Maske Tarifleri Mermer gibi bir Cilt için

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
patates beklediğimden çok işime yaradı hemde ilk yapışımdaa teşekkürler :) bu arada pirinc denmiş napcaz:44::44:

patates maskesini bende denemiştim gerçekten çok işe yarıyor. ilk deneme de faydasını görmüştüm. ne zamandır yapmıyorum tekrar deneyeceğim :)

şu anda suratımda patates rendesi bayağı da oldu 20-30 dk kadar. az sonra gidip yıkayacağım ve hemen sonucunu yazacağım :KK52:

cildime hafif bir ışıltı verdi sanki. etkisini tam görmek için bir müddet devam etmem gerek tabi eğer üşenmezsem veya unutmazsam :KK6:

Kızlar sarı kantaron yağı kullanan var mı içinizde?
Bugün aldım aslında kırmızısını alcaktım kırmızısı cilt içinmiş ama elim sarıya gitmiş sarı almışım ne düşünüyorsam artık
:KK1:
Kullanan var mı ? Sarı da cilt için kullanılabilir mi, ama rengi kırmızı sarı olması gerekmiyor mu?
Markası Botalife

Hep aklımdaydı bu maske ama bugün yapabildim.
Öncelikle bende hafif kaşıntı ve kızarıklık yaptı arkadaşlar. Yine de daha mat, daha temiz ve siyah noktaların belirsizleştiği bir cildim oldu şimdilik.
Akşam uygulamam iyi olmuş, sabaha kızarıklıkların geçeceğini düşünüyorum, o zaman net sonucu alacağım sanırım.:KK53:

Maalesef kızlar, benim cildime hiç iyi gelmedi, kızarıklar 3 gün daha kaldı, müdahale de edemedim çünkü cildimi tahriş etti.
Kaşıntı ve hassasiyet varsa sabretmeyin, yıkayın bu maskeyi diye tavsiye verebilirim. :KK20:

Bende bugun denedim karkesimle birlikte onun cildi biraz bozuk sivilcesi falan var bendede cok az siyah nokta var ama sonuc ikimizinde kotu! Yuzumuz fena kizardi insallah gecer aksama gune gitcez diye yaptik parlak parlak gidelim diye:KK66: ama kipkirmizi suratla gitcez:KK66: hic bi degisimde gormedik bide mayayi deniycem bakalim benden tavsiye yuzunuz yanmaya baslayinca yikayin hep yanan yerlerim kizardi;(

Selam kızlar,
öncelikle bu ilk yorumum. Bir süredir sessizce takipteydim bu gece dayanamadım yazıyorum. Herkese merhabalar. :))

Gelelim patateslerimize. Harika bir maske, açıkçası önce hmmm diye okudum ortalama 40 sayfa da yorumları okuyunca iyice heyecanlandım ama kararsız olduğumdan kalkıp patatesi ikiye kesip yarısını yüzümün yarısına diğerini de yarısına kestiğim yerlerden bir kaç dakika sürdüm.

Vallaha sadece bunu yaparak bile sonuç elde ettim. Yüzüm resmen beyazladı. :)) ve tabi ki yumuşacık oldu. Bence denemek isteyenler öncelikle mutlaka böyle denesinler. Öyle yarım saate bile gerek yok 15 dakika bile yeterli oldu. Yüzümü yıkadıktan sonra biraz gergin hissediyorum .ok azda kaşınma var ama sanırım bu ilk maskem olduğundan diyorum ben.

Not: Yüzünüzün artık ne hale geldiğini görmek içinde iyi oluyor acil çözümler arıyorum artık. Kesinn!!! :))

Son düzenleme:
zaman buldukça yapıyorum bu maskeyi gerçekten çok etkili, pudra sürülmüş etkisi veriyor benim tenimde hafif esmer gibi harika görünüyor, bunu yaptığım zaman fondöten sürmeye bile gerek duymuyorum

X