Sayfa: 1/100 1231151 ... SonSon
Toplam 998 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

1. Konu Sahibi : yaren_76 #1

Onaylıyorum Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

arkadaşlar bu zayıflama çayını haber programında verdiler,
    herbalist bir doktor kendi hastalarına uyguluyormuş
    yağ yakıcı ve kilo verdirici ,kendisi ve hastaları 20 kiloya kadar vermiş

Beşibir yerde çay

1 litre suya

FUNDA YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı
    MATE YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı
    BİBERİYE 1 tatlı kaşığı
    KEKİK 1 tatlı kaşığı
    YEŞİL ÇAY 2 tatlı kaşığı

sıcak suya karıştırılıp demlenicek,limon sıkılıp içilebilir,tatlandırıcı yada şeker konmıycak,günde 4 su bardağından fazla içilmiycek

Mate yaprağı: Tüm dünyada obezite tedavisinde kullanılan mate çayı, yağ emilimini engelleyerek vücuttan su atımını kolaylaştırıyor. Her yaşta insanın rahatça kullanabileceği bitki, iştahı kapatarak zayıflamaya yardımcı oluyor.

Yeşil çay: Son yıllarda kullanımı bir hayli artan yeşil çay, vücutta biriken toksinleri atarak sindirimi kolaylaştırıyor.

Funda yaprağı: İyi bir böbrek çalıştırıcı ve idrar sökücü olan yaprak, bu özelliğiyle zayıflamaya yardımcı oluyor.

Biberiye: Yağ eritici ve hazım kolaylaştırıcı bu bitki, vücutta biriken toksinleri atarak ideal bir kiloya kavuşmanızı sağlıyor.

Kekik: Halk arasında yaygın olarak kullanılan kekik, sindirimi kolaylaştırarak vücuttaki fazla suyu atarak kilo vermenizi sağlıyor
    Düzenleyen: yaren_76 Düzenleme Tarihi : 22-03-2008 Düzenleme Saati :21:07

2. Konu Sahibi : yaren_76 #2
    Giriş tarihi
    Aug 2007
    arkadaşlar ben haftada 3 gün gençlik merkezine step aerobiğe gidiyorum. bugün ordada herkes bu çaydan bahsediyordu. bende başlayacağım bu çaya. umarım faydasını görürüz

3. Konu Sahibi : yaren_76 #3
    arkadaşlar bende biberiye+yeşil çay+rezene çayı+funda çayını günde 3 kezz kocaman bardaklarla içiyorum..ama kafama takılan aç karnınamı içilecek tok karnına mı..
    ben en son bardağı gece yatmadan önce içiyorum.
    bide sizin verdiğiniz bardak ölçüsü normal kupa bardaklar mı..
    benim ölçü baya büyükte..
    zararı olmasın..

4. Konu Sahibi : yaren_76 #4
    Selam sabah işe gelirken arkadaş bahsetti bu çaydan aynı şeyden yani kilo ve hazımsızlıktan dertliyiz şimdide dolaşırken denk geldi hemen iş çıkışı gidip alıcam ve deniycem inşaallah bi çare olur.ve teşekkür içinde yazarım sevgilera.s.

5. Konu Sahibi : yaren_76 #5
    Alıntı kömürGÖZLÜM kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar bende biberiye+yeşil çay+rezene çayı+funda çayını günde 3 kezz kocaman bardaklarla içiyorum..ama kafama takılan aç karnınamı içilecek tok karnına mı..
    ben en son bardağı gece yatmadan önce içiyorum.
    bide sizin verdiğiniz bardak ölçüsü normal kupa bardaklar mı..
    benim ölçü baya büyükte..
    zararı olmasın..
    nezamandır kullanıyorsun canım faydasını gördünmüüa.s.

6. Konu Sahibi : yaren_76 #6
    normal su bardağı ,senin içtiklerinde güzel

7. Konu Sahibi : yaren_76 #7
    mate yaprağı

Türkiye'de yetişmez. Brezilya ve Paraguay'da yetişir. Paraguay çayı olarak da tanınır.

Doğal yetişenleri 20 m'ye kadar, kültüre edilenleri 3-6 m boyunda, herdem yeşil parlak yapraklı ağaç.

Mate, çok eskiden beri kullanılır. Önceleri, yerliler, yeşil yaprakları çiğnemekle yetinirlerdi. Şimdi bir fincan kaynar suya 1-2 kahve kaşığı toz mate konarak çay gibi içilir. Güney Amerika'da çok kullanılan bir içecektir. Mate yaprağı piyasada genellikle gıda maddesi olarak bulunmakta olup, kavrulmuş veya kavrulmamış (yeşil) mate çayı vardır. Kavrulmuş mate çayının tadı normal fermente siyah çayınki gibiyken, kavrulmamış çay yeşil, non-fermente çaya tekabül eder.

8. Konu Sahibi : yaren_76 #8
    ben içmeye başlayalı daha 1 hafta olacak bi faydasını görmedim şimdilik ama en az bi 15 gün geçmesi lazımmış..etkisini görmem için.

9. Konu Sahibi : yaren_76 #9
    Alıntı yaren_76 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar bu zayıflama çayını haber programında verdiler,
    herbalist bir doktor kendi hastalarına uyguluyormuş
    yağ yakıcı ve kilo verdirici ,kendisi ve hastaları 20 kiloya kadar vermiş

Beşibir yerde çay

1 litre suya

FUNDA YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı
    MATE YAPRAĞI 2 tatlı kaşığı
    BİBERİYE 1 tatlı kaşığı
    KEKİK 1 tatlı kaşığı
    YEŞİL ÇAY 2 tatlı kaşığı

sıcak suya karıştırılıp demlenicek,limon sıkılıp içilebilir,tatlandırıcı yada şeker konmıycak,günde 4 su bardağından fazla içilmiycek

(kendimde uygulamaya başlıyorum)

ben bunlari hayatta bulamam yurtdisinda
    en iyisi arkadasima soylimde yollasin bana :)

10. Konu Sahibi : yaren_76 #10
    selam sabah alıcam dedim bugün aldım demledim tadıda fena değil ama umarım bir faydasını görürüm gecenin bu saatinde hadi bakalım kızlar görücez iyi olur inşaallah:içelim:

Sayfa: 1/100 1231151 ... SonSon