Örgü Bebek Battaniyeleri

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
01154vf4.jpg

01a5d21ki6.jpg

01b5e81wz2.jpg

bu kadar güzellerini görmemiştim.tebrik ederim

tunus işi olanları nasıl yapıyonuz.örme tekniğine baktım tamam da hazır bir şablon mu alınıyo önce .bi tarif edermisiniz arkadaşlar bebişimi örmek istiyom gamyoncuiremsu

ya kızlar bende örmeye başladm bebek battaniyesi fakat benim ki oklavadan.Bu battaniyelere sizce nasıl ip kullanılmalı?? ben bebe ipi aldım başladım ne ince ne kalın düştü diğer kazak ipleri gibi olmasada biraz tüylülük oluşacak gibi o yüzden altınada kumaş geçirmeyi düşünüyorum sizce ne yapmam gerekiyor

tunus işi olanları nasıl yapıyonuz.örme tekniğine baktım tamam da hazır bir şablon mu alınıyo önce .bi tarif edermisiniz arkadaşlar bebişimi örmek istiyom gamyoncuiremsu

canım bunları ören bir arkadaş daha önce belirtmişti bu battaniyeler tunus işi değil tığ ile örülüyormuş sık iğne tekniğiyle örmüş. battaniyenin her iki tarafıda kullanılıyormuş ve astar geriçirilmiyormuş. linkine bir bakayım eğer bulabilirsem veririm.

http://www.kadinlarkulubu.com/tunus-isi-orguler/149699-semali-cocuk-battaniyeleri.html

hepsi çokkkk güzel
ama birde açıklama olsa çok iyi olurdu mesela ne kadar ip
gider kaç ilmekle başlanır gibi

Bunu çok beğendim ..

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    75,8 KB · Görüntüleme: 130
X