Yüzdeki Benler yok edilebilir mi?

aysun28

Guru
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2007
15
0
39
arkadaslar benim suratimda 5 tane ben var ve bunlari acaba yok edebilirmiyim ve nasil lütfen yardimci olun

arkadaslar benim suratimda 5 tane ben var ve bunlari acaba yok edebilirmiyim ve nasil lütfen yardimci olun

canım aynı sorun bendede var ve bu benler yüzünden suratımdan nefret etmeye başladım.Çözümünü bilen arkadalar yardımcı olurmusunuzz lütfeeennnnnnnnnn

O da birşey mi, birgün oturup saydım yüzümde küçüklü büyüklü tam 27 tane ben var benim :roflol: ama ben yine de çok güzelim :dance:

kızlar benlerinizden cok şikayetci olmayın.. bunlar için pek çözüm yok bildiğim kadarıyla ama varsa bilen arkadaslar zaten yardımcı olur.. aksine bu benleri güneşten sakınmanız yani korumanız gerekiyor.. ve tamemen istenmiyorsa küçük müdehalelerle alıyorlar bu benleri.. özellikle et benlerini aldıran cok kişi var....

arkadaslar bendede bır suru ben var ve sankı gunden gune artıyor lazer yapyırdım bırıne hastanee cıldıye uzmanına tabıkı cok koyu renk diildi ve gectı ancak şikayetci oldugum baska benlerim var biz de biraz araplık var o yüzden sürüsüne bereket adım benli kızdı önceden et beni olmayankara ne yapılmalı acaba bılmıyorum ama lazerle sonuc almıstım onu söyleyebilirim

cnm yaaa ben ameliyat war die biliorum bendede warr ama küçükler istiosan araştırayımm???

ben de bu sorundan muzdariptim.dermatologla görüştüm.bunların genetik olduğunu, engellemek ve yok etmek için bir çözüm olmadığını söyledi.et benleriniyse tedavi edebiliyorlarmış.önemli bir uyarı:benlerinizi mutlaka dermatologlara gösterin, kansere dönüşme riski varmış.

Peki bu benleri ameliyatla aldıranlar oluyormuş bu nasıl oluyor.Bir de benim yüzümdeki benler et beni değil acaba bu tür benleri operasyonla alabiliyorlar mı ??

slm kızlar. benim de sağ gözümün altında ve sağ kaşımın üstünde küçücük et benleri vardı. Cildiye ye gittim. baktılar benlerime ve ameliyatla aldırdım. patolojiye gönderdiler, sonucunda kötü bişey çıkmadı şükürler olsunki. şimdi ufacık dikiş izleri var ama onlarda ileride kaybolacakmış. bence benlerinizin yapısı müsaitse yaptırın ameliyat. ben şimdi eski fotoğraflarıma bakınca gerçekten çok farklı hissediyorum.

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

kaşımın ortasında et beni vardı ameliyatla aldırdım ama kötü bir şekilde ameliyat izi kalıyor :KK43:

kaşımın ortasında et beni vardı ameliyatla aldırdım ama kötü bir şekilde ameliyat izi kalıyor :KK43:

hadi ya bizim tanıdıkta hiç iz kalmadı ama.. hemde cok büyüktü beni... sen nerede yaptırdın ki... iyice araştırsaydınız ya.. ama et benin olmasındansa izinin olması iyidir....

babamın da iki kaşının ortasında baş parmağının tırnağı büyüklüğünde bi et beni varmış. ama et beni deyince öyle kabarık bişey değilmiş. yıllar önce belki bundan 30 sene önce Ankara'da ameliyatla aldırmış. hiç iz kalmamış. ben eski fotoğraflardan gördüm benini.

----------

Ya arkadaşlar ben bu sabah devlet hastanesine gittim bana benleri plastik cerrahinin aldıklarını söylemişlerdi bende plastik cerrahiyi sordum sıra numarası aldığım yere bene plastik cerrahi doktoru askere gitti bir sene yok dedi ben tabi çok üzüldüm.Düşünebiliyormusunuz koskoca hastanede bi tane doktor var ve ben bir sene beklemek istemiyorummmmmmm!!Ben napıcam birileri bene akıl versin nolur yaaaaa

Ya arkadaşlar ben bu sabah devlet hastanesine gittim bana benleri plastik cerrahinin aldıklarını söylemişlerdi bende plastik cerrahiyi sordum sıra numarası aldığım yere bene plastik cerrahi doktoru askere gitti bir sene yok dedi ben tabi çok üzüldüm.Düşünebiliyormusunuz koskoca hastanede bi tane doktor var ve ben bir sene beklemek istemiyorummmmmmm!!Ben napıcam birileri bene akıl versin nolur yaaaaa

evet canım plastik cerrahi alıyor benleri. gerçekten çok ilginç hastanede 1 tane plastik cerrahın olması, o gittiyse yerine biri gelmemiş mi yaa ?? Ben üniversite hastanesinde aldırmıştım benlerimi. İzmir de daha çok böyle imkanın olur. Bi de üniversite hastanelerine git istersen.

----------

Merhabalar
Benim cildimde çok az kabarık kahverengi ben var .Başta çil sanıp expigmet,drula gibi kremler kullandım fakat sonuç alamadım senağlama .Bunu yok etmeye çalışıyorum veya rengi açılsa da olur.Bu konu önceden açıldıysa(ki açılmıştır) özür dilerim bakmaya zamanım olmadı :KK43:
Lütfen bilgisi olan yardım edebilir mi? Nasıl yok edebilirim veya rengini açabilirim?? Başka tedavi yöntemleri de var traşlama v.b ama onlarla yok etmek istemiyorum kremlerle veya önerebileceğiniz karışımlarla yapılabilir mi ?? Şimdiden teşekkür ediyorum ve yardımlarınızı bekliyorummm :)

ya evet bilgisi olan arkadaşlar paylaşsa..
benim de cildimde var böyle benler.. bi karışım falan olsa da rengi açılsa.

arkadaslar benm yuzumu gorsenız varya tıpkı ben cennetı gıbı neden bılmem ama yuzum ben dolu pıgment yoğunlaşması dıyolar ama oğlumda da yuzlerce var ve ben 1 tanesını lazer yaptırdım gıtmedi yenıden belırgıleşti vücudumun cok ılgınç yerlerınde var yani kaynıyor sanırım caresi yok ve ben kurtulmak ıstıyorum bı kacından baska önerılerınız varsa bılgılendırın bızı

X