Maske Tarifleri Mermer gibi bir Cilt için

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
İki patatesi rendenin en ince bölümünde rendeleyin. Suyunu sıkın ve bununla yüzünüzü yıkayın. Geriye kalan posasını gözaltlarına ve burun üzeri de dahil olmak üzere yüzünüze yayın. Cilde yapışıyor, düşmüyor, rahatlıkla işinizi yaparken yüzde duruyor.

Yarım saat sonra yüzünüzü temizleyin, pürüzssüz ve mermer gibi bir cildiniz olacak. Sivilceyi engelliyor, ciltteki kırmızılıkları ve gözaltı morluklarını yok ediyor. Burun üzerini tertemiz yapıyor. Dinlenmiş bir görünüm veriyor.Özellikle dışarı çıkmadan evvel yapılınca , sanki yüze pudra sürmüş gibi oluyor. Bunu hergün yapmak çok faydalıdır...

hergun bır zararı olmazmı acaba ..CADIARZU

yaptım yıkadım çok gerdi yüzüme güzel bir maske hayatımda ilk defa maske yaptım daha çok yapınca daha işe yarar sanırım..

az önce yaptım çok teşekkürler paylaşım için ilk kulanımda bu kadar güzel olması süper :)

kıslaaaaaaaaar bu maskeyi yaptıktan sonra yüzümüzü temizliyoruz ya,sadece suylamı yıkıyoruz.sabun falan kullanmıyoruz dimi?

kızlar bende denedim sonuç harika.tanıdım herkese hemen söyledim.teşekkürler lila.hangi aralıklarla yapmak gerekiyo?her gün yapmak zarar vermezmi cilde.

evet kızlar hergün yapmak cilde zarar vermez yani iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz...
ayrıca temizleme işlemini sadece suyla yapıyoruz...
pratik ve ucuz bi maske...

vay be yorumlara baak...mutlaka denemem lazımmmm...artık kendimi bu işlere vericem zatentatlicadiarzu

cok pratık ve akla mantıga yatan güzel bır tarıf tesekkur ederz cok da işe yarıyor saolasn bıde su izlerden kurtulabılsem

arkadaşlar bu maske yüzdeki yağ bezelerine de iyi geliyor mu? lütfen acil cevap bekliyorum

MRB. kızlar .işyerindeyiz ve sebze halinde çalışıyoruz:)şimdi deniycez arkadaşla öğlen arası diye.:teytey:

:teytey::teytey::teytey:ve sonuçç süperr. harika, gergin bi cilt oldu. hatta az önce samimi olduğumuz bi müşterimiz 'kızlar siz beyazladınızmı' dedi. .çok komikti. demekki farkediliyoruz:teytey::teytey::teytey:a.s.paylaşım için teşekkürler

ne zor kadın olmak kızlar ya denecegım bende birsey soracagım kızlar yuzu pürüzleştiyor demi benım cildim siyah noktalar ve ayrıca beyaz yag lar var dün cildiye doktoruna gittim enfektörle ucunu kaldırıp alınabilir dediama alma leke kalır dedi ne yaparım sizce

**LiL@** cok ama cok tesekkurler... a.s. ben de denicem... bitanesin!

kizlar bunu bacaklara da uygulasak acaba sonuc verir mi? selülite iyi gelip? bacakta da tonunu acip puruzsuzlestirir mi acaba? :uhm:

X