Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

Amonra

Guru
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2008
13.349
316
evet bayanlar...
sızın yazdıgınız entele ile ilgılı yazıları okuduktan sonra aktara gıdıp entele almaya karar verdım ancak entele yoktu:KK43:
bende yılan yagı aldım:)
yılan yagını sacınıza masaj yaparak uyguluomussunuz...sacınızı uzatmaya yardımcı oluomus...sadece yılan yagını kullanırsanz bır sısesı 2hafta kadar yetıomus...fiyatı 13ytl...
ben onu gene sac uzatıo dıe bıldıgım hint yagı ve besleyici ozelligi olan badem yagıyla karıstırdım boyleleıkle mıkatarı cogalttım...
yani 1sise badem yagı,1sise hint yagı,1sisede yılan yagı
fısfıslı bı sıseye koyup calkalayın...kullanım acısından fısfıslı sıse daha rahat oluo hemde yagı bosuna harcamams oluosunuz...
sonuc olarak sacım ne kadar surede uzar bılmıoum 2haftadır haftada 2kere uyguluoum...sacımı yıkadıktan sonra kendı halınde kurumaya bıraktıgım halde sacım fonlu gıbı duruo...birde kesinlikle sampuanınıza cam terebendin damlatın 400mlye 70damla...acayıp derecede dolgunlastrıo sacları:))

Evet yılanyağını bende duymuştum ama denemedim.Peki badem yağı ile filan karıştırınca bişi olur mu ki? Bende yumurta sarısı,zeytinyağı,badem yağı,hint yağı uyguluyorum..buna yılan yağı katsam olur mu? Bu paylaşımın için çoook teşekkürler :)

:)bisey deıl canm:)ya bısey olucagını sanmıoum...ben sordum aktara bunları karstırsam ne olur yan etkı fln yaparmı yada bırbırlerını etkılermı dıe...bırsey olmıyacagını soledı...

evet bayanlar...
sızın yazdıgınız entele ile ilgılı yazıları okuduktan sonra aktara gıdıp entele almaya karar verdım ancak entele yoktu:KK43:
yılan yagını sacınıza masaj yaparak uyguluomussunuz...sacınızı uzatmaya yardımcı oluomus...sadece yılan yagını kullanırsanz bır sısesı 2hafta kadar yetıomus...fiyatı 13ytl...
ben onu gene sac uzatıo dıe bıldıgım hint yagı ve besleyici ozelligi olan badem yagıyla karıstırdım boyleleıkle mıkatarı cogalttım...
fısfıslı bı sıseye koyup calkalayın...kullanım acısından fısfıslı sıse daha rahat oluo hemde yagı bosuna harcamams oluosunuz...
sonuc olarak sacım ne kadar surede uzar bılmıoum 2haftadır haftada 2kere uyguluoum...sacımı yıkadıktan sonra kendı halınde kurumaya bıraktıgım halde sacım fonlu gıbı duruo...birde kesinlikle sampuanınıza cam terebendin damlatın 400mlye 70damla...acayıp derecede dolgunlastrıo sacları:))

Paylaşımın çok güzel tşk ederim ama bir sorum olacak yardımcı olursan çok sevinirim...Şu yılan yağı 13 ytl ye aldım diyosun ya,,, ben şaşıracaksınız ama 3,50ytl ye aldım ben de şaşırdım alırken bu kadar ucuz olcağını tahmin etmiyodum acaba senin aldığın kaç gr , kokusu var mı ve markası ne... benim ki kardelen, sanırım benim aldığım gerçek yılan yağı değil nolcak şimdi...:1no2:CADIARZU
:teytey::teytey::teytey::dance:

arkadaşlar benim saçlarım çok cansız ve seyrekti doğumdan sonrada çokm döküldü yılan yağı saçıma parlaklık ve dolgunluk verdi gürleştirdi uzamasa bile görünümü güzel oldu tavsiye ederim

mirengcım benm aldıgımn cok hafıf bı kokusu vardı yok gbıydı neredeyse ve bole arapca gbı yazıda vardı ustunde...kucuk bi siseydi...markasına falan dıkkat etmedım acıkcası....ve gercektende derokun dedıgı gıbı goruntude hemn farkettırıo ve dolgun canlı bı gorunum kazandırıo:)

mirengcım benm aldıgımn cok hafıf bı kokusu vardı yok gbıydı neredeyse ve bole arapca gbı yazıda vardı ustunde...kucuk bi siseydi...markasına falan dıkkat etmedım acıkcası....ve gercektende derokun dedıgı gıbı goruntude hemn farkettırıo ve dolgun canlı bı gorunum kazandırıo:)

Cnm tşk ederim cp için bundan sonra dikkat ederim,,bya.s.Şeniz:dance:

bende yılan yağını 7 ytl'ye sordum.ama kullanmak istemedim nedense.genelde karınca yumurtası yağıyla anılıyo ve ikisi de aynı firmadan çıkıyo galiba.biri tüyleri azaltan diğeri tüy çıkaran:) aktarlara da fazla güvenmeyin.satmak için herşeyi söylüyolar.yok bende kullanıyorum yok eşim de kullanıyo gibi şeyler özellikle.inşallah herkese ii gelir.GÜR SAÇLI GÜNLER DİLERİM

kizlar hint yagi nasil birsey bir yere gidince yanlizca hint yagi diye mi sorman lazim?? yoksa baska bi özelligi varmi, yada baska bi isim???

tskler

kizlar hint yagi nasil birsey bir yere gidince yanlizca hint yagi diye mi sorman lazim?? yoksa baska bi özelligi varmi, yada baska bi isim???

tskler

selm benimde saçlarım dökülüyo çok üzülüyorum ağlıycam ya,bu badem yağını kullandıktan snra saçlar yıkanacakmı her zamn kullanıla bilirmi ?sevgilerle

evet bayanlar...
canım cam terebentin şampuana eklenecek sadece değilmi?

evet bayanlar...
canım bu entele saç renginde koyulaşma yaptı mı? bi de benim saçlarım kuru ve röfleli bu çam terebentin saçlarda kuruma yapar mı?

canım bu entele saç renginde koyulaşma yaptı mı? bi de benim saçlarım kuru ve röfleli bu çam terebentin saçlarda kuruma yapar mı?

canım enteleyi bulamamışsın yanlış okumuşum:) entele kullanan arkadaşlar bilgilendirirse beni bu konuda çok sevinirim. bi de zehirli olduğunu da söylüyorlar. ben 3 hafta önce ameliyat oldum, acaba bi zararı olur mu, saçlarımı ayrı mı yıkamalıyım?

kızlar buraya bayadır bakamadım ozur dılerm:)
sımdı evet cam terebendın sadece sampuana katılıo...yanı be ole yaptım...bıcok arkadasmda ole kullanıo hepımz memnunuz...
hınt yagının baska bı adı oldugunu sanmıoum hint yagı dıyınce butun aktarlar cıkarıo sısenın ustundede hınt yagı yazıo...
entele hala kullanmadım:)

yılan yağını kullandım benimki de üzeri arapça yazılı koyu kıvamlı bişidi, ama bademyağı kadar etkili olmadığını söylemeliyim en azından bende laelaelaelaelae

peri prensesi:)uzaması tabı bı anda rapunzel olmadım yanı 1cm uzuosa onu 2cm faln yaptı...ama bnde demır eksıklıgınden dolayı saclarım puskul gbı olmustu kullandıgım ılaclarında etkısı var tabı ama
bu cam terebendın ve yag karısımı bayaa dolgunlastırdı gorunumunu guzellestrdı...
ya kızlar bıde entele ayda 5cm uzatıomus dogrumu??boyle bısey varmı?

sagol, ben yag ot olayindan bezdim. bir heves senin aklina uydum yılan yagi ve hint yagi aldim. o yılan yagi hem kucuk hem pahali. ise yaramazsa gider postis alirim cunku nerden baksan o kadar harcadim.

entelenin gercegini bulursan ise yariyor ama sitede cok az insan gercegimi bulabildi ve fayda gordu. ama bir cogu - ben de dahil- gercegini bulamadi ve fayda goremedi. tavsiyem misir carsisindan al cunku fayda gorenler misir carsisindan almis.

sevgiler

nasıl pahalı canım ya bn 13e aldım 1sıse
anlamadım
bn gercek sac postıs ıstedm 200falan demslerdı...

X