Cilt Bakımı Ürünleri Cilt için vitamin takviyesi

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

kokoshh

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
112
5
38
Kızlar bi sorum olcak cildin daha düzgün ve pürüssüz olması için A vitamini mi yoksa Çinko mu daha faydalı.Ben çinko tablet olarak alıyorum bitmek üzere acaba A vitamini mi alsam bu sefer diyorum????Çinko aslında ii geldi....

cevaplarınızı bekliyorum canlarım..Vitamin takviyesi kullanıp faydasını gören arkadaşlar da yazarsa memnun olurum şimdiden teşekkürlerr...

ben Avitamininin yüzü pürüzsüz yapma etkisinin olduğunu biliyorum cilde çok ii geliyor ayrıca hücreyi yeniliyor

vitamin tablrtlerini kırıp yüzüme,gözüme,boynuma,elime sürüyordum.çinko kremde faydalı imiş.birde geçenlerde bir cilt doktorunu izlemiştim saf c vitamini varmış.göz için olanı aylık 35 tl ye mal oluyormuş.

Kızlar A vitamini cilde iyi gelir doğru ama piyasadaki ürünlerde dozu çok yüksek dikkat edin. Çinko da yağlı ciltler için önerilir, sebumu dengeler.

kaş çıkartacam derken kaşıma sürdüğüm yağlar leke yaptı kaşımın üstünde leke giderici bişey bilen varmı arkadaşlar acil yardım lütfen yaz geliyo derinleşecek güneşte o leke

Kızlar bi sorum olcak cildin daha düzgün ve pürüssüz olması için A vitamini mi yoksa Çinko mu daha faydalı.Ben çinko tablet olarak alıyorum bitmek üzere acaba A vitamini mi alsam bu sefer diyorum????Çinko aslında ii geldi....

cevaplarınızı bekliyorum canlarım..Vitamin takviyesi kullanıp faydasını gören arkadaşlar da yazarsa memnun olurum şimdiden teşekkürlerr...

,merhaba,ben vitamin takviyesi kullanıyorum.selenium E ,coenzyme Q10,omega 3,b vit. ve c vit.kullanıyorum.inanılmaz faydasını gördüm.40 yaşımı bitirdim.herkes yaşımı göstermediğimi söylüyor.tabi ki cilt bakım ürünleri de kullanıyorum.sağlıcakla kalın...

kaş çıkartacam derken kaşıma sürdüğüm yağlar leke yaptı kaşımın üstünde leke giderici bişey bilen varmı arkadaşlar acil yardım lütfen yaz geliyo derinleşecek güneşte o leke

lekeleriniz güneş lekesi mi.mutlaka güneş koruyucu kullanın.eski lekeler için ben de özel ürünler kullanıyorum.bahar ayları en çok lekelendiğimiz aylar.acele edin.

X