niversite hastaneleri

merich

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
24
0
slm arkadaslar,aranızda universite hastanelerinde gogus buyutme ameliyatı olan warmı ?forumdan takip ettigim kadarıyla bu operasyonu yaptıran arkadaslarım genellikle ozel muayhanelerde ameliyat olmayı tercih etmisler,acaba universite hastanelerindede islerinin ehli, guvenebilecegimiz doktorlar warmı ? bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim simdiden tesekkurler:)

Merhaba merich ben ankara gazi üniversitesi hastanesinde yaptırdım.Henüz yeni yaptırdığım için iyi veya kötü diyemiyorum sonucunu bir iki ay sonra söyleyebilirim.şişlikler inince neye benzeyeceğini bende merak ediyorum.Şu ana kadar herşey yolundaydı ilgi son derece iyiydi.Yazdıklarımı okursan bilgi alabilirsin merich.Ama sormak istediğin bişey varsa elimden geldiğince cevaplandırırım.

emilyano,ameliyatın ücretlimiydi yoksa karne falanmı kullandın?çok zoruyorum ama kaç cc koydurdun?ve şu an kaç beden takıyorsun?

merhaba hümanist sağlık karnem tetkiklerde işe yaradı.ona ücret ödemedim.toplam 3000 milyara mal oldu.275 cc yerleştirdi.çok rahat geçirdim bugün onuncu günüm sanki hiç ameliyat olmamışım gibi geliyor hatta ameliyat olduğum günün gecesi rahatlıkla kitap okudum diyebilirim.şimdi şişliklerin inmesini bekliyorum merakla.henüz sporcu sütyeni kullandığım içinde bedeni bilmiyorum.on gün sonra elli olur canım.

teşekkürler emilyano.çok çok geçmiş olsun canım.umarım istediğin gibi olur herşey.heyecanlandım valla.ben de düşünüyorum estetiği ama emin değilim.bana daha sonra sütyen bedenini söyle olurmu?cidden çok merak ediyorum.

Tabiiki söylerim hümanist benim tavsiyem gözün kesinlikle korkmasın ben çook önceden yaptırmadığıma pişmanım belki bunu söylemek için erken ama maddi yönü halledebilirsen gözün kapalı gir derim.Sütyen bedenim daha önceden dolgulu 80 b idi iri olduğum için ama göğüs doldurmuyordu şimdi sanırım yine aynını takarım ama bu sefer 80 b tam olur.göğüs tam şeklini alınca sana söylerim.ankaradaymışın eğer tam şeklini alırsa göğüs, sana tavsiye edebilirim doktoru fakat şimdi tam yerine oturmadığı için referans veremiyorum.Ağrısız,sancısız,ve maddi olarak cüzi bişey istersen gazi üniversitesi derim.yerimseniben

vallahi korkmamak elde değil.ama senin bunu atlatmış olmana inan kendimmiş gibi sevindim.ben dolgusuz sütyende 80 b takıyorum.ama daha büyük olsun istiyorum.85c falan yada d.göğüs kafesim geniştir zayıf olmama rağmen.seni yordum şu halde canım ya.

Hümanist korkunu anlıyorum ama inanki hiçde korkulacak bişey yok burda arkadaşlar on gün yatıyoruz filan diyorlar şaşırıyorum çünkü benimki çok hafif geçti ben ameliyattan iki gün sonra dışarı çıktım hafif kambur yürümek dışında bir sorunum yoktu.Beni yorduğun filan yok canım istediğin soruyu sorabilirsin bende senin gibiydim. Arkadaşlar sağolsun sorularımı içtenlikle yanıtladılar.Üstelik doktorumu ben bu sitede buldum.O nedenle kafana takılan herşeyi sorabilirsin mesela sen 300 cc yaptırabilirsin madem 80 b takıyorsun çok hoş olur.ben bile 300 cc yaptırmadığıma pişmanım

çok sağol canım ya.ben aslında 350 daha güzel durur diye düşündüm.netten fotolara baktım da.ferruh bingöl,nebil bozdoğan için iyi diyorlar ama yinede tatmin olamıyorum.benim göğüslerimin arası bikaç cm açık.senin nasıldı?ayrık ve büyük kötü durur.dr çok önemli gerçekten...

evet canım 350 gerçekten hoş durur.benim göğsümün arasıda biraz açıktı ama şimdi çok açıklık yok.çok iyi araştır sen yuvarlakmı damla mı düşünüyorsun?

yuvarlak düşünüyorum canım bence daha iyi duruyor.senin nasıl?350 cc istiyorum ama sence dr yapar mı?drlar kimseyi takmıyorlar gibi:)

Benimkide yuvarlak özelliklede high profil istedim doktorum low da çok diretti bend high ta sonuçta istediğim oldu.Doktorlar diretiyor istedikleri olsun diye ama sende direnirsen seninki oluyor:KK66:onlar en iyi bu diyor sana yakışan diye ama araştıran biri neyin iyi durduğunu zaten biliyordur.Kendine görede seçim yapıyordur.Ben bir iki doktora gittim hemen kasaltı dediler iyi duracağı için ve tekniklerinide ona göre ayarlıyorlar ameliyatı 50 dakikada bitiriyorlar ama benimki 2.5 saat sürmüş.bu demek değildirki benimki iyi veya onlarınki iyi doktordan doktora farkediyor yani.benim seçimimde zamanında önemi olmuştu çünkü benim burnumu 40 dakikada yapmıştı doktor ve istediğim sonucuda alamayınca zamana karşı meydan okuyan bir doktor istememiştim bu bende kötü bir itiba bırakmıştı çünkü.bu tabiiki kişisel bişey.Ama benim için bir kıstastı bu

ben de high istiyorum tamam diretirim:1rolleyes: ameliyatta drlar bu sana olmadı şunu taktık da diyorlar ama ya.umarım dediğim gibi yapar.netteki fotolarda en ideal duran göğüsler 400 cc falan high da 350 cc iyi olur diye düşünüyorum.ama dr yapmaz ya.senin göğüslerin şiştir şimdi ama mesela tahminen kaç cm önde duruyo yandan bakınca?

14 15 cm dir sanırım bikemiyorum zaten hala şiş benim silikon parasını almaya gelen kişi 225 demişti doktor 275 demişti bende çok irdelemedim sen tek bir silikon getirttir 350 cc gelsin yalnızca bu daha mantıklı olur. keşke bende öyle yapsaydım

inanamıyorum! peki sorun çıkarmadınmı bu yüzden? sonuca göre irdelersin...güzel olur inşallah.14-15 cm se büyüktür seninkiler.şişleri inince çok fark olmuyormuş bildiiğim kadarıyla.canım 350 cc high sence çokmu öne çıkık olur.?

Hümanist sorun çıkarmadım çünkü doktora sordum 275 taktım dedi bunun içinde farklı bişey söylenmez dedi üstelik ben iyi niyet göstererek yalnış anlaşılma olduğunu düşünmeye çalışıyorum.Ama söylediğin gibi canım sonuca göre bakacağım.şu anda o kadar hoş duruyorlarki umarım şişi inmez ve hep böyle kalırlar.sende 350 cc konusunda tereddüt etme çünkü gerçekten inanılmaz hoş durur öne çıkma durumuda tamamen estetik görünür o yüzden 350 cc olması konusunda diren.ben ilerleyen zamanlarda yaptırırsam kesinlikle 350 cc high profil yaptırırım.sende doktor araştırmasına hız kazandır canım maddiyatı ayarlayabilirsen bir an bile yaptırmak için tereddüt etme.yazda geliyor şimdi yaptırsan yaza kadar dikiş izlerin kaybolur ve rahat edersin

Merhaba merich ben ankara gazi üniversitesi hastanesinde yaptırdım.Henüz yeni yaptırdığım için iyi veya kötü diyemiyorum sonucunu bir iki ay sonra söyleyebilirim.şişlikler inince neye benzeyeceğini bende merak ediyorum.Şu ana kadar herşey yolundaydı ilgi son derece iyiydi.Yazdıklarımı okursan bilgi alabilirsin merich.Ama sormak istediğin bişey varsa elimden geldiğince cevaplandırırım.

canım gecmis olsun.. bende anaradayım ve bişey sormak istiyorum.doktorun kimdi ve ben sadece bayan doktor girsin istiyorum. bu mumkun mudur universite hastanelerinde sence?

X