antibiyotik

zinedila

Çok şükür bin şükür ❤❤❤❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2007
6.275
1.584
38
arkadaşlar size bir sorum olucak hamileliğimden bu yana hep dişlerim kanıyor ve diş ağrısı çekiyorum geçenlerde gene dişçiye gittik ağrı yüzünden kanal tedaviside yapamıo röntgen çekildiği için öle üstünden yaptı ama dişim genede ağrıo ve bana largopen 500 lük antibiyotik verdi enfeksiyon yapmıştır die doktoruma sordum içebilirsin dedi ama genede korkarak içiyorum hatta dişçi günde 3 tane dedi ben günde 2 kere yarımşar içiyorum günde 1 tane oluo yani korkumdan sizlerinde arasında antibiyotik kullanan varmı hamileliğinde bebişime bişi olur die çok korkuyorum cvp veririseniz sewinirim...CADIARZU:çok üzgünüm:

Ben Augmentin kullandım. Hem veren doktor hem de gebelik doktorum kullanabilirsin rahatlıkla demişti. Tabi yine de korka korka kullanmıştım. Kendi doktorun da kullanabileceğini söylüyorsa bence ona güvenmelisin.

arkadaşlar size bir sorum olucak hamileliğimden bu yana hep dişlerim kanıyor ve diş ağrısı çekiyorum geçenlerde gene dişçiye gittik ağrı yüzünden kanal tedaviside yapamıo röntgen çekildiği için öle üstünden yaptı ama dişim genede ağrıo ve bana largopen 500 lük antibiyotik verdi enfeksiyon yapmıştır die doktoruma sordum içebilirsin dedi ama genede korkarak içiyorum hatta dişçi günde 3 tane dedi ben günde 2 kere yarımşar içiyorum günde 1 tane oluo yani korkumdan sizlerinde arasında antibiyotik kullanan varmı hamileliğinde bebişime bişi olur die çok korkuyorum cvp veririseniz sewinirim...CADIARZU:çok üzgünüm:

yaa sorma aynı dert bendede var hem dişlerim çok kanıyoo...hemde dişlerim ağrıyoo ve bu arada yirmilik dişimde çıkıyooo oda ağrıyoo...valla bebişim yüzünden dişciye gitmek istemiyorumm...dayanabildiğim kadar daynıcam galiba

canım benim yaa benimde dişlerim kanayıp ağrıyor.ben kanal tedavisi yaptırıyorum.bir kere uyuşturdular tekrar gittim uyuşturmadan geçici dolgu yaptı.tekrar gidicem dolgu yapması için :KK43:(( Allah acil şifalar versin canımm.bebeşinede sağlık öpüyorummm seniii :))

saol meraklıcımm banada kanal tedavisi yaptı ama üstünden röntgensiz ama gene ağrıo gerçi antibiyotiği yarım olarak içtim çok şükür bugün ağrım sıızım yok inşallah olmaz yok die içmedim bugün bende seni öpüyorum canım sende bebişine ve kendine dikkat et...
çok saolun kızlar sizde yorumlarınız için...

zinecim dişlerini hergün fırçala canım sütüde bol iç.bebeğe kalsiyum yeterli gelmeyince dişlerinden aldığını duymuştum.diş etleri filan çekilirmiş insanın.hamişliğin nasıl gidiyor canım.kesinleştimi bebişin cinsiyeti.

fırçalıyorum canım ya sütte içiyorum ama işte oluyo gene bende öle duydum onun için süt içiyorum ama nafilee bebişimin cinsiyeti daha kesinleşmedi canım bu ay gidicez doktora bakalım kesinleşir herhalde 3 lü test sonuçlarım çıkmış yarın onları almaya gidiez hem dokrtora göstericem bakalım inş herşey yolundadır hayırlısı inşallah öpüyorum canım kib

benimde kesinleşmedi çok merak ediyorum :KK43:( inşallah canım Allahın izniyle iyi çıkar sonuçların..günde 2 bardak süt içtiğim halde sağlık ocağındaki ebe kalsiyumun az dedi

sen doktoruna sor canım bana idrar ve kan testi yaptılar sağlık ocağında idrar yolları iltihabı war dediler antibiyotik yazdılar aldığım antibiyotiğin içinde gebelik hakkında yeterli bilgi yoktur yazıodu bende içmedim doktoruma sorayım dedim iikide sormuşum kesinlikle önermedi doktorum içme dedi sonuçlarıma baktı sende iltihaplanma yok dedi ilk idrarınımı verdin dedi gerçektende öleydi yoktu idrarım bol su içtim yapabildiğim kadarını vermiştim meğerse orta idrar vermek gerekiyomuş yani idrarını biraz yapıp sonra doldurcakmışın yoksa öle çıkarmış sonuçlar hiç sölemediler öle bişi bana çok kızdım ama ya bebeğime bişi olsaydı çok üzülürdüm eğer sormadan içseydim.yani onlarda biliyolar ama doktoruna sormadan kesinlikle ilaç içme kim verirse versin.cinsiyetini merak etmiyorum çünkü bence oğluşum olucak bakalım tam kesinleşince hbr veririm canım inşallah sonuçlarımda ii çıkar senin geldimi canım sonuçların inş ii çıkmıştır öptüm canım...

ama yüzde 80 dediyse büyük ihtimalle erkektir canım çok merak etme bence:)çünkü 17 haftalıkken belli oldu yanlış hatrlamıyossam senin allah gönlüne göre verir inş canım sağlıklı olsunlarda hiç farketmez önemli olan sağlık tabiki kendine ii bak canım...

X