bebeğim neden zayıf :(

silver32

sütdanasınınanası
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2007
97
0
arkadaslar sizin yazılarınızı okuyorum bende 24 haftalık gebeyim bebişim 580 gr cok mu zayıf siz 900 gr falan diyosunuz cok üzülüyorum yaaa

Canım ultrasonun her zaman yanıltıcı payı vardır unutma dr 3 kilo der 4 kilo dogar bebek yada tem tersi 2,5 kilo..bende 24 haftalık hamişim bebeğim 650 gr. dr un normal dediyse ölcülerine göre bence bir sorun yok bu tür şeylere üzülme sonra bebeğinde etkilenir Allah büyük bişi vermesin saglıkla yavrularımızı kucaklayalım inşallah..

bence normal canım ben de 24 haftalığım bebişim geçen hafta 530du bu hafta 600e yaklaşmıştır yani normal seninle aynı sayılırız benim doktorum çok ideal dedi ayrıca arkadaşın da dediği gibi ultrasound yanıltıcı olabiliyormuş - ve ya +110 gr olabilirmiş.o kadar dert etme önemli olan sağlıklı olması.

24 haftaya göre bebeğinizin kilosu gayet normal, endişe etmeyin lütfen. Daha kaç cmlik birşeyki

yok canım herkesle kıyaslama bence dr sorun olsaydı derdı demı ama içini ferah tut

aman canım yaaa sende korkulacak bişey olsaydı dr söylerdi herhalde bunun için falan canını sıkma yeterki bebişinin canı içinde olsun napcaksın kimin bebeğinin kaç kilo olduğunu yeterki sağlıklı olsıun

cok korkmuştum cekirdeğim zayıf diye ama bu ay 1300 gr olmuş nasıl sevindim

X