gebelik kesesinin görülmesi ve kalp atımının duyulması ne zaman olur

ben 5+5 te keseyi görmüştüm ilk boyu 17.5 mm di kesenin
bebeğimide ilk 8 haftalıkken görmüştüm 15.8 mm di bebişim kAlp atısını ilk o zaman gördüm canm

Canım bende 4 haftalıkım bebeğimizin kesesini gördük, ama henüz kalp atışları yok iki haftaya yakın zamanda görürüz dedi doktor umarım biran önce duyarız.

vajinal canım hala karından gözükmüyordu
kızlar bebeği ilk gördüğümüzde 4.8 mm di siz ne kadarken kalbinin attığını duydunuz yada en geç ne aman duyuluyor haftaya gidicem ama korkuyorum ya duyamazsak diye

İlk gittiğim doktor karından göremeyince direk boş gebelik düşük tehlikesi var demişti,çok üzülmüştüm o zaman,ertesi gün başka doktora gittim,benin de vajinal olarak görmüştü.O zaman 6 haftalıktı 4mm falan demişti,kalp atışı duyulmuştu.Demek ki görülmemesi normalmiş

ben pazartesi gittim haftaya çarşamba gitmeyi düşünüyorum 10 gün geçmiş olacak o zaman duymam gerek yani
ya kimisi 9. haftada duyuyormuş ama o kesede geç görünenlermidir.
kese bebek göründükten en geç ne kadar sonra duyluması gerekki

merhabalar, benim de SAT a göre 6. haftada gebeliğim, kese görünüyor, ama bebeği göremedi dr. haftaya bir daha gidicem. ilk gebeliğimde hemen görmüştüm kızımı. geç döllenme olabileceğini söyledi dr. um, inşallah öyledir, çok korkuyorum. Allah isteyen herkesin bebeğini sağlıkla kucaklamasını nasip etsin...

merhaba ben 5+6 da keseyi gördüm bugün 7+6 da kendisini ve kalbinin atışını gördüm ikiside vajinal ultrasonla doktor her şey normal dedi bugün aslında karındanda görğlğrmüş ama mesane boş olduğu için göremedik dedi

arkadaşlar mrb.bugün dr a gittim.doktorum 5 haftalık gebe olduğumu syledi.kese göründü,ama bebek görünmedi.sizce bu normalmi.lütfen cvp yazın.çok merak ediyorum

tabi canım olabilir zaten ilk önce kese görünüyor bende 5+3 te keseyi gördük ,7+3 te bebişi ve kalp atışını gördük,
korkma rahat ol allah sağlıklı gebelik ve bebek nasip etsin

arkadaşlar ben beş haftalıkım dün doktora gittim keseyi gördü kese gelişimi başlamış,altıncı haftadada kalp atışlarını duyarız dedi.inşallah bir sorun çıkmaz şimdi sabırsızlıkla bir haftanın geçmesini bekliyorum.darısı tüm üsteyen arkdaşlarımın başına

bende ikiz bebek bekliyorum arkadaşlar.... bir sorum olacak... benim son adetim 14 mart ve transferimde 31 mart... ben hangisini baz almam gerekiyor hafta hesaplaması için.... eğer transferi baz alırsam bugün 6+2 günlükmüyüm..... allah izin verirse haftaya da ben gidip bebişlerim kalplerini dinleyeceğim.....

mrhb lar bütün hamişlere sağlıklı bebeler dilerim.ben 12 nisanda adet görcektim.dr gittim. geç döllenme olabilir dedi.kan testi yaptı bugün beşte sonucunu alıcaz.benim için dua edin ltf.

merhaba arkadaşlar; pazartesi günü evde yaptığım testle hamile olduğumu öğrendim daha sonra da hemen kan testi yaptırdım ve 545 çıktı. 5. haftanın içindeyim dün de doktora gittim ultrason aleti çok kçtüydü tabi ki bişey göremedi tekrar test istedi 1260 çıktı artış olması güzel ancak akşam eve geldiğimde akıntımda hafif bi pembelik vardı tam kanama gibi değil sadece 1 kez o şekilde geldi ama beni endişelendirmeye yetti bir de arada kasıklarımda batma oluyor. bunlar normal mi? yumurtlama günüyle başlayan göğüslerdeki hassasiyet artan şiddetle mi devam ediyor yoksa bir süre hafifleyip sonra tekrar mı kendini hissettiriyor? bir sitede göğüslerde büyümenin 4. ay civarında başladığını okumuştum benim de göğüslerimdeki hassasiyet biraz azaldı 2 gün önceki kadar acı vermiyor. bunlar normal mi? lütfen yardımcı olun

X