Beşi Bir Yerde Zayıflama Çayı Deneyimlerimiz

arkadaşlar bende dün itibari ile bu çayı kullanmaya başladım size işe yarayıp yaramadığını bizzat kendim deneyerek bildireceğim yalnız benim aldığım aktar her birinden bir çay kaşaığı koysun demiş 1 lt suya burda okuduğum kadarıyla bazılarımız 2 tatlı kaşığı koyuyormuş o çok değilmi yav?

asiyeciğim ben bir kupa suya herbirinden birer tutam yani 1 çay kaşığı koyup 3-4 dakika bekledikten sonra süzüp içiyorum.ben akşam yemeklerden sonra içiyordum ama dün ender saraç ın yazısında okudum ne aç nede tok karnına için demiş. bende yemekden 2-3 saat sonra tüketeceğim bundan sonra

selam arkadaslar bende bu cayi yarin baslayacagim ama ben bebegimi emziriyorum bi sorun olurmu acaba

Merhaba bende beşi bi yerde kullanıyorum. Bardak poşet çay olarak satılıyor. Eczaneden aldım. Herbalium doğal ürünler yazıyor alt tarafında. Beyaz bir kutusu var. 10-12 lira değişimli eczane fiyatları.
Bu kutu bitince aktardan başka marka aldım Mindivan markası. Aktarda 5 liraya satılıyor.

Sabah öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 3-5 dakika demleyerek içtim. ilk hafta 3 kilo verdim ama diyet ve spor yapıyorum. 2 haftadır diyetteyim sanırım ilk hafta daha çok kilo veriliyor.

Karar veremedim hangi marka daha iyi, içerikleri aynımıdır? Kalite nasıldır? Hangisini kullanmalıyım?

Merhaba bende beşi bi yerde kullanıyorum. Bardak poşet çay olarak satılıyor. Eczaneden aldım. Herbalium doğal ürünler yazıyor alt tarafında. Beyaz bir kutusu var. 10-12 lira değişimli eczane fiyatları.
Bu kutu bitince aktardan başka marka aldım Mindivan markası. Aktarda 5 liraya satılıyor.

Sabah öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 3-5 dakika demleyerek içtim. ilk hafta 3 kilo verdim ama diyet ve spor yapıyorum. 2 haftadır diyetteyim sanırım ilk hafta daha çok kilo veriliyor.

Karar veremedim hangi marka daha iyi, içerikleri aynımıdır? Kalite nasıldır? Hangisini kullanmalıyım?

merhaba canim ben hepsini kendim yapiyorum posetten degil yani sadece yesil cay ve mate cayini posetten kullaniyorum:nazar:

merhaba yeni katıldım aranıza bende kullandım eczaneden almıştım ama pek yarar görmedim bıraktım iştah kesici etkisi pek yoktu. ara ara bitkisel tablet kullanıyorum bende.hihoyyyt

merhaba yeni katıldım aranıza bende kullandım eczaneden almıştım ama pek yarar görmedim bıraktım iştah kesici etkisi pek yoktu. ara ara bitkisel tablet kullanıyorum bende.hihoyyyt

selam,aslinda poset olarak degilde kendin hazirlasan bence daha iyi,,,ayrica istah bencede kersmiyor ama bol bol wc ihtiyaci gidermek zorundasin

bende başladım bakalım souç nolcekk. etkisini görürsem inşallah yazacam bendee yorumlarımı tabii üşenmeden yapabilirsemm -tatlicadiarzu-

arkadaşlar bende dün itibari ile bu çayı kullanmaya başladım size işe yarayıp yaramadığını bizzat kendim deneyerek bildireceğim yalnız benim aldığım aktar her birinden bir çay kaşaığı koysun demiş 1 lt suya burda okuduğum kadarıyla bazılarımız 2 tatlı kaşığı koyuyormuş o çok değilmi yav?

sen emzirmiyormusun canım yaa sen zayıflıcam derken bebişin yavyuşunn zayıflamasın sonra :emir_bebek:bence 6 ayını doldurmasını bekle canım aceleci davranıpta sıkıntı yapma kendine relax ol bebeğinin tadını çıkarr :lepi:

selam bende bu caya basladim ama acaba emzirenlere bi zarari olurmuki ?bebegim8 aylik

icine limon da yapin diyolar ama basi yerde de limon yasmiyor eee limon koycasmi icne koymicasmi ????

merhaba canim ben hepsini kendim yapiyorum posetten degil yani sadece yesil cay ve mate cayini posetten kullaniyorum:nazar:

Merhaba yanıtlarınız için teşekkür ederim. İki buçuk haftada 4 kilo verdim. :nazar: Poşet çay olarak içiyordum. Poşet Çay bitti. Bugün Akterdan ayrı ayrı bitkileri aldım. Kendim yapacağım karışımı.Bu şekilde daha iyi sonuç vereceğini düşünüyorum. Bir litreyi bir kerede hazırlamak yerine içeceğim zaman hazırlamak istiyorum. Bir fincan için bitkilerden ne kadar koymalıyım?

Sağlıklı zayıflamalar diliyorum. :nazar:

Merhaba yanıtlarınız için teşekkür ederim. İki buçuk haftada 4 kilo verdim. :nazar: Poşet çay olarak içiyordum. Poşet Çay bitti. Bugün Akterdan ayrı ayrı bitkileri aldım. Kendim yapacağım karışımı.Bu şekilde daha iyi sonuç vereceğini düşünüyorum. Bir litreyi bir kerede hazırlamak yerine içeceğim zaman hazırlamak istiyorum. Bir fincan için bitkilerden ne kadar koymalıyım?

Sağlıklı zayıflamalar diliyorum. :nazar:

merhaba canim onun tarifi yok sanim´rim zaten 1lt suya 1 kasik atiliyor o zaman 1 fincana ne kadar atilirki???
en iyisi sicak tutmak icin cayi demliyorsun sonra bi güzel termosun icine süzerek döküyorsun

ama ben emziriyorum 8 aylik bebegim var zarari olurmuki

merhaba canim onun tarifi yok sanim´rim zaten 1lt suya 1 kasik atiliyor o zaman 1 fincana ne kadar atilirki???
en iyisi sicak tutmak icin cayi demliyorsun sonra bi güzel termosun icine süzerek döküyorsun

ama ben emziriyorum 8 aylik bebegim var zarari olurmuki

Yanıtin için tesekkurler. Emziren bayanlarin kullanmamasi gerekktigini okumustum. Bebegine zarari oabilir. Ayrica Bebegin için seni kutluyorum.Allah bagislasin tüm bebekleri.
Fincan için hepsinden cay kasigi kadar koysam olurmu acaba? 1 litre hazirlaninca faydasi aynimidir? degisiklik olurmu?

Yanıtin için tesekkurler. Emziren bayanlarin kullanmamasi gerekktigini okumustum. Bebegine zarari oabilir. Ayrica Bebegin için seni kutluyorum.Allah bagislasin tüm bebekleri.
Fincan için hepsinden cay kasigi kadar koysam olurmu acaba? 1 litre hazirlaninca faydasi aynimidir? degisiklik olurmu?

saol canim amin hepimizin bebeklerini,ama su fincan konusunda hic bir fikrim yok aslinda ama bence aci olur fincanda bilmiyorum benim fikrim

kızlar bu çay gerçekten yararlı eczanelerde bulunuyor içerisinde 22 yada 25 adet var ve 10 tl eşim bununla ayda 2-3 kilo verdi ve ikincisini kullanıyoruz şimdi yeşil çayda çok yararlı kullanabilirsiniz yerimseniben

bende türkiyeden siparis vermistim, kuzenim yolladi sagolsun, bu aksam baslayacagim caya. yemekten bir iki saat sonra icmeyi düsünüyorum ben. Bitkicilerden almis, karisimi yaptirmis. aksam iki kupa iciceksem ne kadar koyayimki demlige arkadaslar? bir tatli kasigi ?????

bende aldım bu çaydan ama büroda olunca çalışınca herzaman düzenli kullanmya vakit olmuyor ama gercekten çok yararlı bir çay herkese tavsiye ederim arkadaşlar....bugünden sonra düzenli kullanmaya başlayacagım...inş sonuç alırısss

X