Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

ya kızlar ben bu yılan yağını hem badem yağı hem zeytin yağıyla karıştırsam olurmuki??

bn geçen sene iki üç ay düzenli kullandım açıkcası bi yararını görmedim.
hint yağıyla karıştırıp kullanıyodum

Sevgili arkadaşlar
yılan yağı sanayi ve ticaret bakanlığı tarafından yasaklanmış durumda haberiniz olsun.
içeriği test ediliyor ve ne olduğuna dair bir bilgi edinilemiyor
sakın ama sakın kullanmayın.

Merhabalar öncelikle bayanlar aranıza yeni katıldım ben elanur:) benim saçlarım baya uzun ve son dönemde çok dökülmeye başladı gercekten etkizi varmı yılan yagının hangi markayı öneriyorsunuz hemen alayım:KK43:şimdien teşekkür ederim...:)

kızlar ben de yılan yağını 2 aydır kullanıyorum... sadece yılan yağı sürüyorum haftada 3 kere saçıma ve 3 saat bekletip bioxcin şampuanla yıkıyorum. şöyle söyleyeyim saçım son 2 ayda 2 cm değil de 4-5 cm kadar uzadı... ve acaip parlak ve sağlıklı oldu... ayrıca kafa derimden yeni yeni saçlar da çıkmaya başladı... annem bile inanamadı bu değişime... kesinlikle tavsiye ediyorum ben gittigidiyordan satın alıyorum 5 tanesi 20 ytl ye falan geliyor ve bu bana 4 hafta kadar yetiyor... pahalı değil ve gerçekten de işe yarıyor

Mrhb.Arkadaşım.Ben de geçen gün kuaförden yılan yağı aldım 5 ytl ye.Üzerinde yılan resmi var ve yazısı arapça.2 defa kullandım sonra işgüçten fırsat bulamadım 2gündür kullanmıyorum.kaşlarım için aldım 2 kardeşimin de kaşlarına sürdüm küçük bir kısmında dökülme oldu .Belki de daha önce dikkatimizi çekmemişti kllandıktan sonra gördük bilemiyorum.12-15 yaşlarındalar acaba bundan mı onları etkiledi benimkılere bişey olmadı ama artık kullanmaya çekiniyorum.Sizden rica etsem kutusunun resmini gösterebilir misiniz.Çünkü aldığım sahte olabilir.

Evet yılanyağını bende duymuştum ama denemedim.Peki badem yağı ile filan karıştırınca bişi olur mu ki? Bende yumurta sarısı,zeytinyağı,badem yağı,hint yağı uyguluyorum..buna yılan yağı katsam olur mu? Bu paylaşımın için çoook teşekkürler :)
çok daha iyi olur..
hem ekonomik olur, hm de yılan yağının kalitesi artar

yılan yağı mı????
ya ben tiksinirm yılan yağından ama etkili olurmu acaba??

Sevgili arkadaşlar
yılan yağı sanayi ve ticaret bakanlığı tarafından yasaklanmış durumda haberiniz olsun.
böyle birşey varsa bu çok kötü.çünkü bu yağı kullanan bir çok insan var.bende kullanmak istiyorum.şimdi kararsız kaldım.

kızlarr ben de çam terebentin, yılan yağı, badem yağı ve hint yağı aldım. yılan yağını sade kulllanırsak bi sorun olur mu acaba? 3 saat bekletin demişsiniz ya, birisi de zararlı demiş acaba hiç kullanmasam mı ki? çamterebentini şampuna karıştırdım. ayrıca badem yağı, hint yağı ve çamterebentini friksiyon yapıp kullanmayı düşünüyorum. yılan yağı 3 saat kalacağı için onu ayrı uygulayacağım. yılan yağının saçı uzattığı doğrumu ne kadar uzatıyormuş ayda bilen var mı? benim saç yandı röfleden acil bakıma ihtiyacı var evlenene kadar uzaması da lazım:))

Sevgili arkadaşlar

bak şimdi yaaaa... ben de tam sipariş verecektim ki bu habere canım sıkıldı... intneti de karıştırdım bu konuda herhangi bir gelişmeye rastlayamadım.. acaba niye yasaklanmış.. internetteki alışverş sitelerinde de bayağı bi satışa devam durumu var ama.. üstelik sırf yılan yağı satışına ait 3 site var... napsak acaba?? kafamçokkarıştı

yaa başlıkta yılan yağından başka her yağ ve ot konuşulmuş
yılan yağını nephetys arkadaşımızdan başka uzun süre kullanan yokmu :1shok:
bende ramazanda kullanmaya başladım henüz bir etkisini göremedim iki ay geçmesini bekleyeceğim :çok üzgünüm:

slm kızlar bende yılan yagını yeni aldım ve iki gündür kullanıyorum.şimdilik saçlarım fönlü gibi duruyor etki olarak ancak bunu diye bilirim.yanlız görümcemin arkadaşı ve bizim okuldan öğretmen bir arkadaş kullanıyor sonuç harika...:sm_cool:.küçük küçük saçlar çıkmaya başladı bende ona istinaden almaya karar verdim.inş bende etkisini görürüm çünkü bıktım bu pırasa gibi saçlardan:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Yılan yağı kullanan arkadaşlar paylaşımda bulunursa sevinirim.Benimde saçlarım çok dökülüyor seyrelmeye başladı endişelerim var.Hint yağı uzatıyormu dökülmeyimi durduruyor.Valla dökülmem dursun razıyım

aktar banada entele yerine bunu kullan dedi ama sanmıyorum uzatıcanı onun için denemedim...

4 ay yakın süre kullandım ve cok emnun kaldım saçlarımı epeyce çoğalttı ve uzattı!!!!hiç kuşkunuz olmadan kullanabilirsiniz bnce:KK66:

arkadaslar pıyada bır cok yılan yagı var dıye okuyorum hangısıne guvenıp alıcaz pekı ?benım saclarımın ustlerı cok acıldı endıselenıorum:KK43:bır an once kullanmak ıstıyorum ama hangısınden alcam bılmıyorum ben aktarda ıkı farklı yılan yagı gordum mesela kapagı beyaz ve sıyah olanı ?sızce hangısı?

gecenin_hüznü saçında ne gibi değişiklikler oldu yorumlardan okumuştum daha önce kafa derisinde minik siyah saçlar görüldüğünü söyleyenler vardı hayır normalde de dökülen saçın yerine aynen yenisi çıkar zaten çıkmasa hepten kel kalırdık önemli olan hem dökülenlerin yeniden çıkması hemde işlevini koruyan hücreleri harekete geçirip saçı fazlalaştırması. bizimle paylaşırsan sevinirim

enaz 3 aydır kullanıyorum ve hala dokuluyo saclarım.çamterebentınıde koydum şampuanıma ama dokuluyo yaaa sımdı ısırganotunu denıycem bakalımmmm

arkadaslar pıyada bır cok yılan yagı var dıye okuyorum hangısıne guvenıp alıcaz pekı ?benım saclarımın ustlerı cok acıldı endıselenıorum:KK43:bır an once kullanmak ıstıyorum ama hangısınden alcam bılmıyorum ben aktarda ıkı farklı yılan yagı gordum mesela kapagı beyaz ve sıyah olanı ?sızce hangısı?

benimkinin kapağı beyaz renk. tanıdık güvenilir bi aktardan almak lazım sahteleri zarar verir.

herkese mrb.. bende bu yılan yağını duydum ve kullanmak istiyorum.. bana kullanmış arkadaşlardan yorum bekliorum.şimdiden tşkler :KK66:

X