Yumusak Eller icin

ebru menekşe vazelin kullanmak istemiyorsan (şahsen ben fazla sevmiyorum)eczanelerde satılan gliserini al 1-2 ytl fazla pahalıda değil düzenli olarak kullan sabah akşam farketmez yatmadanda sürebilirsin en fazla 15 dakikada emiyor deri yapış yapış hissetmiyorsun kendini..benim bulunduğum şehir çok soğuk bazen ayaz oluyor ama ellerim etkilenmiyor çözümü gliserinde buldum hem ucuz da:)))

Bende vazelin kullanıyorum ama eşim kokusunu sevmediği için herzaman yapamıyorum limon da olsa gene kokusu var. Bu aynısefa kötü kokmuyor değil mi kızlar.

canım ellerinin Ph dengesi bozulmuş olmalı saf zeytinyağına bir kaç damla limon damlat ve ellerine tırnak diplerine güzelce masaj yap bir süre beklet beyaz sabun ve ılık suyla yıka işe yarayacaktır

ha unutmadan vazelinde kullanacaksan saf olan beyaz vezalini tavsiye ederim kokusuda yok diğer pembe olanlarda boya ve koku verici yapay maddeler var aklında olsun

El ve ayak bakımınız ve için evde yapabileceğiniz, basit, kısa süreli ve etkili öneriler...
* Gece yatmadan önce ellerinizi bir kabın içine koyduğunuz zeytinyağına batırın. Yaklaşık 10 dakika kadar tutun. Çıkarın, kurulayın ve pamuklu bir eldiven giyerek yatın, sabah kalktığınızda yumuşacık olduğunu göreceksiniz.
* Bir kabın içine bir miktar susam yağı koyun ve bir limonun yarısını sıkın. İyice karıştırdıktan sonra tırnaklarınıza sürün, beslendiklerini, güçlendiklerinigöreceksiniz.
* Ilık suyun içine nane yapı, susam yağı ve bir miktar pudra dökün. Ayaklarınızı, bacaklarınızı bu karışımla ovun. Kuru ciltler için harika bir karışım.

bu gurbaaagafaa varyaa aynısefa dedii bide baktım aynısefa var ,benim eşim arada aktarı ziyaret eder ot çöp ne bulursa alır bu defaki işe yarar bişey oldu:)bende dur bi sürem dedim ,sürdümm ne güsel bişeymiş yahu bu kokusuda bi hoşş bi hoşş...
ellerim çok kuruyodu soguktan ii geldi bu bana teşekkürler gurbaaaaa

canım geçen berna laçinin proramında gördüm şiddetle tavsiye ediyolar aktarlarda satılan yasemin yağını.bende alıcam kokusuda süpermiş haberin olsun

canım geçen berna laçinin proramında gördüm şiddetle tavsiye ediyolar aktarlarda satılan yasemin yağını.bende alıcam kokusuda süpermiş haberin olsun

arkadaşlar baya bi gelişme var ellerimde teşekkürler
yasemin yağını da teşekkür ederim Şeniz:teselli:a.s.a.s.

29093371_full,r,470x470.jpg

önce
29093471_full,r,470x470.jpg

sonra
29093607_full,r,470x470.jpg

nailart elle boyama

29093667_full,r,470x470.jpg

iki kisi
26982858_full,r,470x470.jpg

26982760_full,r,470x470.jpg

isteyenler burayalülülülülülü

Protez tırnaklıyken boy abdesti alınabiliyor mu? İşe bir de bu yönden bakmak gerek sanırım...Görüntü hoş olmasına hoş ama.

benimde aynı sorunum var canım cildim çok kuru özellikle detarjanlarda yapıyor bunu ben artık tek detarjan kullanıyorum ne kadarda evimizde bulaşık makinası olsada elde mutlaka yıkıyoruz. ellerine ve ayaklarına badem yağını sür yat bişe geçirmene gerek yok sen bilirsin bulaşmasını istemezsen çorap kullanabilirsin ellerimde ayaklarımda yumuşacık ayaktaki çatlamalara bile iyi geliyor hiç olmazsa problemin geçene kadar yap her gece

Kadınların ortak sorularından biri bu. Ben evişlerinde eldiven kullanamıyorum. Temizlik bulaşık derken,ellerim mahv oluyor. Her fırsatta saf zeytin yağı kullanıyorum. Baya bir faydası var. Ama,bu yasemin yağını tuttum. Deneyecem. İbni Sinadan okumuştum . Yasemin yağının kokusu sinuzite bile iyi geliyormuş. Hem elimiz yumuşacık olur, hem de sinüslerimiz açılır.yerimseniben

Önerileriniz için teşekkürlera.s.

Kadınların ortak sorularından biri bu. Ben evişlerinde eldiven kullanamıyorum. Temizlik bulaşık derken,ellerim mahv oluyor. Her fırsatta saf zeytin yağı kullanıyorum. Baya bir faydası var. Ama,bu yasemin yağını tuttum. Deneyecem. İbni Sinadan okumuştum . Yasemin yağının kokusu sinuzite bile iyi geliyormuş. Hem elimiz yumuşacık olur, hem de sinüslerimiz açılır.yerimseniben

Önerileriniz için teşekkürlera.s.

öncelikle benim yaptığım birşeyi söyleyebilirim.önce ellerinize kahve telvesiyle peeling yapın ardındanda gliserin balmumu kayısı çekirdeği yağı ve susam yağı sürün sonucu görüceksiniz aynı zamanda yüzede sürüldüğünde faydasını görüceksiniz.aynı sorun bendede vardı

haaaa bu arada balmumunu eriticeksiniz ve bu karışımları boş bir krem kutusuna koyucaksınız uzun süre kullanabilirsiniz

ben bi dergide okumuştum bi kaba az zeytinyağı döküceksin ve birkaç damla limon döküceksin ikisini karıştırıp ellerine pamuk yardımıyla sürüceksin ve 5 10 dk bekliycek sonra yıkıycaksın snrada evinde bullunan nemlendirici kremini sürücksin bnm ellerim pek kurumuyor soğukdan ama kuruduğunda bunu yapıyorum genellikle işe yarıyor deneyin isterseniz..........

Selam arkadaşlar.Doğal içerikli bir el maskesi için gerekli işlemler şöyle: Haşlanmış patatesi ezip,içine biraz vazelin ve kuru papatya çiçekleri katarak doğal bir lapa hazırlayın.Maskeyi elinize iyice sürün.Ellerinizi pamuklu bir mendille sararak yarım saat bekleyin.Sonra yıkayın.Böylelikle elleriniz yumuşacık olacaktır.

Bunu deneyin çok faydası var :KK70:

X