Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

sitede kesinlikle eleştirilere yer vermiyorlar. bende yazmıştım ama yayınlanmadı. zahmet edip geri bile dönmediler. biraz önce siteye girdim yorum yazmak için olan kısımıda kaldırmışlar gördüğüm kadarıyla. ben 250 lirayla batmadım ama onların böyle böyle zengin oldukları kesin. bu yüzden kimseye önermediğimi, bunun sitede yayınlanmadığını, bu şekilde umut tacirlerine daha fazla para kaptırmamamız gerektiğini düşünüyorum.. kendimizle barışık olmayı öğrenmeliyiz artık. napalım en azından sıcaklar başlayınca göğüs altı pişik sorununu hiçbirimiz yaşamayacağız:) buda bizim avuntumuz olsun...:sm_confused:

kızlar bende tam 4 kutu actibreast kullandım.su an 4.kutuyu yarıladım işte. keşke size işte bu diyebilseydim ama inanın hiç bi fark yok :KK43:(((( hala destekli 75ibile dolduramıyorummm:KK43:(((
6kutu breast gain,2 kutu longda,küç ve 4kutu acti breast.....sonuç ne ? kocaman bi hiçççççççççççç
ve bu hapları,kremleri o kadar zor sartlarda aldımki maddi acıdan,birsürü borca girdim bi ümit....
umudum kırıldı artık,olmuyo işte olmuyo,anladımki tek çare silikon onada para yok:KK43:((
niye bu kadar reklam yapıp insanların umutlarıyla oynarlar bilmem....yok garanti büyüme,yok 2haftada 1 beden garanti,artıkgöğüslerinizi gere gere dolasın falan filan..:1no2:

ben artık bıraktım hiç bisey kullanmıyorum. olacagı yok. tatile gittim yabancı kızlar gögüsleri yok denecek kadar küçük olsada üstsüz günesleniyorlardı

yahu bu dediklerinin hepsini yaptıysan toplasan silikon parası ederdi zaten. actiye kafadan 500 milyon vermişsin:KK43:( çok üzüldüm gerçekten. düzgün bi üslupla sen de sitesine yaz bence umarım yayınlarlar. gerçi benimkini kesip biçmişler ama olsun:KK43:
piyasada garantili (para iadeli) onlarca ürün var bundan sonra kullanırsam bi tek onlardan kullanırım. başlayacak olanlar da hiçbi büyük lafa kanmasın. paranı iade ediyolar mı etmiyolar mı önemli olan budur.
bi de kızlar bişi diycem, ebay'e baktım, geçen sene baktığımda onlarca hap vardı göğüs büyütme alanında, şimdi çok azı var, sayfayı göğüs büyütücü pompalar dolduruyor. acaba bu pompalar gerçekten işe yarıyo mu? yoksa haplardan herkes ümidini kesti, anlaşıldı ne halt olduğu şimdi sıra pompalarda mı? bilemedim...
hapların bi işe yaramadığı kesin.

sorma canım aman dur sunuda denim,bak bu ürün garanti işe yarıcak gibi diye bi dünya parayı çöpe attım :KK43:
işe yaramadığında parayı iade edecek bi ürün hiç duymadım ben,varmı öyle bi ürün?Allah bilir o zamanda işte yok düzenli kullanmadınız gibi yada daha başka saçmalıklar bahane ederek ödemez bunlar parayı geri :KK43:
artık umudum o kadar kırıldıki bütün bu ilaçların kremlerin hiçbirinin işe yarayacağını düşünmüyorum,
hepimizin bunca çabaya rağmen yaşadığı ortak tek nokta HAYAL KIRIKLIĞI....

arkadaşım silikon taktırdı 90 beden yaptırdı çokta hoş oldu ve zor bir ameliyat değildi.Şimdi öyle mutluki çocuklar gibi şen.
Şu dolgu işi gündeme gelmezse bende yaptırıcam

bayanlar bunları hergün aynı saatte düzenli olarak kullanmanız gerekiyormuş. bir de mesela kullanırken kafeinli içeceklerden uzak durdunuz mu, bol su içtiniz mi,proteinli yiyecekler yediniz mi falan merak ettim?

evet ben hergün aynı saatte sabah ve akşam olmak üzere düzenli kullandım fakat hiç bi yararı olmadı, mümkün olduğunca kafeinli ve asitli içeceklerden uzak duruyorum, proteinli yiyecekler konusuna gelince benim zaten doktor tarafından beslenme programım var kilo almak için, yani kısaca anlayacağın herşey gayet düzenli bi şekilde olduğuna rağmen kremin hiçbi etkisi olmadı :KK43:

bayanlar bunları hergün aynı saatte düzenli olarak kullanmanız gerekiyormuş. bir de mesela kullanırken kafeinli içeceklerden uzak durdunuz mu, bol su içtiniz mi,proteinli yiyecekler yediniz mi falan merak ettim?

canım ben bu kremi kullandım vede çok güzel sonuç aldım 6 cm lik bir fark oldu senin söylediğin gibi hergün kullandım ama aynı saatlerde değil üstelik ben günde en az 3-4 kupa kahve içiyorum artı içtiğim sigarada cabası veeeee ben günde 1 bardak suyu zor içerim yağlı tuzlu yediğim zaman 2 yada 3 bardak olur işte ama ona rağmen 6 cm farketti ama 2. kutuyu alamadım şimdi eskisi gibi değil bu arada değişik şeyler kullandım tabi şuan 84 cm geliyo bu maratona ilk başladığımda 78 cm idi bence bu bünyeyle alakalı bir durum

boyum 1.70 kilom 45. doktorun verdiği beslenme programında kısaca söyliyim özellikle sabah kahvaltısını kesinlikle yapıcaksın, haftada en az 2 kez balık yiceksin, kırmızı et fazla tüketilmicek, öğlen yada akşam yemeğinde mutlaka sebze yemeği olucak, öğün aralarında yoğurt, meyva, kuruyemiş yenilicek, hergün enaz 1 tane çikolata yenilicek, süt ve süt ürünleri mutlaka tüketilicek.

actibreastin sayfasındaki kullanıcı yorumlarını azaltmışlar, yalnızca mükemmellll krem diyenler kalmış. uyuz oldummm. Kötü Kazen

ben kullanici yorumlarini acamiyorum canim, bos ver acti yi bi ise yaradigi olmadi canim. cok az kiside ise yaradi, onlar da hep emzirmeden sarkan gogusler oldu.

arkadaşlar şimdi tam olarak anlayamdım :uhm:ben yeniyimde krem sürekli kullanıncamı etkili oluyor....etkili oluyormu beni aydınlatırsanız çok sevinirm sewgiler:1hug:

arkadaşlar bence bünyeyle alakalı bir durum bu ben çok memnun kalmıştım 6 cm gibi bir fark hiç az değil şuan başka bir krem kullanıyorum ondanda memnunum aynı kremi bir arkadaşım da kullanıyor onda çok fazla bir etkisi olmadı benim şuan için gayet iyi umarım böyle devam eder

canım ben şuan dream women diye bir krem kullanıyorum en azından fiyatı daha uygun e birde gelişme gördüm daha ne isterim

canım ben şuan dream women diye bir krem kullanıyorum en azından fiyatı daha uygun e birde gelişme gördüm daha ne isterim

canım peki ne kadar sürede ne kadar büyüme oldu bide bende actibreast aldım "bekarım ayrıca"sengözlerimebaksanab 1 gün oldu gelişmeleri yaxacağım arkadaşlar ama ilk günden bile sabah uyanınca bi sızı oldu yani şişkinlik vede çok hafif:hooray: ya sanırım gerçekten bünyeyle alakalı bişi :sm_confused:
gelişmeleri yazacağım arkadaşlar.....a.s.:nazar::enbuyukkk:

X