Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

tuana_tuana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2007
345
0
42
arkadaslar aranizda ACTIBREAST gogus buyutucu kullanan var mi? lutfen kullnananlar ve ya kullanmayi dusunenler fikirlerini bildirsin. ben aldim kullanmaya haftaya baslarim insallah. ayni zamanda baslayacak olanlar lutfen gelismeleri paylasalim. kimde nasil etki ettigini gorelim

arkadaslar aranizda ACTIBREAST gogus buyutucu kullanan var mi? lutfen kullnananlar ve ya kullanmayi dusunenler fikirlerini bildirsin. ben aldim kullanmaya haftaya baslarim insallah. ayni zamanda baslayacak olanlar lutfen gelismeleri paylasalim. kimde nasil etki ettigini gorelim

selam canım ben 4 gündür kullanıyorum sızlama ve ağrı var fakat ben bu günlerde reglimi beklediğim için henüz emin değilim biraz daha bekleyeceğim net cevabı o zaman verebilirim

selam canım ben 4 gündür kullanıyorum sızlama ve ağrı var fakat ben bu günlerde reglimi beklediğim için henüz emin değilim biraz daha bekleyeceğim net cevabı o zaman verebilirim

tamam canim. isallah faydasini gorursun. ama lutfen gelismeliri bize aktar olur mu? seninkiler benimkinden daha erken buyur heralde :) nerdeyse 10 gun fark olucak arada :)

Cerrahi yöntemlere başvurmadan lipofilling elde etmek mümkün mü?

Yağ dokusunun göğüs büyüklüğündeki önemi

Göğüs dokusunun önemli kısmını yağ hücreleri ve süt bezleri oluşturur. Kilo alan kadınlarda göğüsler dolgunlaşır ve büyür. Vücut genelinde kilo almadan da sadece göğüslerde biriken yağ miktarını artırmak göğüs hacminde büyümeyi sağlar.
Patentli aktif maddenin yağ hücreleri üzerindeki etkileri bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Hiçbir hormonal etki göstermeyen bu fitosterol:
- Yağ hücrelerinin (adiposit) çoğalmasını ve farklılaşmasını tetikler.
- Yağın depolanmasını sağlar.
- Yağ dokusundaki adipositlerin (yağ hücrelerinin) hacmini arttırır.
- Göğüsler, kalça, yanak ve ellere uygulanabilir.

DNA dizisi tarafından açığa çıkarılmış etki mekanizması:

Yağ hücresi (adiposit) ayrımlaşması:
1- MAX bağlayıcı proteinin stimülasyonu ve PPAR yolu.

Yağ depolama:
2- Yağ asiti zinciri ve yağ damlacığı oluşumundan sorumlu adipofilin proteininin stimülasyonu.
3- SLC2A5/GLUT5'in stimülasyonu, fruktozun yağ hücresi içine taşınmasına neden olur.

Aktif Maddenin özellikleri:

İşlev: Kozmetik lipofilling (yağ dolgusu) benzeri bir etkiyle local olarak uygulandığı bölgede vücut hacmini arttırır.

Tanım: Aktif madde yağda çözünebilir bir madde içinde tropikal bir bitki kökünden elde edilir. Koruyucu madde içermez.

Özellikler: Yağ hücreleri' nin ayrımlaşmasına, çoğalmasına ve yağ dokusunda adiposit artışıyla yağ depolanmasının artmasını sağlar.

Aktif maddenin etki mekanizması DNA-array (dizi) tekniğiyle aydınlatılmıştır. Ayrımlaşma yolaklarını aktive eder (PPAR,COPS3, COPS5); glukoz-fruktoz yolağı yoluyla yağların birleşmesini uyarır (adipophilin, SLC2A5, GLUT5) ve ekstraselüler matriks arasında yağ dokusu ortamını güçlendirir (LOX, ECM2).

* Hormonal aktivite içermeyen bir fitosteroldür.

- Preadiposit ayrımlaşmasını (ayrımlaşma işaretleyicisi G3PDH etkinliğinin ölçümü ile) % 201
- Adiposit çoğalmasını % 32
- Yağ depolanmasını % 641
- Yağ hücrelerinin (adiposit) hacimlerini X 22 kat artırır

pardon bişi sorcam ben epeydir bu siteyi takip ediyorum sanırım değişiklik olmuş ama okuduğum diğer yazıları göremiyorum onlarıda takip etmek istiyordum fakat hiç birisi yok nerden bulabilirim onları

pardon bişi sorcam ben epeydir bu siteyi takip ediyorum sanırım değişiklik olmuş ama okuduğum diğer yazıları göremiyorum onlarıda takip etmek istiyordum fakat hiç birisi yok nerden bulabilirim onları

canim site kurallari bozuldugundan bazi konular ve bazi mesajlar silinmis olabilir. eger ACTIBREAST le ilgileniyorsan konuyu artik sadece burdan takib edebilirsin canim.

Cerrahi yöntemlere başvurmadan lipofilling elde etmek mümkün mü?

Yağ dokusunun göğüs büyüklüğündeki önemi

Göğüs dokusunun önemli kısmını yağ hücreleri ve süt bezleri oluşturur. Kilo alan kadınlarda göğüsler dolgunlaşır ve büyür. Vücut genelinde kilo almadan da sadece göğüslerde biriken yağ miktarını artırmak göğüs hacminde büyümeyi sağlar.
Patentli aktif maddenin yağ hücreleri üzerindeki etkileri bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır.

Hiçbir hormonal etki göstermeyen bu fitosterol:
- Yağ hücrelerinin (adiposit) çoğalmasını ve farklılaşmasını tetikler.
- Yağın depolanmasını sağlar.
- Yağ dokusundaki adipositlerin (yağ hücrelerinin) hacmini arttırır.
- Göğüsler, kalça, yanak ve ellere uygulanabilir.

DNA dizisi tarafından açığa çıkarılmış etki mekanizması:

Yağ hücresi (adiposit) ayrımlaşması:
1- MAX bağlayıcı proteinin stimülasyonu ve PPAR yolu.

Yağ depolama:
2- Yağ asiti zinciri ve yağ damlacığı oluşumundan sorumlu adipofilin proteininin stimülasyonu.
3- SLC2A5/GLUT5'in stimülasyonu, fruktozun yağ hücresi içine taşınmasına neden olur.

Aktif Maddenin özellikleri:

İşlev: Kozmetik lipofilling (yağ dolgusu) benzeri bir etkiyle local olarak uygulandığı bölgede vücut hacmini arttırır.

Tanım: Aktif madde yağda çözünebilir bir madde içinde tropikal bir bitki kökünden elde edilir. Koruyucu madde içermez.

Özellikler: Yağ hücreleri' nin ayrımlaşmasına, çoğalmasına ve yağ dokusunda adiposit artışıyla yağ depolanmasının artmasını sağlar.

Aktif maddenin etki mekanizması DNA-array (dizi) tekniğiyle aydınlatılmıştır. Ayrımlaşma yolaklarını aktive eder (PPAR,COPS3, COPS5); glukoz-fruktoz yolağı yoluyla yağların birleşmesini uyarır (adipophilin, SLC2A5, GLUT5) ve ekstraselüler matriks arasında yağ dokusu ortamını güçlendirir (LOX, ECM2).

* Hormonal aktivite içermeyen bir fitosteroldür.

- Preadiposit ayrımlaşmasını (ayrımlaşma işaretleyicisi G3PDH etkinliğinin ölçümü ile) % 201
- Adiposit çoğalmasını % 32
- Yağ depolanmasını % 641
- Yağ hücrelerinin (adiposit) hacimlerini X 22 kat artırır

tesekkur ederim cuvcuv cum :) sagol bilgilerin icin.

tuanacimm benim gogusler yeterince buyuk 90 beden bende hep 80 istemisimdir
size veriyim ister :roflol:

kızlarr ben de başladım biliyosunuz
3-4 gün oluyo. yalnız ben kutuyu bitirmeden bişiler söylemekten kaçınıyorum o yüzden benden uzunca bi süre ses seda işitmeyebilirsiniz:)
öyle belirgin bişi olursa yazarım ama ufak tefek şeylerle herkesi umutlandırmak istemiyorum. bitsin öyleeeeCADIARZU

tamam canim. iyi haberlerini bekliyoruz. benim son umidim bu krem. artik bununla da olmazsa baska biseyle ugrasacagimi hic sanmiyorum.

kızlar nerden aldınız bu ürünü ve de fiyatı nedir yani etkili oluyomu acaba benide bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden tşk...a.s.

kızlar nerden aldınız bu ürünü ve de fiyatı nedir yani etkili oluyomu acaba benide bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden tşk...a.s.

merhaba canım biz bu ürünü internetten sipariş verdik..kendi sitesinden..fiyatı 140 ytl..etkisi konusunda bir fikrimiz yok şuan..yalnız ürün sağlık bakanlığından onaylı tek ürün..hiçbir yan etkisi yok..lipofiling yöntemiyle göğüs bölgesinde büyüme sağlıyor..bugüne kladar denemediğimiz kalmadı KADINLAR KULÜBÜ ÜYELERİ olarak..sanada boşa diğer ürünleri kullanmamanı öneririm:1hug:a.s.

sitesinde yazdığına göre bu kremle en iyi sonuç 56 gün sonra alınmış ve ve büyüme oranı toplam göğüs hacminin %8 miş. Bilmiyorum. Bu en iyi sonuç. Bizde en iyi olmayabilir, umarım deneyenler faydasını görürlerde bizde alırız :) Yorumlarınızı eksik etmeyin kızlar..

:uhm: anlayamıyorum size bu ürünün bir satış temsilcisi denemeniz için yollamamış mıydı.. :sm_confused: ben bi ara böyle birşeyler okuduğuma eminim.. :tomato: neyse o yazılar gitmiş.. inşallah işe yarar sizde.. ben 80 beden kullanıyorum sütyen ama küçük yani.. kilo vermek istiyorum, kilo verince hiiiç kamıcak.. deneme sizde işe yararsa o zaman ben de alayım kremden.. :dance: sağladığınız bilgiler için sağolun kızlar a.s.

evet canim bizlere hediye geldi ama bu konuda fazla yazmak site kurallarina uymuyor. o yuzden bazi yazilar silindi. simdi biz kullaninca faydasini gordugumuzde herkesle paylasicaz. sen formu takib et :)

Benim bir arkadaşım allbress adlı üründen alacaktı fakat doktoru bu tarz hap ya da kremlerin içeriğindeki hormonlara etki eden malzemelerden dolayı şiddetle karşı çıkmıştı.
Bu ürünler göğüs kanserini tetikliyor veya riski arttırıyormuş. Büyüteyim derken sağlığımızdan olmayalım aman dikkat derim.

Benim bir arkadaşım allbress adlı üründen alacaktı fakat doktoru bu tarz hap ya da kremlerin içeriğindeki hormonlara etki eden malzemelerden dolayı şiddetle karşı çıkmıştı.
Bu ürünler göğüs kanserini tetikliyor veya riski arttırıyormuş. Büyüteyim derken sağlığımızdan olmayalım aman dikkat derim.

canim istersen ACTIBREAST i internetten arastira bilirsin. asla hormon icermiyor. calisma sekli var. bi bak istersen

X