doğum nasıl olur?

S

sekerim seker

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sekerim seker
arkadaşlar sadece dogumla ılgılı kolay dogumu anlatalımlütfen çok rica ederim dogumun kötü bişey olmadını benım gibi hamişleri rahatlatıcak degerde şeyler rica edıyorum tecrübeli anneler nolur:içelim::icecream::emir_bebek:

beklıyorum cici annelerı hepinizi yazın bana ve benım gibi dogurucak annişlere

oglumun dogumunda (normal dogum) , yavrumu ilk kucagima aldigim dakika unutulmazdi..9 aydir karnimda olan ,hayalini kurdugum sey kucagimdaydi ve gozleri isiktan kamasmis sekilde beni gormeye calisiyordu ,bense hungur hungur agliyordum ..benimle birlikte dogumdaki doktorlarda tabi..bebegi bakim icin aldilar ben hemen tlf.la annemi aradim ,bagirarak anneeee ,oldu oldu oglum geldi diye aglayarak haber verdim annemde hickiriklara boguldu.dilimi anlamayan doktorlarim esime kimi ariyor diye sordu ,turkiyedeki annesini deyince doktorlarda hickirmaya basladi ..tarifi mumkun olmayan muthis ve her zaman tadilmayacak bir duygu ..dogumda canim acimadi mi ,evet acidi ama o an hic bir aci kalmamis yerini anlatilmasi guc bir sevinc kaplamisti..elimi karnima koydum o koca gobegim yoktu:)onca koca gobekli aydan sonra oda cok garibime gitmisti:)
hanimlar dogumda korkulacak bir sey yok ..allahim oyle guzel bir sistem yaratmis ki , boyle normali varken gidip kendini kestirmeye gerek yok ve ben sezeryanla dogum yapan ve bu benim anlattigim dakikalari yasayamayan annelere uzuluyorum,hic o dakikalar kacirilir mi a.s.

ben dogumumu epıdural sezeryanla yaptım,çokta memnun kaldım,hamıleyken dogumdan çok korkuyordum,ama bu korkular yersizmiş.şimdi prensesim 3 aylık.ALLAH isteyen herkese bu guzel duyguyu yasatsın.hayırlı dogumların olsun inşaallah,saglıcakla kal.

Bencede korkutmadan anlatinki bizde rahatliyalim.Zaten etrafta o kadar felaket tellali varki onlarin laflari yetiyo bizi verem etmeye.Bari siz rahatlatin bizi :)

oglumun dogumunda (normal dogum) , yavrumu ilk kucagima aldigim dakika unutulmazdi..9 aydir karnimda olan ,hayalini kurdugum sey kucagimdaydi ve gozleri isiktan kamasmis sekilde beni gormeye calisiyordu ,bense hungur hungur agliyordum ..benimle birlikte dogumdaki doktorlarda tabi..bebegi bakim icin aldilar ben hemen tlf.la annemi aradim ,bagirarak anneeee ,oldu oldu oglum geldi diye aglayarak haber verdim annemde hickiriklara boguldu.dilimi anlamayan doktorlarim esime kimi ariyor diye sordu ,turkiyedeki annesini deyince doktorlarda hickirmaya basladi ..tarifi mumkun olmayan muthis ve her zaman tadilmayacak bir duygu ..dogumda canim acimadi mi ,evet acidi ama o an hic bir aci kalmamis yerini anlatilmasi guc bir sevinc kaplamisti..elimi karnima koydum o koca gobegim yoktu:)onca koca gobekli aydan sonra oda cok garibime gitmisti:)
hanimlar dogumda korkulacak bir sey yok ..allahim oyle guzel bir sistem yaratmis ki , boyle normali varken gidip kendini kestirmeye gerek yok ve ben sezeryanla dogum yapan ve bu benim anlattigim dakikalari yasayamayan annelere uzuluyorum,hic o dakikalar kacirilir mi a.s.

okadar güzel anlatmışsınki..ben kesinlikle normal dıoğum yapmak istiyor ve bu anı yaşamak istiyorum.bir terslik çıkmazsa tabi.

3 ay sonra istedıgım tek şey kızımı kollarımın arasına alıp onu doyasıya koklamak bana bebek kokusu kadar güzel kokan bir koku yok hayatta onu kollarıma alabılmek için saatlerce acı çekmeye bile razıyım ama ben kesınlıkle bebemi dogurmaktan korkmuyorum çünkü o benım ve eşimin dünyaya getirebilecegimiz en büyük güzellık gerekırse çatır çatır dogururum yeterkı onu kollarımda sag saglim görmeyı nasıp eylesin rabbim bana

kızımın adı RANA SU VE ONU DEGİL EKMEK SU CNMDAN BİLE DAHA ÇOK SEVİYORUM

cnm ne guzel anlatmıssın duygularını ınan sade dr ları degıl benıde aglattın burda darısı basımıza ınsallah allah yavrunu sana bagıslasın

X