Saç Uzatma Yöntemleri Saçların Cabuk Uzaması için Sarımsak Kullanin

BenRanaGul

sevgili
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
66
0
kızlar sarmısak saçlara çok iyi geliyor hem saçları uzatıyor hemde sıklaştırıyor denemenizi tavsiye ederim

sarımsak beyazları döküp yerine koyu saç çıkarıyormuş diye duydum ama saçı besliyorsa saç daha çabuk uzar,kural bu:) bir de saç uzaması da kişden kişiye deişir

sarımsak kaşlara da çok ii geliyor..ama saça nasıl uyguluyorsun..ve kokusu kalmıyor mu saçta?

Yaklaşık 10 dakika önce 1 diş sarımsağı 1 bardak suyla afiyetle yuttum. Henüz birşey söylemek için çok erken ama koku yok şimdilik. ya da ben farketmiyorum. En çok merak ettiğim şey ise midemi yakıp yakmayacağı. yarın onu da yazarım size kızlar.

ya ben kendimden korkmaya başladım. yakında biri "kendini camdan aşağıya at, saçların daha çabuk uzar ve dökülmez" diyecek ve ben de yapacağım diye korkuyorum.tatlicadiarzu her söyleneni deniyorum, Allah akıl fikir versin bana ne diyeyim kafamçokkarıştı

peki koku canım ?
sen yuttuğun için anlamazsın yanında olan birine sor bakalım kokuyomu :)
ona göre bizde yapalım...
eşim nefret eder sarımsak kokusundanda :KK43:

Canım ben evli değilim ve evde en geç ben yatarım. Sarımsağı da yatmadan hemen önce yutuyorum. O yüzden kesin bişey söylemem mümkün diil sana. Peki şöyle yapsan; eşin uyuduğunda hemen 1 tane yutup sende uyusan? zor mu olur çok? :teytey:

saçımıza direk uygulasak peki olmazmı öylede yapıyorlar .gerçi içten daha tesirli olabilir amm onu yutmak mesele işte :KK43:

X