Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

mide-barsak problemleriniz için 1 tatlı kaşığı rezene ekleyin...ben öyle yapıyorum
Tamamen yazılanları okumadım ama sinameki ilave etmeyi düşünenlere rastladım. Sinameki 4 haftadan fazla kullanılmaz. Bulantı, ishal yapabilir, sinameki gerçekten kuvvetli bir müshildir. O yüzden rezeneyi tercih edin. (Bebeklerde bile kullanılan bir bitki)

bende sayfaları o0kudum kullanmaya kaarar verdım...ben her aksam form cayı ıcıyorum bagırsakları calıstırıyo...sınemakıyı haftada bır kullann mesala cok yemek yeda gunnunz vardı hamur ısı yedınız bı sınemakı ıcın..ama hafta bır cunku zararlı bagırsaklardakı gereklı yerlere zarar verebılıyo...

aman arkadaşlar bu tür içecekleri fazla kullanmayın gecen gün gazetede okudum yurtdısında bir bayan doktorunun tavsıyesi ile detoks yapmaya baslamıs 3,5 lıtreden fazla su ve sıvı gıdalarla beslenırken bulantı kusma halsızlık baslamıs doktoruna ilettiğinde olur bunlar normaldır gececek demıs ve kadın bır anda beyin felcı olmus sebebide detoks olayıymış fazla sıvı besın alımı dikkat sağlığımızla oynamayalım ...

bende bu zayıflama çayıyla ilgili pek ii şeyler duymadım birisinin böbrekleri iflas etmiş zayıflıcam diye sağlığınızdan olmayın.az yiyip spor yapmak en iisi ve zor olanı sanırım kolay yolların mutlaka bi zararı olur

kesinlikle bende katılıyorum kür halinde çok uzun süre içildiğinde bitkisel karışımlarda böbreklere karaciğere zarar verebiliyor..eğer içeceksekte ara ara vücudu dinlendirmek lazım ..zayıflayalım derken sağlığımızdan olmayalım .
ayrıca eşimle birlikte bu karışımı kullandık günde 1 saat tempolu yürüyüşümüzü yaptık eşim 1 ayda 5 bende 2 kilo verdik ama bıraktığımız gibi hoppp gerş geldi çünkü giden yağlar değil suydu:))))) ama bu çayın şöyle bir avantajı var belki bazılarında iştahı azaltabilir birde spor öncesi içersek terlemeye yardımcı olur..ben daha çok terlemek için içiyorum
sağlıklı günler..

arkadaşlar ben de bu çayı 2 gündür kullanıyorum. içine ek olarak bir tutam mısır püskülü ve kiraz sapı katıyorum. bakalım sonuç ne olacak. ben zor kilo verenlerdenim......

arkadaşlar ben de bu çayı 2 gündür kullanıyorum. içine ek olarak bir tutam mısır püskülü ve kiraz sapı katıyorum. bakalım sonuç ne olacak. ben zor kilo verenlerdenim......

arkadaşim mısır püskülü ve kiraz sapı kaynatıldıktan sonra istenirse bu karışıma ilave ediliyormuş.her iki bitkide kaynatılmadan bi işe yaramıyormuş..a.s

biz yaptık bu çayı, demleme süresine falan da çok dikkat ettim, uzun tutmadım ki yan etkileri olabiliyormuş diye, annemle birlikte içtik 1 er kupa, bende baş ağrısı oldu, annemde de gece çarpıntı olmuş uyuyamamış kafamçokkarıştı birdaha içmedik :çok üzgünüm:

biz yaptık bu çayı, demleme süresine falan da çok dikkat ettim, uzun tutmadım ki yan etkileri olabiliyormuş diye, annemle birlikte içtik 1 er kupa, bende baş ağrısı oldu, annemde de gece çarpıntı olmuş uyuyamamış kafamçokkarıştı birdaha içmedik :çok üzgünüm:

Çarpıntı yapan bilhassa mate'dir. Çünkü mate kafein içerir, keza yeşil çay da...Mate hiç tüketmeyin derim ben, eğer çarpıntı yapıyorsa. Yeşil çayı da daha makul ölçülerde tüketin.

Bu arada yeşil çay ve siyah çay aslında aynı bitkidir, siyah çay işlem görmüş halidir. O yüzden yeşil çaydaki antioksidan etki siyah çayda yoktur veya çok daha düşük düzeydedir. İkisi de kafein içerir.

arkadaşim mısır püskülü ve kiraz sapı kaynatıldıktan sonra istenirse bu karışıma ilave ediliyormuş.her iki bitkide kaynatılmadan bi işe yaramıyormuş..a.s

arkadaşim ben bu iki bitkiyi ayri ayri aldim ve üzerindeki tarifte diğerleri gibi 10 dakika demlenmesi gerektiği yaziliydi. Ben de diğerleri gibi birer kaşik da misir püskülü ve kiraz sapi katip 15 dakika civari demleyip içtim. Ama bana da bir faydasi oldoğunu söyleyemem.

Arkadaşlar beşi bir yerde zayıflama çayından bende kısa bir süre içtim.Yemeklerden 15-20dak.önce içiliyor. Aktardan toz halinde öğütülmüş halde aldım.Yalnız benim aldığım aktar karışım daha iyi etki etsin diye içine birazda sinameki kattığını söyledi.Karışımı kullanırken birkaç kilo verdim.Fakat çarpıntı ve başdönmelerim oldu.Ben de içmeyi bıraktım.Daha sonra öğrendimki,mate bitkisi tansiyonu yükseltiyormuş.Yüksek tansiyon problemi olanlar :1no2:içmesinler.

Hem mate hem yeşil çay tansiyonu yükseltir.
Ayrıca sinamekiyi kullanıyorsanız dikkat edin,en fazla 4.hafta sonunda bırakın aralık verin...

arkadaşlar son bir aydır diyet ve spor yapıyordum.ama ancak haftada yarım kilo verebiliyordum
zaten 4 kilo kadar bi fazlam vardı.bu çayı üç gün kullnadım .bir haftada verdiğimi 3 günde vermişim.su kaybı falan olamaz.çünkü zaten müthiş su içiyorum.ve bu çaydan önce doğadan form kullanıyodunm 15gün kadar.o zaten suyu boşaltıyo.bünyeye göre değişiyo herhelde ben memnunum şimdilik

arkadaşlar bende içiyorum bu çaydan bir hafta oluyor daha faydasını görmedim yenide benim size sorum başka ben bu çayı soguk içiyorum yani akşamdan hazırlıyorum sabaha yani gün boyu içiyorum 1 litre içiyorum soguk veya sıcak fark edermi acaba merak ettim

arkadaşlar bende içiyorum bu çaydan bir hafta oluyor daha faydasını görmedim yenide benim size sorum başka ben bu çayı soguk içiyorum yani akşamdan hazırlıyorum sabaha yani gün boyu içiyorum 1 litre içiyorum soguk veya sıcak fark edermi acaba merak ettim

Ben bu tür çayların fazla bekletilmemesi tazeyken tüketilmesinden yanayım. Gerçi tarifte sabah hazırlanıp ,ertesi güne kalmadan, gün içinde 2-3 fincan içileceği belirtiliyor, senin yaptığın tarife çok da ters değil ama gene de fikrim bu...a.s.

Arkadaslar yazilanlarin tumunu okuyamadim ama okudugum kadariyla zayiflamak adina sagligimizdan olmayalim.Ben ankarada bu besi biryerdenin haplari cikmis satiliyordu fiyatida 25ytl idi.Birde lahananin haplari cikmis oda satiliyor.Ama nekadar zayiflatir bilemem.Ilgilenenlerin bilgilerine sunulur.Sevgiyle kalin.:)))

Merhaba bu konu hakkında bir sürü yorum var kimisi olumlu kimisi olumsuz. Kafam karıştı biraz kullanmalımıyım kullanmamalımıyım. Aslında 5 kilo fazlam var ama rahatsız ediyor azıcık. napmalıyım ?

Arkadaslar yazilanlarin tumunu okuyamadim ama okudugum kadariyla zayiflamak adina sagligimizdan olmayalim.Ben ankarada bu besi biryerdenin haplari cikmis satiliyordu fiyatida 25ytl idi.Birde lahananin haplari cikmis oda satiliyor.Ama nekadar zayiflatir bilemem.Ilgilenenlerin bilgilerine sunulur.Sevgiyle kalin.:)))

arkadaşlar bütün ambalaja giren haplar,kremler,parfümler,yediğimiz içtiğimiz gıdalarda mutlaka katkı maddesi oluyor,bunların raf ömrünü uzatmak için mutlaka katkılar ilave ediliyor doğal şeylerden vazgeçmeyin,

bu çay tek başına tabiki zayıflatmaz,boğazımızıda tutmamız gerekiyor,ve hiç yapamıyorsak spor adına yürüyüş yapın,alışverişe bile yürüyerek gidin,bu çayın en büyük faydası vücuttan ödem attırması,şişlik kalmıyor ve idrara çıkarıyor,böbrekler vs temizlendikçe vücuttan toksin atılmış oluyor,hücreler yenileniyor böylece,gün boyuda 1-2 litre su için,en azından kilo vermeseniz bile bedeniniz temizlensin,kortizonlu ilaç alanlara özellikle tavsiye ederim,kortijonun verdiği şişlik ve ödeme iyi geliyor,

X