Actibreast Göğüs Büyütücü Krem Kullananlarin Paylaşım Alanı

kullanan arkadaşlara bir sorum olacak kremi internetten mi aldınız bilgi verirseniz sevinirim

benim merak kettiğim şu, web sayfasında kremin 1 ayda tüketilmesi gerekiyo gibi bişey sölemişler + eğer daha iyi sonuç almak istiyorsanız daha fazla sürebilirsiniz demişler, acaba daha çok sürünce gerçeten daha çabukmu fayda ediyodur? tahmini olan??? ebrucum hakkaten çok şanslısın aynı görüntüye sahip olmak bnm için herşeye değer valla:)düşün bide yani 1 ayda bu sonucu almışsan, daha 2 ay daha kulanmak gerekiyor ve ozmnki halini düşünemiyorum!!! çok güsel yaa:) senn için çok sevindim gerçekten:) birasda kıskandım tabi:p

Ben çok sabırsızlanıyorum ya:KK43: keşke benim de büyüse of offf:)tuanadan da haber alabilseydik nerde bu kıs??cidden sağlık bakanlığı onaylı ve eczanelerde yok niyekineee:KK43:gerçi olsa da ben alamam ki:)

Sağlık bakanlığı onaylı olması insana güven veriyor ama bir de eczanelerde satılmaya başlasa sanki daha rahat olacak içimiz :) Gerçi lida eczanelerde satılıyordu galiba..
Ayşegülbüşracım gerçekten şu az ya da fazla sürme işine bi netlik getirebilsek iyi olur diil mi.. Ebru çok fazla sürmediği halde iyi sonuçlar aldı ise demek ki az sürmek de kremi etkisine fazla bir olumsuzluk getirmiyor. Bu durumda bir kaç kutu alamayacak olan bizler bir kutuyu bir buçuk aya sarkıtıp benzer sonuçları alabiliyor ise süper olur. Keşke aramızda bu konuda maddi çekincesi olmayan biri alsa da bir kutuyu 20 günde tüketecek şekilde bol bol kullanıp sonuçları kıyaslasak.

kızlarr mehaba,aranıza yeni katıldım.benimde derdim, aynı.
ben 5kutu breast gain kullandım sonuç kocaman 0!
2 kutu longda kullandım sonuç kocaman 0!
sakın bunalrı kullanıp boşuna para harcamayın,bi dünya param çöpe gitti
umudum iice tükendi
küçe başladım
ve şimdi acti breast kullanmayabasladım 5gün oldu,bu kremden umutluyumgerci bu kremde cok pahalı:KK43:.zaten buda etki etmezse artık hiçbişi kullanmıcam :KK43:
suan bi gelişme yok ama sanki biraz dolgunluk var gibi,gelişmeleri yazıcam
öpüyorum hepinizi

ve suda bi gercekki sağlık bakanlığı onayı olmayan bi krem yada hap kesinlikle kullanılmamalı.ben diğerlerini kullandığım için cok pişmanım.longdayı kullandıktan sonra göğüslerimin kahverengi olan yerleri iice koyulaştı,yaptığı tek değişiklik bu oldu.insallah ilerde bi sorun cıkmaz.

Sağlık bakanlığı onaylı olması insana güven veriyor ama bir de eczanelerde satılmaya başlasa sanki daha rahat olacak içimiz :) Gerçi lida eczanelerde satılıyordu galiba..
Ayşegülbüşracım gerçekten şu az ya da fazla sürme işine bi netlik getirebilsek iyi olur diil mi.. Ebru çok fazla sürmediği halde iyi sonuçlar aldı ise demek ki az sürmek de kremi etkisine fazla bir olumsuzluk getirmiyor. Bu durumda bir kaç kutu alamayacak olan bizler bir kutuyu bir buçuk aya sarkıtıp benzer sonuçları alabiliyor ise süper olur. Keşke aramızda bu konuda maddi çekincesi olmayan biri alsa da bir kutuyu 20 günde tüketecek şekilde bol bol kullanıp sonuçları kıyaslasak.

cnm aslında ben alınca 3 kutu birden alıcam almasına ama bnm kredi kartına taksit yapmıyolar tek çekim yani:KK43: bu yüzden alamıyorum şuan diğer taksitlerimide sayarsak maaşı olduğu gibi vermek zorunda kalırım. ama yaza girmeden b i yolunu bulup alıcam ve aşırı bir meme meraklısı olarak baya bi şapur şupur sürcem heralde hemn büyüsünler diye:) tabi şimdilik hayal ama ben aldığım zmn 20 günde bitirmeyi düşünüyorum ilk kutuyu.:içelim:

cnm aslında ben alınca 3 kutu birden alıcam almasına ama bnm kredi kartına taksit yapmıyolar tek çekim yani:KK43: bu yüzden alamıyorum şuan diğer taksitlerimide sayarsak maaşı olduğu gibi vermek zorunda kalırım. ama yaza girmeden b i yolunu bulup alıcam ve aşırı bir meme meraklısı olarak baya bi şapur şupur sürcem heralde hemn büyüsünler diye:) tabi şimdilik hayal ama ben aldığım zmn 20 günde bitirmeyi düşünüyorum ilk kutuyu.:içelim:

Gelişmelerden bizi de haberdar edersen çok sevinirim.

merhaba arkadaşlar bir kaçgündür yazmıyorum gelişmeler aynen devam ediyor ama sanki şu aralar bir duraklama dönemi yaşıyorum nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama böyle birşey olurmuş daha sonra tekrar büyüme devam edermiş bu akşam tekrar ölçüp yarın yada akşam eğer fırsat bulabilirsem size gelişmeyi cm olarak bildiririm bu arada en son 84 cm idi bakalım bu kez ne çıkacak

ebru acaba kullanmadan önce göğüs altı çevreni ölçtün mü göğüs çevrenle arasında ne kadar fark vardı?Kendimle kıyaslıcam da benim göğüs altı 82 göğüs çevresi 89 sizinkiler de bu kadar küçük mü:KK43:yani ben ince bi kız değilim zaten ve sadece 7 cm fark var.

ebru acaba kullanmadan önce göğüs altı çevreni ölçtün mü göğüs çevrenle arasında ne kadar fark vardı?Kendimle kıyaslıcam da benim göğüs altı 82 göğüs çevresi 89 sizinkiler de bu kadar küçük mü:KK43:yani ben ince bi kız değilim zaten ve sadece 7 cm fark var.

dua'cım ne yalan söyleyim hiç aklıma gelmedi bu gün ölçer farkı yazarım bu arada göğüs çevresi 85 olmuş ama bana sanki büyüme yavaşlamış gibi geldi bugünden sonra 1 hafta 10 gün kadar ölçüm yapmam regl dönemim yaklaştığı için değişimler olabilir ölçsem dahi onu göz önünde bulundurmam

kızlar ölçümü yaparken tam göğüs uçlarından geçecek şekilde mi ölçüyoruz. tam olarak doğru ölçtüğümüzü nerden anlayabiliriz sonuçta yumuşak doku belki biraz sıkmışızdır ya da gevşek bırakmışızdır. tam olarak nasıl ölçtüğünüzü yazar mısınız

Ebrucum bu arada senin ölçün 78'den 85'e çıktı diil mi? Yanlış mı anımsıyorum. Epey büyüme olmuş o zaman

selamm kızlar,
valla farklı bi haberle gelemedim:KK43: bi 5 gün kadar istanbul'da yoktum ve bu süre içinde de durum gereği kremi kullanamadım:KK43: en azından buna rağmen sönme falan yok, 2 cm'lik büyüme sabit.
açığı kapatmak için bolll bolll sürücem artık:)
ebru canım senin adına çok seviniyoruk, darısı başımıza.
mamografi talebinde bulunanlar merak etmesin, krem bitsin kesin çektircem. ya bu arada krem 30 günlük falan değil yahu, yarısından fazlası duruyo bu bana daha 1 ay gider...

canım sen kac gün kullanımda 2cmlik büyüme oldu? ben yeni basladım bende henüz bi değişiklik yok

kızlar ölçümü yaparken tam göğüs uçlarından geçecek şekilde mi ölçüyoruz. tam olarak doğru ölçtüğümüzü nerden anlayabiliriz sonuçta yumuşak doku belki biraz sıkmışızdır ya da gevşek bırakmışızdır. tam olarak nasıl ölçtüğünüzü yazar mısınız

Ebrucum bu arada senin ölçün 78'den 85'e çıktı diil mi? Yanlış mı anımsıyorum. Epey büyüme olmuş o zaman

evet canım doğru anımsıyorsun 78'den 85'e çıktı ben göğüs uçlarından geçecek şekilde ölçüyorum çokda sıkmıyorum hehalde doğru ölçüyorumdur akşamda göğüs altını ölçüp farkı bulucam

7 cmlik değişme:uhm: görünüşte de baya bi fark olmuştur o zaman değil mi??
ebrucum yaa bişi sorcam öncesi sonrası fotoğraflarını çektin mi cidden merak ettim?
valla sapıklıktan değil:eek:

ilahi zırrrr kör olma emi sen.seni sapık foto he dabi dabi ne demezsin:eek:klava: şaka şaka yerimsenibenyok canım çekmedim bi ara iyi niyetlenmiştim ama sonra vazgeçtim sende mevcut galiba foto hı hadi söyle söyle utanma kimse görmüyo duymuyo okumuyo jeyyar

sütyen takmayınca mı büyüyor anlamadım fisfisfis

hayır canım onunla alakalı değil sütyen göğüsü bir şekilde sıktığı için çıkarttığımız zaman göğüs rahatlıyor o nedenle evde sütyen takmıyoruz en azından ben takmıyorum rahat rahat enine boyuna büyüsünler diye

yok valla canım ya çekemedim. çok istedim ama bizim bilgisayarda özel mülkiyet yok ki herkes herşeyi karıştırıyo başıma iş açmasın dedim:eek:

al benden de o kadar annem babam benden daha cok oturuyor bilgisayar basına yakalanıp sapık damgası yemek var :eek:

bende artık aksamları sütyeni cıkarmaya basladım yatarken en azından.
ama bu seferde sarkma olmaz mı. hem küçük hem sarkık igrenc olurrrrkafamçokkarıştı

X