gebelik kesesinin görülmesi ve kalp atımının duyulması ne zaman olur

yaxgxmur ankara

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
1.418
1
tecrübeli hamişler yardımlarınızı bekliyorum gebelik kesesi ne zaman görülür kalp atımı ne zaman duyulur. şimdiden yazan herkese teşekkürler. herşey gönlünüzce olsun annişler:nazar:

hamişliğin hayırlı olsun.benim 5 haftalıkken kese görünmüştü.7 hafta da bebişimi ve kalp atışlarını görmüştük.

gecen hafta yani 4.haftada keseyi gorduk bugun yani 5 hafta 3 gunluk kalp atıslarını gorduk canımm...bu arada sana da hayırlı olsun canım...

sağolun canlarım yardımlarınız için 6 haftalığım haftaya gidiyim ozaman
ilk gittiğimde çok küçük görünmez şimdi dedi her dakkada dra gitmek istemiyom kadın kızcak artık haftaya gidim en iyisi

tecrübeli hamişler yardımlarınızı bekliyorum gebelik kesesi ne zaman görülür kalp atımı ne zaman duyulur. şimdiden yazan herkese teşekkürler. herşey gönlünüzce olsun annişler:nazar:

bende kan testinde öğrendim hamiş oldumu ve heyecanla gün saydım keseyi görmek için geçen hafta keseyi gördüm canım.bu cuma 29 undadakalp atışlarını duyucam canım...çok sevindim canım...seni çok ıyı anlıyorum...:nazar::nazar::nazar:

canımın içi ben 4.hafta keseyi gördüm.6.hafta kalp atımı için gittim gözükmedi.5gün sonra gel dedi dr.bakalım hayırlısı.umarım herşey yolunda gider.rabbim bebişlerimizi bağışlar,bebişleri olmayanların da en kısa zaman da yüzlerinde güller açtırır rabbimm

Canım sen 6.haftayken git hem kese hem kalp atışını görürsün canımcım..bu arada bende ankaradanım:) İnşallah güzel sağlıklı hamilelik geçirirsin

canım benim 5+6 iken kesesi görüldü...kalp atışını dinlemek içinde haftaya gidicem şuan da6+4 olduk hayırlısı ile kalp atışını duyucam...allah isteyen herkeze yaşatsın.

mrh arkadaslar daha yeniyim burda kaç haftalık bilmiyoruz ama adet tarihime göre 6 haftalık
ama daha küçüktür dedi doktorum kese göründü ama bebek içinde gözükmedi erken bakmışız yani 10 gün sonra tekrar gitcem boş gebelik olmasından korkuyorum kendim birde kadın dogum hemşiresiyim :))

benimde bugün 5 bitti kesemiz var ama kalp atışını 10 gün sonra görebiliriz net dedi inş görürüm cnm korku illaki oluyor inş hayırlısıyla görebiliriz :)

benimde bugün 5 bitti kesemiz var ama kalp atışını 10 gün sonra görebiliriz net dedi inş görürüm cnm korku illaki oluyor inş hayırlısıyla görebiliriz :)

inş görebiliriz kesesini görmek güzel işte birde kesenin içinde bebegi görsek sonrada kalp seslerini duysak içimiz rahatlıcak valla betam benim bu arada 1000 senin kaç haftalık oldugunu nasıl anladı dr. bebegi görmem lazım anlamam için dedi benim dr um?

benimde adetime göre geç döllenme oldu geriden gidiyorum 4 mm di keseyi gördük doktorum 4,5 haftalığa denk dedi ona göre düşünürsem 10 gün sonra yani 6 haftalıkken kesede bebği gördük ama kalp atışı yok haftaya tekrar gidicem

Merhaba canım,
arkadaşların da dediği gibi kese 4 haftalıkken görülür ancak kalp atışı 6 haftadan sonra belli olur
Hayırlı olsun bebeğin sağlıklı sıhatli kucağına almak nasip etsin allah.

X