zeka gelişimi

tub833

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
240
2
slm bebeklerimizin zeka gelişimi için özellikle yediğiniz bi yiyecek vb varmı:))))varsa günde veya haftada kaç kez yiyorsunuz a.s.sevgilerimle

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

ben hergün 10 tene fındık yiyiorum sıkılırsam ceviz sıkılırsam badem değiştiriyorum balık yemeğe çalışıyorum ama ayda 1-2 defa oluyor malesef ama hergün fındık ye canım 10 tane yeterli dedi benim doktor öptüm

teşekkürler kızlar bilgileriniz için
bende tuzlu su balığı diye dumuştum

bi site buldum...bebeğinin ismi belli olan annecikler mutlaka sahip olmalı..bebeğinizin ismiyle ninnisini şimdiden hazırlayın...süperr bişey
http://www.ailemiseviyorum.com/
siteyi açtığınızda önce üye olmanız gerekiyor...daha sonra sağda..."bebeğimin ninnisi" açın , bebeğinizin ismini bulun ve bebeğinizin ninnisini şimdiden dinletin......süper bişey

slm bebeklerimizin zeka gelişimi için özellikle yediğiniz bi yiyecek vb varmı:))))varsa günde veya haftada kaç kez yiyorsunuz a.s.sevgilerimle

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.
canım folik asit yönünden zengin besinler bebeğin zihinsel gelişimine etkili tabi ki en önemli şey genler genetik anlıycağın ama ben yinede maydanoz tere roka ve balık otları hergün balığı ise haftada 1 kez tüketiyorum.. çok fazla besin alacağım derken enerji yükledim vucuduma ve kiloya dönüşüyor bu kezde o yüzden ölçülü olarak her çeşit gıdayı almak lazım herzaman çeşitlilik çok iyi..

vallaa ben balık sevmiyorum yiyemiyorum 3,4 kere yedim
ilk 3 ay ceviz yada fındık yedim her gün
şimdi bişey yemiyorum. bıktım yiyemiyorum..

bende balık yiyemiyorum ton balıgı alıyorum arasıra ondan yiyorum bazende bir kac ayda bir ekmek arası balık satılıyor eminönünde ondan yiyorum eşim balık tavuk et yemedigi icin evimize girmiyor mallesef bende kaynanama gittigimde yararlanıyorum bunlardan ama benim bile sogutturdu bunlardan bende fındık yiyorum ceviz alıyorum arasıra ama eskisi gibi hergün yemiyorum sıktı gercekten bıkıcam yoksa onlardanda artık arasıra canım cekerse yiyorum

ya arkadaslar ben o kadar dikkat etmiyorum acikcasi
balik yemege calisiyorum ama 2 3 haftada bir oluyor ancak
cevizi duymustum her gun 3 4 tane yeyin diyor doktorlar, ama ben pek uygulayamıyorum
aldıgımız vitaminler yeterli olmaz mı ki??

bende ceviz ıspanak ve semizotu diye biliyorum.bende hergün ceviz yiyorum ıspanağı çok yedim ve artık bıktım yemekten:)ona biraz ara verdim bu ara semizotu yiyorumm inş yararı oluyodur bebişime ...

X