çatlatma iğnesi ne kadar süre sonra çatlatır????

bebeklik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
1.996
2
kızlar merhaba

ben 21-02-2008 tarihi sabah saat 9,20 de çatlatma iğnemi vurdurdum....

fakat bugün 23-02-2008 ve sabah ateşim 36,3 çıkdı hala aynı değerde...

neden artmadı yaaa???çatlamadımıykiii...46 saat geçtti üzerinden off yaaaaaa

sizce neden olabilir???????????

canım çok sıkkın 6 kişi okudu yazımı ama cevap vermedi:KK43:(

çatlamadı demiii biliyom bennn ayy moralim çok bozulduuuu çok kötüyüm....neden böyle oldu yaa

dün aşılamam oldu ve diyorumki çatlamayan yumurtaya sperm enjekde ettiler....bılıyorum en az spermler 3 gün yaşıyor buna bişi demiyorum ama neden artmadı ateşim ne zaman artacak yada off offf

Yumurta mutlaka çatlamıştır canım merak etme doktorum bana 24 saat içinde çatlar demişti ve 36 saat sonra ilişkiş önermişti.Sen çatlatma iğnesiyle yumurta çatlarken ateş yükseldiğinden emin misin

ben çatlatma iğnesiyle ateşin yükselmediğini biliyorum..benimki de yükselmemişti..
e bugün iki dakika atla git doktoruna çatlamışmı yumurtan su halien dönüşmüş mü bir baktırsana güzelim..
kendi kendini yiyeceğine için rahat eder..:sm_confused:

dün aşılamam oldu ve diyorumki çatlamayan yumurtaya sperm enjekde ettiler....bılıyorum en az spermler 3 gün yaşıyor buna bişi demiyorum ama neden artmadı ateşim ne zaman artacak yada off offf

canım iğneden 36 saat sonra ilişki öneriyorlar mutlaka çatlamıştır ateş yükselmesine takma bence..onu nerden duydun onunla ilgisi yokki..
benim yumurta çatlamıştı ama hamile kalamadım iinş.sen kalırsın stres yapmasan iyi olur :teselli:

yumurtladıkdan sonra ateşin 0,2 ila 0,4 arası artışın olması lazımm progestron hormonu yükseltirmiş...

benim dr um özel değilki devlet hastanesi orası...arayamam yanii...beklemekden başka çare yok ama sizlerin ateşi yükselmedimi iğneden sonra yada kaç gün sonra yükseldi...????

Canım illa ateş yükselcek diye bişey mi var herkesin aynı olmuyo ki.......

Şimdiden iyice stres olmuşsun hiç iyi değil canım senin şimdi çok rahat olman lazım inşlallah pozitif çıkar sonuç:)

canım ,çok telaş etme...
bende çatletme iğnesi oldum ve hemen ateşim yükselmedi... bu kişiden kişiye farklılık gösterir...
geçen ay ise çatlatma iğnesi olduğumda ateş ertesi gün 2 dedecelik oynama yaptı... bulunduğun ortam stres,gribal enfeksiyon bu ateş meselesine etki ediyor...
sen sakin ol tatlım bak ben kaç defadır çatlatma iğnesi oluyrum ama hala tık yok....
inşallah sende hemencecik tutar...

Canım çatlamıştır genelde 36 saat sonra ilişki öneriliyor ya da aşılama yapılıyor.
Yumurtan kaç taneydi ve büyüklüğü ne kadardı?

solda 9mm ve sağda 16 mm re olmak üzere iki yumurtam vardı perşembe sabahı iğnemi oldum saat 9,30 da cuma günüde aşılamam oldu satt 2,30 da...

bu arada bugün ateşim arttı:))yani çatlamış yumurtam artık bundan eminim:))

ateşim 36,6 dı saat 6,30 da sonra yattım uyudum saat 10,30 da uyandım tekrar ölçtüğümde 36,8 olmuş yanı bu ay adet oldukdan sonraki ilk artışlar ve ben mutluyum..moralim düzeldi:)inşallaah tutar ...allah herkeze versinnn

X