kızlar hastane cantasına kac tane pet koydunuz

shannon

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
1.587
843
kızlar hastane cantasına kac tane pet koydunuz heryerde bol bol pet koyun yazıyor ama sayısını vermemişler kanama olursa diye bende 2 paket pet koydum ama yeterlimi bilmiyorum

bence ped koymaya gerek yok , hasta bezleri var büyük , onlardan alın , 3-5 tane , allah kurtarsın

pet kesinlikle işinize yaramaycak hasta bezi yerine bebek bezinin kenarlarını kıvırıp kullanın hem kesin çözüm hemde extra masrafı yok

pet bir işe yaramıyor.özellikle sezeryan olursanız ayağı kalktığınızda çok kanama oluyor o yüzden 2 paket büyük boy hasta bezı koyun yeterli olur.

bende 1 paket hasta bezi aldım canbebenin çantamı okadar doldurmuşumki 4 tane anca sığdı zaten ne kadar kalcamki normal istediğim için 1 gecelik yeter hastanedede 1 tane veriyolar sanırım yeter

hastanede vermiyorlarmi kizlar ben yurtdisindayim burda herseyi veriyorlar ben o yüzden cantama normal pet koydum oda az yani paket degil...

pet de koyun kızlar çantalarınıza bende hastane bezi de vardı sadece ilk gece kullandım ertesi gün ped koydum nolur nolmaz alın yinede yanınıza Allah yardımcınız olsun...

ben yanıma 5-6 tane ped koymustum ama hepsı eve geldı.cunku hastaneden verdıler bana buyuk boy.benım ılk gun fazlaydı kanamam ıkıncı gun normale dondu(sezeryan dogum)

ben 5-6 tane ped koymustum ama hepsı gerı geldı cunku hastaneden verdıler bana buyuk boy.benım ılk gun fazlaydı kanamam ıkıncı gun normale dondu.sezryan dogum yaptım bu arada

X