Yumusak Ayaklar icin///Vazelin , Aspirin

G

ggulsahh

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ggulsahh
Bir küçük kutu vazelinin içine iki adet gripini boşaltın ve karıştırın, yatmadan önce bu karışımı ayaklarınıza ovarak sürün iyice yedirin ve çorabınızı giyip yatın sabah kalktığınızda ayaklarınız, topuklarınız yuymuşacık pamuk gibi olucak.

• Konu Sahibi ggulsahh
Çorabın özellikle saf pamuklu bir çorap olmasını tavsiye ediyorum....

• Konu Sahibi ggulsahh
ben zeytin yaginin icine seker veya tuz ekliyorum ve bu karisimi hem ayaklarima hemde ellerime uyguluyorum peeling gibi oluyor sonra az bekletdikten sonra 10-15 dakika gibi yikadiktan sonra kremleyin. cok yumusak yapiyor..,

• Konu Sahibi ggulsahh
gripini hiç duymamıştım..denemekte fayda var..sağol şeker.

bayanlar,bir şey soracağım (yeni bir form açmak istemedim,buraya yazıveriyim) ;

benim bacaklarımda,minik minik kıl dönmeleri oluyor,pürüzsüz bir hale gelmesiiçin ne yapabilirim bilgisi olan var mı acaba :uhm: kese falan yapıyorum ama gene oluyor gene oluyor :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:

• Konu Sahibi ggulsahh
Bende vazelin sürdükten sonra çorap giyip yatıyordum.Elerimide aynı şekilde yapıyordum.Bundan sonra gripinle karıştıracağım.Paylaşımın için teşekkürler canım.

• Konu Sahibi ggulsahh
10 adet aspirini toz hale getirip vazelinle karıştırıyorum ben, fazla fazla sürüyorum ayaklarıma ve çorabı giyip o gece uyuyorum sabah pamuk gibi uyanıyorum, aynı uygulama ellerde de denenebilir özellikle kışın çatlayan ellerde karışım sürülerek eldiven geçirilip uyununca ellerde de aynı yumuşaklık ve pamukluk sağlanıyor, deneyin derim

• Konu Sahibi ggulsahh
Kızlar ayaklarımın her ikisinin baş parmaklarının tırnağı bir garip. Her ikisininde bir kısmı ettinden ayrı uzuyor. Yani ete yapışık değil. Doktora gittim mantardır diye, doktor mantar değil tırnak ölmesi dedi. Babamda mantar olabilir dite mantar hapı yazdırdı bana. 1 aydır kullanıyorum daha hiç bir etkisini görmedim. Açıkcası tırnaklarımın bu görüntüsüne canım sıkılıyor. Birde bi tırnak cilası var onu kullanıyorum. Eğer mantar değilde tırnak ölmesiyse hiç geçmez mi kızlar senağlama

• Konu Sahibi ggulsahh
benim serçe parmagım öyle ama doktora gitmedim hiç. ne oldugunuda bilmiyorum:KK43:

Ya kızlar bu başlığı açalı haftalar oldu. Sanırım hepinizin ayak tırnakları çok muntazam ki bişey yazmıyorsunuz:KK43:((

tatlım sen hiç evde kendin pedikür yaptınmı... tırnaklarınla kendin ugraştın mı önce sorayım.... çünkü ben mnikür ve pedikürümü kendim yapıyorum... bende cok fazla tırnak batması oluyordu senelerdir.. artık ameliyat boyutundaydı.. onları bile kendim hallettim düşün... ve artık turnaklarım ete batmadan uzuyor.. ama çirkib bi görüntüsü yok.. aksine canım yanmıyor artık en önemlisi.. seninkisi görüntü acısından cokmu kötü geliyor gözüne

Canım öyle değil sorunum. Ben ayaklarıma pedikür falan yapmadım hiç. Benim ayağımın baş parmağının tırnağının bir kısmı tırnak yatağından ayrılmış yani nasıl desem etten ayrılmış ve böyle sarımsı bi rengi var :KK43: Ve mantarda değil :KK43:(( Of ya nasıl düzelecek ki bu :KK43:(

Canım öyle değil sorunum. Ben ayaklarıma pedikür falan yapmadım hiç. Benim ayağımın baş parmağının tırnağının bir kısmı tırnak yatağından ayrılmış yani nasıl desem etten ayrılmış ve böyle sarımsı bi rengi var :KK43: Ve mantarda değil :KK43:(( Of ya nasıl düzelecek ki bu :KK43:(

arkadaşım ben artık bu sorunla yaşamayı öğrendiğimi anladım başlığı görünce. Çünkü ben orta okul yıllarından beri yani şöyle 13-14 senedir aynı dertten muzdaripim. Üniversitedeyken dr.a gitmiştim test yapılmıştı, tırnağın hani etle yapışık olmayan kısmından kesip almışlardı, canın yanmıyor doğal olarak. Testte mantar çıkmıştı. ARdından 1 yıl kadar neredeyse cila-törpü tedavisi uygulamıştım, ama söylenen hiç aksatmamaktı açıkçası o kadar düzenli olamamıştım. Daha sonra hap vermişlerdi, ama onun da açıkçası hiçbir faydasını göremedim. Ve sonrasında hayatta karşılaştığım diğer problemler yüzünden mi diyeyim sayesinden mi bu konuyu önemsememeye başladım. Yazları açık renk sedefli ojeyle kamufle ediyorum ama korkmuyor da değilim aslında ileride daha da artar mı diye.
umarım buna çare bulabilmiş bir arkadaş sesimizi duyar da bize umut olur:1hug:

ben cok sasırdım ya.. nasıl olabilirki böle bişi internette resimlerini görme sansım olsaydı.. ama nasıl aratacagımı bilmiyorum ki.... allahallah???

benim de ayak tırmaklarımda bozulma olmuştu doktora gittim mantar dedi ama pek ilgilenmedi yaa ilaç herhangi bi iyileşme olmadı önerebileceğiniz bi ilaç veya herhangi bi şey var mı bayanlaar??senağlama

Kızlar ayaklarımın her ikisinin baş parmaklarının tırnağı bir garip. Her ikisininde bir kısmı ettinden ayrı uzuyor. Yani ete yapışık değil. Doktora gittim mantardır diye, doktor mantar değil tırnak ölmesi dedi. Babamda mantar olabilir dite mantar hapı yazdırdı bana. 1 aydır kullanıyorum daha hiç bir etkisini görmedim. Açıkcası tırnaklarımın bu görüntüsüne canım sıkılıyor. Birde bi tırnak cilası var onu kullanıyorum. Eğer mantar değilde tırnak ölmesiyse hiç geçmez mi kızlar senağlama

tekrar baktım bizim konuya da, anlatmıştım daha önce bu konuyla ilgili başımdan geçenleri ve sorunumun halen devam ettiğinisenağlama ama bak benim de sadece baş parmaklarımda var bu sorun. Bir şey daha hatırladım, ben ilkokuldayken yine baş parmaklarımın yanlarındaki etler ayrılır gibi olmuştu o zman krem ve sargıyla tedavi uygulamıştık. Yıllar sonra da tırnaklarda böyle bir eşy oldu. Sende de acaba böyle bir durum olmuş muydu?

ya benimde tırnak yapım bozuldu doktor mantar dedi önce ilaç kullandım sonra cila ve törpüyü denedim ama hiçbir gelişme yok hala geçmedi çok üzülüyorum gördükçe sinirim bozuluyo başka bi önerisi olan yok muuu?:KK43:

ya benimde tırnak yapım bozuldu doktor mantar dedi önce ilaç kullandım sonra cila ve törpüyü denedim ama hiçbir gelişme yok hala geçmedi çok üzülüyorum gördükçe sinirim bozuluyo başka bi önerisi olan yok muuu?:KK43:

Bana da hiç faydası olmamıştı cila ve törpü tedavisinin.

Bir küçük kutu vazelinin içine iki adet gripini boşaltın ve karıştırın, yatmadan önce bu karışımı ayaklarınıza ovarak sürün iyice yedirin ve çorabınızı giyip yatın sabah kalktığınızda ayaklarınız, topuklarınız yuymuşacık pamuk gibi olucak.

ayy yeni gördüm yazını hemen uyguluyacağım..

X