Saçlarim

yelsan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2007
198
1
44
Ya Kizlar Saçlarimi Degirmek Istiyom Uzadi Kestirmek Istiyom 18 Haftaligim Arkadaşim Kestirme Bebenin ömrü Kisalirmiş Dedi... Pek Mantikli Gelmiyor Ama Bebeğim Deyince Akan Sular Durur Ya Kafam Karişti Temmuz 25 Dogumum O Zamana Kadar Iyice Uzayacak Aferdesiniz Kiçimi Kaçicam Neydeyse Dermişim Ama Sikildim Model Değiştirmeliyim Eşim Kestirmemi Hiç Istemez Her Zaman Oldugu Gibi Ama Bakimi Ve Kurutmasida Zor Pirasa Saçlimim Da ... Fikri Olan Kestiren Kestirmeyen Varmi Aramizda

aynen canım ya bende değiştirmek istiyorum renk ve model olarak ama bebeğin ömrü ve aklı kısa olur dediler banada neyse ben korktum ellemeyeceğim uzasın orjinal renginede dönsün doğumdan sonra halledeceğim:)

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

bende hamile kalmadan önce cok kızardım böyle şeylere yok kestirirsen ömrü kısalır falan diye sonucta Allah ona bi ömür biçmiş aldıgımız nefesin sayısı belli. ama ne yalan söylim bende şu an 37 haftalık hamileyim kestirmedim :) boyatmadım:) içime yinede şüphe düştü saçma ama ne bilim

bende saclarımı kestiricektim kuaförüm bahtıl inancları olan biri oladugundan dokunmadı kesmedi sacımı

benimkiler sariydi 8 haftalikken kahveye boyattim.. malum dip boyama yapamazdim her ay.. ama ben kestir derim benim kuzenim kestirmisti .. inanmayin böyle seylere.. boyanin icinde zararli maddeler var deriye isliyo ve zararli olabilio ama kestirmede bir sakinca yok bence

Ben kestirdim saçlarımı.. öyle batıl şeylere inanmıyorum. bebeğin ömrünün saçlarla ne ilgisi var. kadınlar saçlarını kestirmesin diye ortaya atılmış birşey işte...

bencede hadi boya tamam ama saç kestirmede bişey olmaz diye düşünüyorum ve 2ay sonra düğün var onun için bende kestirmeyi düşünüyorum...

Benim arkadaşlarım kestirdiler saçlarını, zekalarında eksiklik bir yana, hepsi cin gibi maşallah. Erkek milletinin ortaya çıkardığı şeyler bunlar, uzun saç seviyorlar ya. Tabi kadınlar zaten o göbekle zor hareket ediyorlar, hormonlardaki değişimden sıcak basıyor, banyoya girip çıkmak zorlaşıyor, kimin umurunda:eek:klava: Ama boya zararlı olabilir bence de, kimyasal içerikli sonuçta, gerçi doğal boyalar oluyormuş, belki onlar sakıncalı değildir.
Güzel bir hamilelik dönemi dilerima.s.

kızlar kestirdim saçlarımı iyiki kestirdimmm rahatladımm güzel olmuş kendimde begendimmm kısattımm yıka ve çıkkk öp

selam kızlar uzun suredır takılamadım sızlerekusura baskmayın o nedenle gecıkmıs bır cevap olacak
ama ben her ıkı hamılelıgımdede 3e vurdurdum saclarımı
hersaman kısa sac favorımdır zaten mınyonda oldugumdan yakıstırıyorum hatta kuaforum yıllardır bu tarzı kullanmamı sevıyor ozellıkle hamılelıklerımde ve emzırme donemımde
cunku sacınıza harcayacagınız vıtamınlerı bebegınıze hercayın derım ayrıca hamılelık ılerledıkce saclar cansızlasır dokulmeye baslar bunu engellımenın en ıyı yolu kısa kestırmek bence
temmuz annesı olarak o sıcaklarda sacla ugrasamazdım bırde
tavsıye ederım gunluk yıkaması cok kolay ıyı gelıyor saclarada sımdı uzatıyorum daha guclu kırıksız canlı saclarım var
sızede kaoly gelsın ınsaallah saglıkla sıhhatle bebegınızı kucagınıza alırsınız canlarım

Saç boyatmakla ilgili bilimadamları araştırdı çalışmalar yaptı..bebeğe hiç bir kötü etkisi olmadığı gibi,hamilelikte annenin kendisini iyi hissetmesini daha güzel görünmesini sağladığından bir problem olmuyormuş.saç derisi boya sırasında boyanın%1ini bile deri içine nüfuz etmezmiş...
Kestrimeye gelincede sadece batıl inanç..
ben saçlarımı kestirdim ve saçımın boyasını bakımınıda eskisi bi olmasada yaptırıyorum..biz hamileyiz,hasta değiliz..kendinizi salmayın....eskisi gibi olun yine..

Saç boyatmakla ilgili bilimadamları araştırdı çalışmalar yaptı..bebeğe hiç bir kötü etkisi olmadığı gibi,hamilelikte annenin kendisini iyi hissetmesini daha güzel görünmesini sağladığından bir problem olmuyormuş.saç derisi boya sırasında boyanın%1ini bile deri içine nüfuz etmezmiş...
Kestrimeye gelincede sadece batıl inanç..
ben saçlarımı kestirdim ve saçımın boyasını bakımınıda eskisi bi olmasada yaptırıyorum..biz hamileyiz,hasta değiliz..kendinizi salmayın....eskisi gibi olun yine..
haklısın canım bence de ben de kestirdim saçlarımı... saçın sorun olacağını düşünmedim hiç hatta bakım yapmak zor oluyor uzun saça en güzeli kısa..herkesin kendi tercihi tabi..sağlıklı bebişler herkese

X