adetken kahverengi kan geldii nedenn bilen varmıı?

herkese merhabalar ben yeni üyeyim,sizlere sorum olacaktı
benim bu ay normal adet günümde sadece kahverengi akıntım oldu,ertesi gün çok az miktarda kanamam oldu,bugünse siyah kan pıhtısı gelmiş. adete benzer hiç bir şey yaşamadım,yani adet belirtileri yok bende,hamile olup olmadığımı çok merak ediyorum,umarım değilimdir çünkü yeni evliyim:KK43:

kızlar benimde adetimin başında kahverengi geliyordu dr verdiği iğnelerle geçti iltihaptan kaynaklandığını söyledi adet kanının ilk ve sonu kırmızı olması gerekiyormuş iç temizlenmeyince ister aşılama ister tüp yaptırın olmaz demişti

adet öncesi 1-2 gün kahverengi akıntı normal diyolar.bide benim tam olmadan 1 gün önce sarı akıntım oluyo.ordan anlıyorum yarın olcam diyorum ve oluyo.ama böyle olan varmı aranızda acaba.yani bu normal mi gerçekten?

kızlar benimde 2.3 ay devamlı ader zamanımda kahverengi akıbntı oluyodu bugün adet oldum ama bu sefer kırmızı niye bilmiyorum bende iltihap olabilr kızlar nedir bu kadınların çektiği

arkadaşlar benim adet kanım baya gecikmişti daha sonra kahve akıntı başladı.kasıklarım felaket ağrıyordu ve idrarımın rengi baya koyulaşmıştı.hamileymişim.bilmiyordum,düşük tehlikesiyle korktuk.ama şimdi birtanecik yavrum bebeğim var:emir_bebek:geçmiş olsun herkese.Allah herkesin gönlüne göre versin...

ay bu cok normal telaslanmayn sadece enn içtekii iltihaplar öyle geliomuş bnde korkuodm ama durum buymuş öle söküomuş

ay bu cok normal telaslanmayn sadece enn içtekii iltihaplar öyle geliomuş bnde korkuodm ama durum buymuş öle söküomuş

canım benimde bu ay hep koyu renkli oldu.hormonlardan falan bahsedilio.ayy korktum şimdi ya.kafam karıştı.sen doktordan mı öğrendin

evet canım benden bekar oldugum halde böle kocaman kahverengi bi parca gelmişti snrada koyu kahve akıntı şeklnde kanama adet yani.sonra sordum telas etme birşey yaramış ki söküyo iltihap dedi

evet canım benden bekar oldugum halde böle kocaman kahverengi bi parca gelmişti snrada koyu kahve akıntı şeklnde kanama adet yani.sonra sordum telas etme birşey yaramış ki söküyo iltihap dedi

rahatladım canım.hatta biraz daha söksün die maydanoz suyu içmeye karar verdşm :KK70:

arkadaşlar bana yardım edermisiniz bn 7 gün geciktim ve idrar testi yaptırdım çıkmadı kasıklarımda batma kokuya karşı duyarlılık gögüs büyümesi ucu büüymesi hassasiyet bel agrısı gögüste kararma ve en önemlisi damla damla 2 kere kahve rengi akıntı geldi hamile olabilme ihtimalim varmı ve sarı koyu kıvamlı akıntımda var

Kizlar rahimdeki kanin kurumus birikmis oldugunda oluyor bu diye biliyorum. Bir de cikolata kisleri yapabiliyor sanirim. Doktora danisin her halukarda bir muayene gerekiyor olabilir

X