adetken kahverengi kan geldii nedenn bilen varmıı?

HXIXLALLXIX

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2007
18
0
38
arkadaşlar adetim 1 ay geçtii şimdide adet oldum ama ilk kırmızı geldi şimdi ise kahverengi gelmiş ama az anlamadım yanii sizdede oluyormuuu acaba neden bilen varmı yardımcı olursanızz sevinirimmCADIARZU

a evet şu an reglm ve benimde öyle geliyo...
bunun nedeni ne olabilir acaba...
üşütmekten falanmı kaynaklanıyorki ?

Benim De Kahverengi Adetim Bende çok Korkuyorum...
Ama Drum Bana önemli Bişi Olmadiğini, Problem Teşkil Etmeyeceğini Söledi... Ama Ben Tam Inandirici Bulmadim Nedense,acaba Ilaç Kullaniyordum Ondanmi Oldu Diye Düşünüyorum...
Bide Dr Dediki Adet Oluyorsun Ya Rengi Neden önemli...
Ben Iyice Sinirlendim Artik Gitmicem Zaten Ona...

benim dokorum da yumurtlama olmadığı icin kahverengi diyordu..hatta rahim filmi için mutlaka kırmızı kanı görmeliyiz ki gün sayabilelim demişti...

Bende Ayni Sorunu Yaşiyorum.önce Kistten şüpelemiştim.doktor Bi Sorun Olmadiğini Düzensizlik Olduğu Için Içerideki Kalan Kirli Kanin Böle Aktini Slemişti.

kahverengi değil de benim geçen gün ilk adet kanım siyah geldi daha önce hiç siyah gelmemişti, rahim apzımda da küçük bir yara var ve adetin başlamadan önceki geceye kadar fitil kullanıyordum. bu siyah kan normal midir ilk kez oldu çok endişelendim=(

kızlar bende adet g ecikmesi olduğu için sol yumurtalığımda kist varmş duphason kullanyrm 2.gün kahverengi akıntılar gelmelmeye başladı neden olablr korkyrm:KK43:

Kizlar bir ara bendede olurdu ve iltihap cikti.Doktor mikrop kapmissin dedi benim bildigim bu ha birde tabi usutmektende olabiliyo.Bence doktora gorunmenizde fayda var kizlar..Hepinize gecmis olsun fistiklar..

Slm arkadaşlar.Dert etmeye gerek yok adet döneminden önce kahverengi akıntı gelmesi adetin gecikeceğinin habercisiymiş.Bende de sürekli oluyor.Önmli birşey değil anlayacağınız.Tabi yine kontrolde fayda var.Bnm de önce kahverengi geliyor ve kırmızıya dönüyor sonra.Hayıt tohumu kullanıyorum ytrince kımızı artık.Tavsiye edrm.Geçmiş olsunyerimseniben

ya benim kide reglimin 4. 5. gününden itibaren kahverengi geliyo.başlarda kırmızı.dr um önemli olmadığını söyledi.ama tanıdığım kimsede tamamı kırmızı gelmio.hepsi bir süre sonra kahverengiye dönüyormuş.bilmiom valla ufff......

ya benim kide reglimin 4. 5. gününden itibaren kahverengi geliyo.başlarda kırmızı.dr um önemli olmadığını söyledi.ama tanıdığım kimsede tamamı kırmızı gelmio.hepsi bir süre sonra kahverengiye dönüyormuş.bilmiom valla ufff......

Benim arkadaşımda bu sorunu yaşamıştı şayet spral varsa olabiliyormuş böyle durumlar.
Geçmiş olsun.

Kizlar benimde öyle oluyor yillardir böyle, doktora sordugumda az gelen kan kahverengi olur endiselenecek durum yok dedi . hani misal bir damla kani bir beze damlatip bekleyince koyu olurya öyle. vede coguunluk ya adet basinda yada sonunda oluyor kahverengi cünki o günlerde az geliyor.doktorumun söyledigi bana mantikli geldi.

arkadaşlar soruyorum soruyorum cevap alamıyorum baştan sona kahverengi/siyah az gelirse ne oluyor haberiniz var mı=(

slm bayanlar aynı sorun bende de vardı 20gün önce doktora gittim adet kanım azve kahverengi geliyodu üstelik 2 veya 3gün sürüyodu hormon testi yaptı ve FSH adı verilen bi hormonumun seviyesi düşük çıktı 4ay kullanmak üzere dogum kontrol hapı verdi şimdi ilacımın son günü ve adet olmayı bekliyorum daha 1ayımı doldurucam benim tavsiyem burdan da bilgi edinmek dışında bir jinekologa gitmeniz çünkü her kadında farklı belirtiler ve sorun çıkıyor mesela başka bir arkadaşımında yumurtlama sorunu var bayanlar yarın öbürgün anne olucaz önem vermemiz gerekiyo bu konuya

Kizlar bir ara bendede olurdu ve iltihap cikti.Doktor mikrop kapmissin dedi benim bildigim bu ha birde tabi usutmektende olabiliyo.Bence doktora gorunmenizde fayda var kizlar..Hepinize gecmis olsun fistiklar..

bende aynı sorunu yaşıyordum geçen hafta doktora gittim iki çeşit mikrop olduğunu söyledi ilaç verdi kullandım c.tesi yine gidicem ya.. mikrop olduğunu kültür testi ve smear testinde gördü..bu c.tesi yine test yaptırcam bakalım düzelme varmı?inşallah olmuştur ama benim bir de ara dönemde böyle kahverengi akıntılarım olmuştu ....

Ben de düşük sonrası ilk adetimi oldum yeni.5. gününde benim de kahverengi geldi ama kürtaj sonrası zaten anormallikler beklediğim için problem olmaz diye düşünüyorum. umarım öyledir.

X