Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

Bende bugün aldım ama benim aldığım sallama değil aktar kendisi karıştırdı ve yemeklerden yarım saat önce içmek gerektiğini söyledi. Benim bir arkadaşımda aktar ve bu konuda uzman o da aynısını söyledi. Tabi sporda gerekiyor mutlaka ve yediklerimize dikkat etmek gerekiyor bakalım zaman içerisinde sonuç alabilecek miyiz. Herkese bol eksili günler :)

Merhaba güzel bayanlar vakti evvelinde bu cayla 2 buçuk ayda 14 Kilo vermiştim ama tabiki yediklerimi de dikkat etmiştim her gün olmasa da arada yürüyüş de yapmıştım belki bünyeden bünyeye farkeder bilmiyorum ama etkili bi çay olduğunu biliyorum. Böyle sallama tarzında değilde kendiniz ayrı ayrı alıp hazirlamanizi tavsiye ederim. İnşallah bütün kilolarımiz gider

arkadaşlar iki gündür bende bu çayı kullanıyorum 3 haftadır diyetteyim, bi haftadır spora gidiyrm dünde bu çayı kullanmaya başladım aktardan ot olanlarını aldım faydasını gören var mı bi yardımcı olabilir misiniz, içine limon sıkıp içiyorum .. sağ kekiği olduğu için aşırı midemi bulandırıyor üstüne beyaz leblebi atıyorm iki tane, fayda gören var mı ????

birkaç gündür bunun yedi otlusunu kullanıyorum da sanki fark var gibi ya.
kilomda değişiklik yoktu sabah ama yarına olacağına eminim. inmiş hissediyorum yani

Bende kullandım yaklaşık bir ay, fazlasıyla mide kazintisi yapıyor ve çabucak acikiyordum faydasını görmedim maalesef :stop:

X