Kurt Seyid Ve Shura & Kurt Seyid Ve Murka Okuyan Var Mi?

BENNARCICEGIM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2007
41
0
KURT SEYİD VE SHURA&KURT SEYİD VE MURKA NERMİN BEZMEN'İN BU İKİ KİTABI BEN SOLUKSUZ OKUDUM VE MUHTEŞEMDİ.OKUYALI UZUN ZAMAN OLDU AMA HALA AKLIMDA VE TEKRAR OKUMAYI DÜŞÜNÜYORUM.OKUYAN VAR MI ARKADAŞLAR NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ SİZ DE BEĞENDİNİZ Mİ? BANA KATILIYOR MUSUNUZ? a.s.a.s.a.s.

ben okudum üniversite sınavına gireceğim günün önceki günü. sabahtan bi başladım snava 3 saat kalaya kadar sabahladım da girdim sınava. o yaz hep seyidi aradı gözlerim çünkü ona aşık olmuştum:asigim:
Kurt seyd ve Murka'yı da okudum ondan sonra onu da şiddetle tavsiye ederim.

Sanırım okuyalı bir on yıl oldu ama verdiği tadı hala aynen hissederim.. Nermin Bezmen bu tür araştırmalarda çok başarılı, çok sürükleyici kaleme alıyor.. Okumayanlara ben de tavsiye ediyorum..

Ben de bu iki kitabı yıllar önce okumuştum ama tekrar okumayı düşünüyorum. Aşkı çok güzel anlatıyor, kitabın içinde kayboluyor hiç bitmesin istiyorsunuz. Şiddetle tavsiye ederim.

okudugumdayıl 96 ya 97 idi ama hala unutamadığım ve etkisinden kurulamadığınm bir kitap tek kelimeyle muhteşem sürükleyici akıcı ve imrendirici
insan bazen kendini ah çekerken bulabiliyor

nermin bezmen'in bana kalırsa şaheserleridir bu kitaplar. gerçi auroranın incileri ve sır'da betimleme tekrarlarına düşülmüş gibi geldi ama yine de bayılıyorum bu kadına ben. bu kitapları da şiddetle tavsiye ederim. çok ağlamıştım ben yaa. şimdi sırça tuzak adlı kitabına başlayacağım. sevgiler.

muhteşem bir kitaptı hala etkisindeyim ama nermin bezmen in sır ve aurora nın incilerini de tavsiye ederim
ikisi birbirinin devamı
mutlaka okumalısınız

X