Şampuan ve Saç Kremleri Dermokil Sampuanini Kullanan Var Mı ?

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
içeriğine baktım diğer şampuanlardaki gibi silikon yok..bu iyi bir özellik..
ben yağlı saçlar için olanını aldım..yumuşatma özelliği var yağlı saç için şampuan olmasına rağmen saç kremine hiç gerek kalmıyor ve boyalı permalı saçlar bile yıkanabiliyor bunla....ama sanırım yağlı saç için olanı almamalıydım
saçlarım daha çabuk yağlanmaya başladı..bir de normal saçlar için olanını deniyecem bakalım belki de aşırı temizlenmesinden dolayı böyle tepki verdi..

varmı aranızda dermokil şampuan kullanan ? fikirlerinizi bekliyorum

ben de kullanıyorum canım.ben kepekli saçları için olanını kullanıyorum.başta kremini almamıştım ama saçlarım boyalı oldugu için baya bi sert oluyordu.şimdi kremini de aldım birlikte kullanıyorum ikisini.kremine bayıldım.kokusu çok güzel ve uzun süre saçtan gitmiyor.saçı da gayet yumuşak yapıyor yerimseniben

kızlar peki bu şampuanın farkı ne?kil saça faydalı mı?benim saçlarım kuru ,kuru saçlar için olanından kullanan var mı?

ben yağlı saçlar için olanını kullandım, biraz saçlarımı sertleştirir gibi oldu ama, bende kremini alınca 2'si birlikte çok iyi geldi saçıma

Ben de burdaki yorumları okuyup denemek istedim dermokili. Dün alıp yıkadım. Saçlarım güzel duruyor şuan için. Bir de en önemlisi saç derim çok huzurlu ve temiz. Dermokil şampuanlarda silikon maddesi yokmuş belki bu özelliğinden dolayıdır. Yani fiyatına göre iyi bir şampuana benziyor.

ben dermokilin üstüne şampuan yok diyorum caha önce boşa vakıt gecirmişim diyer şampuanlarla

Dermokili kullandıkça saçımda kepek yapmaya başladı deli gibi kaşındı saç diplerim. Şimdi gene şampuan değiştirdim. Bu sefer John Freida hihoyyyt

dermokilin sadece yağlı saçlar için olanında silikon yok...diğer çeşitlerinde ve saç kremlerinde ne yazıkki var...yağlı saçlar için olanı da boyalı saçları sertleştiriyor

bn dermokille dfn garlı arasında kldm. sonunda dfn garlı aldm beğenmzsem bnu kullanmayı dşünüyorm bi dahaki sfere=( hiç bi şampuan saçımı istediğim gbi ypmıo=(

ben defne garlı yı kullandım ,kremsız sacımı sertlestrdı,,dermokıl aldım dun 1kez kullandım yıne kremsız sertlestı :KK43:
sanırım krem kullanmak zorundayızz :KK43:(

Dermokil kullananlar devam ediyor musunuz?
Kampanyadaymış bugün 2 tane aldı yağlı saçlar için olanı inşallah memnun kalırım.:eek:

ben de bugun ilk defa aldım bakalım kullanıp göreceğim. gliss kullanıyordum saçım çok matlaştı boyuyorum da. fiyatı çok uygundu bi deneyeyim dedim. ve denedim ee benim saçlarım sert hale. inş ilk defa kullandığım içindir...

Son düzenleme:
bende 2 haftadır kullanıyorum boyalı saçlar için olanını aldım ve cok memnunum kremsiz zaten kullanamam saçım kuru.en büyük artısı benim için saaçım eskisi kadar çok elktriklenmedi bu çok hoş benim için.

Yağlı saçlar için olanını aldım.1 alana 1 bedavaydı tanesi 5liraya geldi.500ml büyükçe bir şişe.
İçine Bemiks ampul ve 7-8 tane rendelenmiş sarımsak attım.Henüz erken birşey söylemek için 1 kez yıkadım saçımı.Şimdilik yumuşak saçlarım,krem de sürmedim,yağlanma da yok.Bakalım..

bende kepek için olanını kullanıyorum gayetde iyi geliyor saçlarıma ama kremsiz sert oluyor saçlrım.Tabi içinede e vitamini ampul katıyorum.

X