tırnak izlerini geçiren bir yöntem varmıııııı?

kamelya

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2007
1.104
0
Arkadaşlar tırnak izlerini geciren bir yöntem varmı? benim ellerimde bir kaçtane tırnak izi var..bu konuda bilgisi olan varsa ve paylaşırsa cok sevinirim ..

Tırnak izi ne demektir biraz açabilirmisin yardımcı olmaya çalışalım :)

Tırnak izi ne demektir biraz açabilirmisin yardımcı olmaya çalışalım :)

Canım kardeşimle şakalaşırken yanlışlıkla tırnagı elimi çizdi daha sonra kabuk baglayıp kurudu fakat izi gecmedi kahverengi iz oluştu umarım açıklayıcı bir bilgi vermişimdir..

Canım kardeşimle şakalaşırken yanlışlıkla tırnagı elimi çizdi daha sonra kabuk baglayıp kurudu fakat izi gecmedi kahverengi iz oluştu umarım açıklayıcı bir bilgi vermişimdir..

benim bacagimda ciddi bi kedi tirmigi vardi 1 senede gecmedi cunku gunese cikmistim.bu tarz izler oldugunda gunesten uzak durun ve tirnak izi icin fito kremi gunde iki kez ince bi tabaka halinde surun.hicbisi yapmadim ben bacagimdaki ize baya da buyuk ve derindi 2 senede gecti :)ama tam gecti ariyorum bulamiyorum.yine de sureci hizlandirmak adina kahverengi lekeler icin expigment i onerebilirim.gecmis olsun.

benimde yüzümde var tırnak izleri küçükken olmuş nasıl geçebilir yüz için bilgi verirseniz çok sevirim

X