölemıstı alexandır gıbı degıl dıe haklıda ama ınce tuylerım ılk seansa ragmen bayagı gttı lülülülülülü sonuc umarım ıstedıgım gıbı olur

Ya acaba düşük ışın mı uyguluyor geçenlerde 2. seansımı yaptırdım.Ama 1. seanstan sora tüylrin tamamında dökülme olmadı birası döküldü.2. seanstn sora da dökülmeler devam eder dedi.Herşeyde o kadar çok sahtekarlık var ki açıkçası korkuorm..

- yüzüne lazer yaptıran arkadaşlar,ilk yaptıracakları zaman nasıl tüyler uzamış durabildiniz ki?Merak ediyorum,lazer yaptırmaya gidene dek en az 2hafta alınmaması gerekiyor biliyorsunuz.E sonuçta dışarı çıkıyoruz insan içine çıkıyoruz.Tüylü nasıl durulacak ki

2 seansdır bu cihaz ile epilasyon yaptırıyorum. hem uygulamayı yapan kişi hemde ben gözlük takıyoruz seans sırasında. koyu tenliyim bu nedenle bu cihazın daha uygun olduğunu söylediler. ben ilk seansda azalmayı farkettim ve şimdilik çok memnunum.

sszzkk´isimli üyeden Alıntı
bende alexander lazer sıstemını kullanıordum sıyah tuylerden kurtuldum doktorum ınce kalan tuylerı nd yag lazerle yok edecegını söledı ve ona basladım gözluk banada taktı kendınede bu arada acayıp agrıdı zaten sölemıstı alexandır gıbı degıl dıe haklıda ama ınce tuylerım ılk seansa ragmen bayagı gttı sonuc umarım ıstedıgım gıbı olur

Nerde epilasyon yaptırdığınızı da söyleseniz?

kızlar bu nd yağ, medlite c 6 lazer dıgerlerınden daha ıyyımıs bende yaptırıcam yuzume o yuzden bu agrı falan hısmıomusun epılasyona gırmeden once bısey surulmuomus kızrıklık falan olusmuomus we cok kısa suruomus seanslar ılk seanstan sonra tuyler hemen sararmaya baslıomus we ınce tuylerdede etkılı bayramdan sonra gıdıcem doktora kullandıktan sonra sıze bılgı werırım yıne.

sszzkk´isimli üyeden Alıntı
bende alexander lazer sıstemını kullanıordum sıyah tuylerden kurtuldum doktorum ınce kalan tuylerı nd yag lazerle yok edecegını söledı ve ona basladım gözluk banada taktı kendınede bu arada acayıp agrıdı zaten sölemıstı alexandır gıbı degıl dıe haklıda ama ınce tuylerım ılk seansa ragmen bayagı gttı sonuc umarım ıstedıgım gıbı olur

Nerde epilasyon yaptırdığınızı da söyleseniz?

canım ben manısada ıkamet edıorum burda unv dermotolıjı uzmanı yapıor.fakat kendıne özel lazer merkezınde. umarım yardımcı olmusumdur bu arada 2 hafta once son seansıma gttım cene ıcın doktorum bıttıgını ve bıdaha gelmememı söledışakkıdı

banada yazarmısn özelden telefonunu bu merkezin.

sszzkk bende manisadayım sana özel mesaj yazmayı denedim ama olmadı.2yıldan beri istiyorum epilasyona gitmeyi görüşmem bir yerle oldu bana biraz daha bilgi verirmisin rica etsem.Ne kadar zaman gittin?ücreti nekadar?yeri nasıl ulaşabilirim?bana bunlar hakkında acele bilgi verebilirsen bunu yaşamış birinden güvenerek gitmeyi isterim çok teşekkürler canım

X