Saç Uzatma Yöntemleri Yılan Yağı kullananların paylaşım alanı

Canım peki nasıl uyguladın yılan yağını?
Bende yılan badem ve susam alıp üçünü karıştırıp uygulamak istiyorum sinem kobal haftada bir bu karışımı uyguluyormuş saçlarına ama nasıl yapılır bilmiyorum nasıl bir saça nasıl bir yöntemle uygulamalıyız?

ben kuru sacıma dipten uca yediriyordum sadece.sonra eşarp yada bone ile kapatıyordum.sabah işim yoksa o şekilde yatıyor yani bi gece bekliyordum ama ertesi gün işim varsa en az bi saat bekletiip yıkıyordum.yıkarkende bi sıkıntı yaşamadım yani yağ sonucta cıkmaz sacımdan diye cok düşünmüştüm en bastan ama oldu bitti cokda iyi geldi :KK1:

badem, susam ve yılan yağı karısımını denemedim.aynı ayrı denedim ama karıstırmadım.susam yağınında cok faydası var onu sac beyazlaması için daha bikac hafta önce kullanmaya başladım.badem yağını düzenli kullanmadığım için ondan bi fayda göremedim.sinem kobalın yazısınıda arastırdım benim gördüklerimde hep yılan yağından bahsediyor diğerlerinin olduğu yazıyı bulamadım.bence karısım yapmak istiyorsan yılan yağını ayrı yap diğer ikisini karıstır ayrı yap.mesela bi banyoda yılan yağı bi banyoda badem ve susam yağını sür.badem ve susam yağını bi kapta esit miktarda birleştirip sac diplerine masaj yaparak sürebilirsin.yılan yağını daha yoğun sür ama dipten uca

inan bana yağ olsun bitkisel karısımlar olsun denemediğim şey kalmadı :KK70: cok fayda gördüğüm seylerde oldu ama sac konusunda yılan yağı,karanfil ve ısırgan suyunu tek gecerim canım :KK9:

anladım canım gerçekten iyi değişmiş sanki sen değil gibisin ama en sonunda kendini bulmuş saçın ne güzel ne güzel maşallah:KK9:

ahh sorma canım.doğuştan marul olan sacımdan memnun olmayıp neden benim sacım düz değil diye üzülen ve düzleştircilerle o caanım sacları maf eden ben sacım değişince eskisi gibi kıvırcık olsun eski haline dönsün diye az ağlamadım:2: bide düşünün en cok kendime bakmam gereken yerde yani üniversitede evrim gecirdim dolayısıyla üniversite hayatım hep sap gibi gecti :KK14: elimizdekinin değerini ancak kaybedince anlıyoruz.ama kırk yıl düsünsem sacımın bu denli değişeceği aklıma gelmezdi.

ahh sorma canım.doğuştan marul olan sacımdan memnun olmayıp neden benim sacım düz değil diye üzülen ve düzleştircilerle o caanım sacları maf eden ben sacım değişince eskisi gibi kıvırcık olsun eski haline dönsün diye az ağlamadım:2: bide düşünün en cok kendime bakmam gereken yerde yani üniversitede evrim gecirdim dolayısıyla üniversite hayatım hep sap gibi gecti :KK14: elimizdekinin değerini ancak kaybedince anlıyoruz.ama kırk yıl düsünsem sacımın bu denli değişeceği aklıma gelmezdi.

ay ben saçımı kestire kestire dalgasını bozdum boya düzleşitirci falan değil yani ya canım senin de kesimle şekli değişiyo mu saçının mesela bana makas iyi gelmiyo saçımı kesen bi kuaför bulamadım kendim kaşındım ve en sonunda sonuç kötü oldu foto eklemek istiyorum ama nasıl oluyo bilmiyorum

ay ben saçımı kestire kestire dalgasını bozdum boya düzleşitirci falan değil yani ya canım senin de kesimle şekli değişiyo mu saçının mesela bana makas iyi gelmiyo saçımı kesen bi kuaför bulamadım kendim kaşındım ve en sonunda sonuç kötü oldu foto eklemek istiyorum ama nasıl oluyo bilmiyorum

yok canım bende sac kesiminde değişmiyor sacımın yapısı.foto eklemek için mesaj yazarken üsteki ifadelerden smiley'in yanında eklentiler kısmından ekleyebilirsin.merak ettim bende

$IMG_20140403_102915.jpg
yok canım bende sac kesiminde değişmiyor sacımın yapısı.foto eklemek için mesaj yazarken üsteki ifadelerden smiley'in yanında eklentiler kısmından ekleyebilirsin.merak ettim bende

$IMG_20140403_102915.jpg

gercekten cok enteresan.baya baya değişmiş buklelerin.ilk defa şahit oldum buna.insan sac kestirmektende korkar olur yapısı değişince.ama kısa halide güzel bence canım uzunda bukle daha belirgin ama kısanında ayrı bi havası olmus sende :KK1:

bugüne kadar ne bir boya ne bir düzleştirici maşa kullanmadım sadece saç kesimiyle böyle oldu bi daha kestirmek mi allah korusun uzun halinde dalgalar incelmişti şekil alıyodu şimdi makas kesimiyle ( bi kaç kez ) anca bu kadar şekil alıyo bi de salak adam cok kat vermiş neyse artık buna ada şükür uzasın düzgün bi kuaför bulurum umarım düzeltmek için teşekkür ederim canım bu arada moral verdin:KK16:

bugüne kadar ne bir boya ne bir düzleştirici maşa kullanmadım sadece saç kesimiyle böyle oldu bi daha kestirmek mi allah korusun uzun halinde dalgalar incelmişti şekil alıyodu şimdi makas kesimiyle ( bi kaç kez ) anca bu kadar şekil alıyo bi de salak adam cok kat vermiş neyse artık buna ada şükür uzasın düzgün bi kuaför bulurum umarım düzeltmek için teşekkür ederim canım bu arada moral verdin:KK16:

valla moral vermek için demedim canım ne gördüysem onu dedim:KK1:

Bende yılan yağını susam yağı çörekotu yağı zeytin yağı sarmısak yağı karıştırdım.içerisine lavanta kirkkilit otu serbetci otu ve ısırgana otu koydum bi hafta güneşte beklettim ve suzdum. Iki defa kullandım daha ins, uzar arkadaşlar sizin onereceginiz formülleri bekliyorum... :))))

Yılan yağı küçük küçük saç çıkartıyo yazılmış benim saçım gür ama uçlara doğru inceliyo onun içinde az gözüküyo ne kullanmalıyım uzamasını istiyorum artık

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar yılan yağını bende duymuştum sorduğum da ise bana ylang ylang yağı verdiler. sanırım yılan yağı artık satılmıyormuş. 1 ay kadar kullandım ve gerçekten uzadığını görebiliyorsunuz. saça masaj yaparak uygulayın 2 saat bekletip yıkayın. kokusu biraz kötü ama katlanıcaz artık ne yapalım :KK14:

kızlar benim kardeşim kullanmıştı, çok küçük şişeye o kadar para verdiği halde tırt çıktı..

ya ben anlamadım yılan yağı mı entele mi Hint mi badem mi hangisi saç uzatıyor yardımcı olur musunuz.kuafore gittim bir ay önce ve saçlarım upuzundu baya kısalttı şimdi tekrardan çabuk uzamasını istiyorum ne yapmam lazım

ya ben anlamadım yılan yağı mı entele mi Hint mi badem mi hangisi saç uzatıyor yardımcı olur musunuz.kuafore gittim bir ay önce ve saçlarım upuzundu baya kısalttı şimdi tekrardan çabuk uzamasını istiyorum ne yapmam lazım

Ben yılan yağı değilde yılag yağı kullanıyorum ama sulandırarak bi şişeye koyup saç uçlarıma sıkıyorum, saçlarımı açtırmıştım açları yanmıştı 2 hafta sonra o oyunck bebek saçından eser kalmadı ve uzadı çok , saç uçlarım yine berbat oldu yine başladım bakalım aynı sonucu verecek mi ama tavsiye ediyorum çok da güzel kokusu var

ben badem yağı zeytin yağı yılan yağı ve hint yağını karıştırıp sürüyorum saçlarıma =)
birde ayda bir kez kuru mayayı ılık suyla merhem kıvamına getirip saç diplerime uyguluyorum. Bu kadar uğraşıyorum inş faydası olur :KK68:

anladım inşallah olur faydası ben bioblas sarmaşığa başladım bir de artan yağı uzuyorlar sanki

yılan yağı nedir ya, böyle yalanlara nasıl inanıyorsunuz. Olmayan bir yağ zaten. Bu aktarlardan hiç bir ürün alınmaz. Çoğu sahtekar, akla mantığa uygun ürün satmıyorlar, bir tane bilisel şey yok var yok vaat. Gidin baharat alın ot, çer çöp alın ama bu aktarlardan kozmetik ürün ve bitkisel yağ almayın.

X