çatlatma iğnesi ne kadar süre sonra çatlatır????

solda 9mm ve sağda 16 mm re olmak üzere iki yumurtam vardı perşembe sabahı iğnemi oldum saat 9,30 da cuma günüde aşılamam oldu satt 2,30 da...

bu arada bugün ateşim arttı:))yani çatlamış yumurtam artık bundan eminim:))

ateşim 36,6 dı saat 6,30 da sonra yattım uyudum saat 10,30 da uyandım tekrar ölçtüğümde 36,8 olmuş yanı bu ay adet oldukdan sonraki ilk artışlar ve ben mutluyum..moralim düzeldi:)inşallaah tutar ...allah herkeze versinnn

canım yumurtaların küçük değilmi bildiğim kadarıyla en az 17mm 18 mm 19 mm falan diye biliyorum belkide yanlış biliyorum emin değilim ama 1 yıl önce benimde böyle idi yumurta büyüklüğüm aşılama yaptırmamıştı doktorum. ama belkide senin olur.:emir_bebek: inşallah

çarşamba sabahı 16 mm reydi ama ben perşembe sabahı iğnemi oldum yani belkide perşembeye kadar büyümüşdür..çünkü ordaki bayanların iki günde 3-4 mm üyüdüğünü gördüm..

hayırlısı hepimizin bebişi olsun...

çarşamba sabahı 16 mm reydi ama ben perşembe sabahı iğnemi oldum yani belkide perşembeye kadar büyümüşdür..çünkü ordaki bayanların iki günde 3-4 mm üyüdüğünü gördüm..

hayırlısı hepimizin bebişi olsun...
Merhaba arkadaşım, aradanan 8 yıl geçmiş_ şimdi benim böyle sorunum var, catlatma iğnemi 5 gün oldu ama ateşim yükselmiyor...
Sen o ayda hamile kaldın mi?

X