Anket gece kalktiniz ve su icmeye giderken...

gece kalktiniz su icmeye giderken?

• Ankete Katılan
    227

Emine

Guru
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
1.598
13
47
gece kalktiniz mutfaga su icmeye gidiyorsunuz evinizde hirsiz görseniz ne yaparsiniz?:uhm:

yazık derim üzülürüm adamcagıza bunca ev içinde bula bula bir polisin evini bulmuş derim :))))))))))

Aaaaa ne ayıp!!!Insan bı kapıyı calar yavhu ızın aldınmı ewıme gırmek ıcın.Hem ne ayıp bı basına yasayan bı kadının ewıne gırlırmı.Ne der bı goren olsa.HAdı kendını dusunmedın benı barı dusunseydın.Hem ne o oyle ayakkabılarınıda cıkarmamıssın.Ben bu halıları daha yenı sıldım.Banada yazık gunah yaaa alla alaaaa!!!!Bakkkkkk bıde utanmadan camı kırmıs ne o lacak sımdı.Bu sogukda donacakmıyım sımdı ben?Kahretsın bulunmazkı bu saattede acık camcı.Ne bu eczanemı de nobetcısı olacak vs vs.......

Aaaaa benım ceneme dayanamamıs kosarak kacıyooooo.

izin verde geçeyim derim:roflol:sırnaşık şey:roflol:
canim hirsiz senden korkup gider ya:roflol::roflol:
yazık derim üzülürüm adamcagıza bunca ev içinde bula bula bir polisin evini bulmuş derim :))))))))))
:roflol:tamam ozaman sonu kötü hirsizin:roflol:
Aaaaa ne ayıp!!!Insan bı kapıyı calar yavhu ızın aldınmı ewıme gırmek ıcın.Hem ne ayıp bı basına yasayan bı kadının ewıne gırlırmı.Ne der bı goren olsa.HAdı kendını dusunmedın benı barı dusunseydın.Hem ne o oyle ayakkabılarınıda cıkarmamıssın.Ben bu halıları daha yenı sıldım.Banada yazık gunah yaaa alla alaaaa!!!!Bakkkkkk bıde utanmadan camı kırmıs ne o lacak sımdı.Bu sogukda donacakmıyım sımdı ben?Kahretsın bulunmazkı bu saattede acık camcı.Ne bu eczanemı de nobetcısı olacak vs vs.......

Aaaaa benım ceneme dayanamamıs kosarak kacıyooooo.

:kahve:canim sende koyu bir sohbete girmissin masaallah.....hirsiz tövbe eder insaallahŞeniz

Önce cüssesine bakarım.
Al aşa edebileceksem yani gözüm keserse atlarım üstüne :roflol:
Sonra avazım çıktığı kadar bağarırım.

bayılırım sesım cıkmaz hayatımın sonuna kadar da depresyon tedavısı gorurum herhalde amann Allah gostermesınn

:roflol::roflol::roflol: ben dovmeye bayılırım hele bıde erkekse tamam cok sugar dovreım ne yapım kanımda erkek fatmalık var bıde kadırgalık var :roflol::roflol:

valla en çok korktuğum şey bu,
ben ne yapacağmı bilmiyorum böyle bir durumda
ama böyle bir şey olursa diye düşündüğümde ilk aklıma gelen kızım olur hep
onu nasıl koruyabilirim, ne yaparsam onu odasına dalmadan evden kaçıp gitmesini sağlarım hep bunu düşünürüm
o anda da ilk aklıma gelen yine bu olur heralde

polisi ararım sonra çığlık atarım sonrada bayılırım tatlicadiarzu

valla ben çığlık atabileceğimi hiç sanmıyorum sesim çıkmaz zaten herhalde görmemiş gibi yapıp odama giderdim:sm_confused:

Allah korusun ya ..çok korkarım hırsızdan ben :çok üzgünüm:

gördüğüm zaman üstüne bişi fırlatıp Çok üzgünüm çoook direk odama koşarım heralde fisfisfis

Aaaaaaa hiç oralı olmam:dance:

Ev benim evim ayol,o beni görüp baygınlık geçirsin..jeyyar
Onu gördüğüm anda öyle bir gürlerim ki,aneyyyyyyyyyyyy kedi misali kendini camdan dışarı nasıl atacağını şaşırır.

Haaa bu arada önce su içme işlemimi tamamlar,sonra polisi ararım..Sonuçta ilk niyet hırsızla karşılaşmak değil,su içmek sorunu idi değil mi?:içelim:

Son düzenleme:
ay o anda kenarlarda bi sey varsa elime alirim adamin yada kadinin (cunku kadin hirsizlarda var )
heyt derim ne oluyor nan dingonun ahiri mi burasi derim ne isin var benim evimde gece gece aaaaa noluyoz bi de arkadan sesim ciktigi kadar bagiririm adamin kulagini sakat ederdim herhalde

benim arkadaşımın yengesinin başına geldi.kadın aylarca tedavi gördü.öyle korkmuşki,hemen odasına kaçmış hırsız peşinden gelip kapıyı zorlamış,kadın bağırmaya başlayınca kaçmış.
allah göstermesin,ben hemen çocuklarımın yanına koşarım ve camı açıp deli gibi bağırırım.bizim sitede 24 saat güvenlik var ama derler ya hırsıza kilit dayanmaz.allah korusun.kimsenin başına gelmesin çok korkunç

tabi ki çığlık atarım ne üstüne atlıcam elin adamının ya o benim üstüme atlarsa aman karıştım allah korusun

X