Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

canım teşekkürler inşallah hepimiz istediğimiz saçlara ulaşırız AMİİİNNNN :):) :Saruboceq:

bu arada burda en ucuz 7 tl 10 diyen de var 15 diyen ama hepsi farklı ürünler benim aldığım kutusuz üstünde arapça yazılar var ve çok ufak bir şişe umarım sahte değildir :KK43:

mecitefendi bakım yağı + 1 şişe hint yağı + 1 şişe badem yağı + yarım şişe çamterebentin esansı + 1er tane evigen bemiks bepanten tüp + yılan yağı işte bunları karıştırdım uyguluyorum bakalım neler olucak :bbo:

nasıl uyguluyorsun arkadaşım? bende geçen gün yılanyağı şampuanı aldım iki kere kullandım saç dökülmem durmadı ama sanki kalınlaşma oldu saç tellerimde...

eveeet bugün gidip yılan yağımı aldım sonunda. üzerinde arapça yazılar var evet, lokman hekimdeki kadın doğrudan irandan getirdiklerini söyledi.zemuszemus
şimdi susam yağı, hint yağı, badem yağı, zeytinyağı, yılan yağı, 2-3 damla çam terebentin ve yumurta sarısını sürdüm saçlarıma. 2 saattir bekliyorum.
bir süre elimden geldiğince sık uygulayacağım, bakalım sonuç ne olacak.
en son saçlarımı bakır kızıl isterken kuaförüm çok kötü bir renge boyadı, cildim resmen sapsarı gözüküyordu o yüzden gidip 4 gün sonra evde kahve tonuna boyadım. o kadar boyayı yiyince 3 haftadır saçımda tık yok 1 milim bile uzamamış ağlayasım geliyor. bir de 2. boyadan sonra banyoda nasıl elime döküldü saçlarım anlatamam. umarım bu bir an önce güçlendirir.

arkadaşlar yılan yağı kokusuzdur. eğer şöyle hafiften gaz yağı kokusunu anımsatıyorsa kokusu sahtedir bilginiz olsunyerimseniben

Bu arada Tala'nın da yılan yağı varmış, onu da diğer markayı aldıktan sonra gördüm. aklınızda bulunsun yeni çıkmış sanırım, henüz taklidini yapmazlar garanti diye bundan sonra onu alabilirim

kızlar ben bir haftadır yılan yağını kirpiklerime de sürüyorum hafif dolgunlaşmış gibi kirpikte uzatır mı??*

bnde yaklaşık 1-2 aydır kullanıyorum gerçekten etkisinide görüyorum hem biraz gürleşme hemde uzamasına yardımcı oldu. tatlı badem yağı ve çam terebentin yağıylada karıştırıyorum.
kirpik için : boş rimel şişeme tatlı badem yağı koydum ve sürüyorum gerçekten o da yardımcı oluyor.

bende 1 haftadır kullanıyorumm yılan yagı vee yag karısımını daha bellı bı etkısı yok ama olur ıns. :icecream:

ya arkadaşlar birkaç sorum olacak yılan yağıyla ilgili

1.sahte yılan yağı kokulumu kokusuz olanmı..neye göre ayırt etmeliyim..sacma sapan bişeyi saçıma sürmek istemem

2.yılan yagını başka yağlarla karıştırarakmı kullanılmalı (örn: badem yağı)

3.yılan yagını sac diplerinemi yoksa sac uclarınamı sürüyoruz

arkadaslar yardımcı olursanız seviirim

ya arkadaşlar birkaç sorum olacak yılan yağıyla ilgili

1.sahte yılan yağı kokulumu kokusuz olanmı..neye göre ayırt etmeliyim..sacma sapan bişeyi saçıma sürmek istemem

2.yılan yagını başka yağlarla karıştırarakmı kullanılmalı (örn: badem yağı)

3.yılan yagını sac diplerinemi yoksa sac uclarınamı sürüyoruz

arkadaslar yardımcı olursanız seviirim

gerçek yılan yağı kokusuz olandır(çok hafif bi kokusu vardır)
yılan yağını sade de kullanabilirsin.sade kullanırsan sadece diplere sür.boylara sürmene gerek kalmaz.köke etki eder çünkü uzatacağı için.ama bence şöyle yap.yılan yağını diplere badem yağını uçlara sür.en mantıklı yöntem bu.sevgiler..

ya arkadaşlar badem yağını benim kuaförüm saç uçlarına uygulamamı söylemişti..özellikle yağlı saçların yağ dengesi bozulabilirmiş..yani hepsini karıştırıp saç diplerine uygulayın filan diye yanlış yönlendirmeyin insanları..sonuçta herkesin saç yapısı farklı..nacizane fikrima.s.

ben de karıştır demedim zaten yılan yağını diplere sürmesini badem yağını boylara sürmesini söyledim mantıklısı da o.

arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba ben bugün aranıza katıldım ve burayı çok beğendim ben bugün rastgele aktardan başka bişey alırken gördüm yılan yağını saç dökülmesine karşı diye yazıyodu benimde hepiniz gibi böyle bir sorunum var ve ben henüz 21 yaşındayımm saçlarım dökülüo die çok üzülüorumm.ben yılan yağını araştırmadan aldım ama kafama bişey takıldı burada birisi sormuş ama ona cevap yazan olmamışş.yılan yağı saçtan başka yere değince ordan tüy çıkmasına veya tüylenmeye falan etki edermi mesela saçıma sürdüm ordan alnıma kadar akrsa falannn lütfen yarına kadar bi cevap veren olsunnn nolurr

ben kullandım yılan yağı. hatta yıkarken vücuduma falan da değdi ama öyle bir sonucu olmadı. ama yine de bence garanti olsun diye saçlarınızı streçle sarın. hem akmaz hem de streç sıcak tuttuğu için saç diplerine daha iyi nüfuz eder.

umarım yardımım dokunmuştur.

arkadaslar merhaba bende bugün yılan yagı aldım..benim saclarım röfleri ve inanılmaz kurudlar..catır catır kopuyorlar..bende sacıma bakım olsun diye bu yagı kullanmaya karar verdim.fakat bir sorum var.hepiniz yagın kullanımıyla ilgili bilgi vermişsiniz.fakat acaba sacı yıkayıp hafif nemliykemi bu yagı sürmek gerekiyor..yoksa kuru sacamı..bu ayrıntıyı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim

tesekkürler :))
umarım saclarıma artık bi fayda bulurum..yıllardır röfle yaptırıyorum ve saclarım feci halde..oüsküş püsküller kuaförde fön cektirmeden dısarı cııkamıyorum:KK43:

ben de her gün düzleştirici yapan biriydim canım artık fön makinesi ile kurutmadan bile dışarı çıkabiliyorum hiçbi işlem uygulamıyorum krem sürmüyorum

X