Göz Makyajı teleskopık maskara kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

ASYAA

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2007
181
1
40
avonun yenı teleskopık maskarası cıktı.kırpıklerı hem uzun hemde dogal gosterıyomus kullanan varmı yanı gercekten etkılımıCADIARZU.bıde aynı teleskopık max factorun de var acaba hangısı ıyıdııır:uhm:

avonun yenı teleskopık maskarası cıktı.kırpıklerı hem uzun hemde dogal gosterıyomus kullanan varmı yanı gercekten etkılımıCADIARZU.bıde aynı teleskopık max factorun de var acaba hangısı ıyıdııır:uhm:

canım kesinlikle max factor ...çünkü max factor makyaj ürünlerinde 1 numara ben max factor diyorum.:1rolleyes:

kızlar ben avonun kirpik uzatan maskatasını kullanıyorum.benim kirpiklerim uun olduğundan herhadle daha bi uzatıyo herkes uçacaksın yakında diyo :)

Ben her zaman Max Factor 2000 Calori maskarayı kullanıyorum.şakkıdı
Maskarada bence en iyileri Max Factor, Mac, Lancome.

avonu ve maxı fac. bilmiyorum ama (ki zate m. factorun teleskopiği oldugunu ilk kez duyuyorum) loreal'in telescopic'i gerçekten başarılıydı
diorshowdan sonra en çok beğendiğim 2. maskara
bana alırsa max da loreal de avona tercih edilmeli

ben loreal'in teloscopik maskarasını kullanıyorum gerçekten güzel ama max factörde iyi

loreal kullandım ben diğer markalardan hiçbir farkı yok yanarım yanarım ona verilen paraya yanarım şimdi yeni 9 yty ya aldım o da aynı

lorealin maskaraları çok güzel, tavsiye ederim, biraz pahalı ama değiyor..

X