kızlar 17 hafta kac aya denk geliyor

olcixsx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
7
0
42
merhaba kızlar ben 17. gebelik haftamdayım yani 5. ayıma girmismi oluyorum yoksa farklı bir hesaplama sekimi var yardım edermisiniz....

evt canım 5.aya girdin artıkhamileliği sen yinede haftayla hesaplamaya devam eder dr.lar pek ay olarak düşünmüyor hayırlısı olsun

canım 19 cu haftada sana kaç aylık diye sorduklarında verecegin cevap tam 5 aylık olacak anladın mı şeker ama boşver ay ay zor oluyor hafta daha kolay 28 ci haftandada alalhın izniyle 7 aylık olacaksın aradaki zaman diliminde 6 yın unutmayalım demi? yerimseniben

kızlar ben 4 aylık diyorum çünkü öle.16 hafta 4 ay eder. kilo almadım henüz çünkü başlarda 2 kilo vermiştim onu tekrar aldım.:)))))).karnımda çok yok.hafif göbek var yani.üçlüyede düşünme aşamasındayım.ikili temiz çıktı şükür.üçlüü olmasamda olur galiba

5. ayın içinde oluyorsun sanırım tatlım... rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasib etsin....

canım 4 ayı doldurmuşsun daha 5 aylık değil 4 ay 1 hafta gibi mesela bende şu an 22 haftamdayım 5,5 aylık oldum zaten hafta hafta gebelik yaz goole gir orda otamatik hesaplaya bilirsin yanlışmı biliyorum kızlar:sm_confused:

X