Parlak Gözler

gözünün içine yeni kesilmiş limondan 1 damla damlat yakıyo ama beyazlaması ve mikroplardan arınması için oldukça iyi...

aman kızlar sakın gözünüze limon damlatmayın kör olursunuz o ne demek öyle yakar ama mikroplardan arıtır diye. tabi tabi kesin mikroplardan arınırsın kör oluncatatlicadiarzu
allah aşkına bir fikir verecekseniz mantıklı şeyler yazın bunu bir çocuk uyğulasana kendine okuyup ne olacak:kızgın:

benim kuzenim gitti eczaneye aldı o bahsettiğin damladan recetesiz falan hemde.. ayrıca cok makul fiyata.. gözleri kızarık kanlıydı ve damlatır damlatmaz ısıl ısıl bembeyaz gözler.. ama ben kullanmayı uygun bulmuyorum.. göz cok hassas bir organ ve doktor tavsiyesi olmadan yapılınca ortaya cıkabilecek sonucları düşünemiyorum.. o nedenle tavsiye etmem....

canım o damlanın ismini ögrenirmisin? benim int cafem var.inan gözlerim yorgunluktan kıpkırmızı oluyo bazen.ismini ögrenirmisin benim içinn...benneyaptımki

benim kuzenim gitti eczaneye aldı o bahsettiğin damladan recetesiz falan hemde.. ayrıca cok makul fiyata.. gözleri kızarık kanlıydı ve damlatır damlatmaz ısıl ısıl bembeyaz gözler.. ama ben kullanmayı uygun bulmuyorum.. göz cok hassas bir organ ve doktor tavsiyesi olmadan yapılınca ortaya cıkabilecek sonucları düşünemiyorum.. o nedenle tavsiye etmem....

damlanın adı yada markası nedirr ne kadar makul :KK70: bide eczaneden ne diyee istiyoruzz eğer markayı bilmezsekte

ya bn bu gün gözüme limon damlattım bilmiorum bi faydası oldumu daha önce bir çok kişiden duymuştum çok yandı inş. bir zararı olmaz ama o eczanedeki ilaçtan hemen gidip almak istiorum :))

Gözlerin daha parlak olması ve kızarıklık vs...nin giderilmesi amacıyla eczanelerde reçetesiz olarak alabileceğiniz ve son derece uygun fiyatlı ( sanırım en fazla 3 TL ) bir damla var ki çok memnun kalacaksınız.Bilim firmasının EyeVisol isimli damlası gözünüze ikişer damla damlattıktan yaklaşık 1 dk. sonra kızarıklıktan eser bırakmıyor,gözünüzün beyaz kısmı daha da belirgin bir şekilde beyazlayarak bakışlarınıza daha bohemik anlamlı ve parlak bir görünüm kazandırıyor.Deneyin inanamayacaksınız.Ben yoğun çalışma temposunun ardından kızaran gözlerim için arada kullanırım.Çok da memnunum.Limon damlatmak son derece zararlı bunu biliyorum.Sakın denemeyin.Damla işini de abartmamak gerek.Çok gerektiği zamanlarda kullanmak gerek.

benimde eskiden gözlerim çok kızarırdı.yorgun gözükürdü.kuruluktan da olabiliyor.protagentSE kullanıyorum artık kurudukça.hiç kızarma gibi bir sorunum kalmadı.hem rahatlatıyor gözleri yorgunluğu alıyor.

Balık yagı kapsül kullanın arkadslar bembeyaz oluyor kullandımız sürece ama sonra yine sarı vede kanlı oluyor . Uzun sürede kullanılmıyor işte gecici.

canım belki bu dediklerim sana klasik ve boş laflarmış gibi gelicek ama...bende de aynı sorun zaman zaman oluyor..kızarıklık yorgunluk damarlanma falan ama uykumu yeterli aldığımda çok geç yatmadığımda ve de gün içinde bardak bardak bolca su içtiğimde gözakım bembeyaz oluyor daha parlak oluyor ve gözlerimdeki kuruluk şikayeti gidiyor..

en önemli tavsiyem vucudunu susuz bırakma bol bol su iç. günde 10 bardak su iç farkı göreceksin hem de 2. günde göreceksin..ama tabi hergün iç bu kadar suyu arkasını kesme...sadece gözleri parlatmıyor aynı zamanda cildi bile sanki krem sürülmüş gibi nemlendiriyor..cildimin altının bile nemlendiğini hissediyorum..
bence sen sihirli değnek gibi anında etki eden şeylere itibar etme..onların etkisi gelip geçici sürekli tekrar ister..ayrıca uzun vadede zararlı
ya ben su içmeyi unutuyorum yada hiç susamıyorum.Neden acaba? Bır gun bununla ılgılı cıddı bır sorun yasayacagım dıye korkuyorum.Bazen gunlerce su ıçmedıgım oluyor.Abartısız 5-6 gun dıyebılırım.Çok çay, kahve ve cola tuketıyorum.Bunlar susuzlugu gıdermedıgı gıbı vücuttakı suyun emılmesınede neden oluyormuş.Basım byk dertte aslında:KK43:(((

benim gözlerim gerçekten çok parlaktır annem bebekken limon damlatırmış gözlerime bununla alakası var mı bilemiycem ama ben kesinlikle gözüm parlasın diye gözüme limon falan damlatmam annemede kızmıstım zaten ya bişey olsaydı yapılırmı hiç diye :ecrin_bebek:

Eczanelerde Damla Var Canim Gidip Bi Sorsan Gözlere Parlaklik Veriyor Hani şu Sanatçilarin Gözleri Paril Paril Parliyo Ya Gözbebeklerinin Içi Işte Eczanede Bu Damlalardan Bulabilirsinn

bna o damlanın bi ismini yazarmısın cnm ,,

kesinlikle iyi uyku bende de yeni yeni kızarıklar kaşıntılar olmuştu uykumu düzenli aldığımda eskisi gibi parlak gözlrim oldu insanlar demek ki bunun için güzellik uykusuna yatıyorlarmış dinlenmiş vucüt sağlıkla parlıyo

Sevgili hanımlar bu damlanın hiç bi yan etkisi yok ..eczanede bulunuyor..zararlı olsa satılırm..ayrıca içeriğindeki madde zararsız olduğu içn reçetesizde tavsiye ediliyor..adı da göz temizleme damlasıdır..tüm eczacılar bilir..en bilinenin adı "visine" dir.özellikle eğer bi iltihap herhangi bi tahriş yok ise sadece yorgunluk aşırı uykusuzluk yada bilgisayara maruz kalmaktan gözünüz kanlandıysa günde 2 damla her iki gözede ..gözü tertemiz yapıyor..ama iltihaplık bi durum varsa işte o zaman mutlaka doktora gidin..çünkü re.eteli olan damlaların içinde antibiyotik bulunuyor..
Sevgiler...

Çok uzun zaman olmuş son mesaj yazılalı ama gözlerimle ilgili ciddi problemlerim var. Hep özeniyorum gözleri ışıl ışıl olan insanlara. Kızlar bu damlanın etkisi ne kadar sürüyor kullananlar söyleyebilir mi? Bir de sigara kullanıyorum damlatır damlatmaz dumandan eski haline dönmez değil mi? :KK14:

ya bn bu gün gözüme limon damlattım bilmiorum bi faydası oldumu daha önce bir çok kişiden duymuştum çok yandı inş. bir zararı olmaz ama o eczanedeki ilaçtan hemen gidip almak istiorum :))

ya saka mı cnm nasıl damlattın Allah askına hıc mı acımadı hıc mı korkmadın kız sen :KK52::KK52::KK52:
sakın yapma bı daha cnm cokcok tehlıkelı bence lımon bı de yakmadı mı gozlerını

goz damlası her gun 4 5 kere kullnırım evet bugulu gosterıyo ama damlattıktan sonra 10 15 dk sonra eskı halını alıyo
goz parlatmak ıcın damla mı kullnılır kızlar yapmayın ya benım gozlerımde kuruluk ondan kullnıyorum keske olmasaydı da kullnmasaydım gecıcı seyler bunlar durduk yere kullnmayın ne olur ne olmz

merhaba

benim de gözlerim çok hassastır, suni gözyası damlası kullanıyorum markası tears free olabilir diğerlerinde bir tuz bulunuyor

kalıntı bıraktıgı için diğer suni damlaları kullanmıyorum bu daha güzel

kızarıklık için ,bausch &lomb markasının eye relief redness ürününü kullanıyorum bunu bana amerikadan temin etmişlerdi

bilmiyorum tr de var mı? belki muadil bir ürün vardır- yazarsanız sevinirim ama ben bilmedigim için buradan alamadım

ayrıca ilaç değil de, fransada üretilmiş bir başka damla biliyorum hollywood ünlülerinin kullandıgı, bu ürün ucuz değildi

en az 20 dolar vardı fiyatı , (amerikada )

gittigidiyorda biri satıyordu aynı ürünü, ama fiyatı abartmıstı o yüzden ondan da almadım (nerden baksanız 3 yıl onceydi )

ürünün markasını hatırlamıyorum, ama şişesi beyaz maviydi

bilen duyan varsa lütfen yazsın

Merhaba, bende sürekli deği ama böyle özel günlerde falan kullanmak istiyorum. Memnun kaldığınız markaları söyler misiniz. Birde konu açılalı uzun zaman olmuş acaba hala reçetesiz satılıyor mudur?

X