Bayanlar en iyi hemoroid kremi hangisi yada ilac?

Bence doktor kontrolü olmadan ilaç kullanma.Eşimde hemoroit olduğunu düşünerek ondan bundan duyduğu ilaçları kullandı.Hiçbir faydası olmadığı gibi zamanda kaybetti.En sonunda dayanamadı doktora gitti.Hemoroit değil anal fiissür olduğunu öğrendik ve de ilerlemiş olduğu için cerrahi müdahale gerekiyor.O yüzden önce teşhisin konmasını sağlayın bence.Geçmiş olsun.

cnm ben prokto givenol kullanıyorum 2 saatte resmen yarayı iyileştiriyor ve bir daha tekrarlaması uzun sürüyor

funmak:
cnm ben prokto givenol kullanıyorum 2 saatte resmen yarayı iyileştiriyor ve bir daha tekrarlaması uzun sürüyor------

taglar çalışmadığı için lıntı olarak koyamadım :KK43:

funmak canım bu ilacı nerden bulabilirim bi de fiyatı ne kadar acaba???

Bence doktor kontrolü olmadan ilaç kullanma.Eşimde hemoroit olduğunu düşünerek ondan bundan duyduğu ilaçları kullandı.Hiçbir faydası olmadığı gibi zamanda kaybetti.En sonunda dayanamadı doktora gitti.Hemoroit değil anal fiissür olduğunu öğrendik ve de ilerlemiş olduğu için cerrahi müdahale gerekiyor.O yüzden önce teşhisin konmasını sağlayın bence.Geçmiş olsun.

canım benimde anal fissür vardı ilerlemiş.cerrahi müdahele dendi ama bi yakınım bana bişi önerdi.bildiğimiz viks varya onu makat bölgene sürüyorsun. gerçekten işe yaradı ve şimdi tuvalete çıkınca acımıyor. yanma falan olmuyor bi kutu bitene kadar kullandım günde 2 kere falan sürdüm.denemekten zarar gelmez..hemoroit kremleri hikaye 2 tüp bitirdim bi işe yaramadı.

bayanlar en iyi hemoroid kremi yada ilacı hangisi? lütfen yardım edin :KK43:(

geçmiş olsun.hemoroit olduğuna eminmisin bende öle diye doktora gittim ama anal fissür çıktı. ameliyat dedi ama olmadım.bi yakınım viks (bildiğimiz nezle olunca burnumuza sürdüğümüz viks) önerdi. 1 kutu bitene kadar kullandım.geçti Allah'a şükür. dehşet bişi ağrısı bilirim. istersen dene...tekrar geçmiş olsun.

canım çok saol ama ben değil annem hemoroid ya çok afedersiniz bu hemoroid basur denen bişey varmış o oluyo dimi? ben pek bilmiyorum annem internetten bak demişti basur çünkü :KK43:

g sezen önerin için teşekkür ederim.Eşime söyleyeyim de bi denesin.Zaten denemedik şey bırakmadı.Vikside kullanalım bakalım.

kızlar bu viks dediğiniz kremin yazılışı tam olarak nasıl yazılıyor?

vicks diyemi yazılıyo yoksa viks mi ???

tabiki bulursunuz.doktorum(hamileliğimde olmuştu bende)hemoroidin en iyi ilacı bu demişti.zeytin yağı ve sirkede kullandım.ayrı ayrı pamuğa sürüp koysun.ben faydasını gördüm.geçmiş olsun

Arkadaşlar ben de bu dertten muzdaribim:KK43: 2.5 aylık hamileyim ve çok acı çekiorum.ŞUan ağrısından ağlamak üzereyim resmen.Hemen doktora gitcem,dayanamıorummmmmmmmmm

walla canım hamılesın kullanılırmı bılmıyorum ama bogurtlen koku ıcırdım anneme acayıp bısey hemen ıcerı cekıldı.acısı gectı.100gr bogurtlen koku al 1lıtre suda yarım saat kaynat sabahları ac karnına ıc.agac koku ıcıyosun resmen tadı oyle.ama ıyı geldı.

ya arkadaşlar bende de bu sorun var ya. doktora gitmeye korkuyorum. bi süredir tuvaletimi yaparken zorlanıyorum (bu nerdeyse genelde kabız olmamdan kaynaklanıyor) çok acıyor ama sadece tuvaletimi yaparken. normalde birşey yok. kabız olmamam için sulu şeyler yemeye başladım. bir de sorum olucak vicks, zeytinyağı ve sirke gerçekten iyi geliyor mu? çünkü hemen denemek istiyorum. cevap verin arkadaşlar lütfeeen!

arkadaslar bu hemeroit yada basur denilen sorun benim 4 yasindaki kizimda da var .yavrum tuvalete ciktiktan sonra oturamiyo poposunun uzerine.patlican yesil yerlerinin kaynatilip icilince gectigini okudum bir cok yerde.acaba kucuk cocuklarada icirilirmi ki.birde bu sitede bir hanim, zeytini yedikten sonra cekirdeklerini yutaraka bu sorunlardan kurtuldugunu, mide asitinin zeytin cekirdegini eritip en kaliteli zeytin yagina cevirdigini falan yazmisti bilgilerinize..

X