Romantik Bir Ortam İçin Neler Gerekir?

derence76

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2007
98
0
Evet kızlaaarrrr,

Sizce romantik bir ortam için neler gerekir? Hadi bakalım katılımınızı bekliyorum senağlama

Valla biz pek romantik bir çift olmadığımız için bilemiyorum..şakkıdı
Beraber olduğumuz her anı en iyi şekilde değerlendirmek bizi yetiyor. Kimi zaman güzel bir yemek,biraz alkol kimi zaman da bayılarak izlediğimiz korku filmlerimiz ve dizimiz Lost.:icecream:

Hayır derence güzel olmaz :dilcikar: Mum ışığında kola olabilir :roflol: İçki kullanmayız biz :asigim: Mumlar içinde bir yatak odası:asigim: Gül yaprakları arasında bir yatak çok romantik olur :asigim:

O da güzel tatlım ama mesela bir mumun ışığında şarap güzel olmaz mı?

Hiç güzel olmaz bence..:1no2:
Şarap hiç sevmeyiz..
Mum ışığını da istemem açıkçası...:sm_confused:
Hiç hoşlanmayız öyle Türk dizilerindeki öyle sahnelerden,evimde niye yaşatayım ki o ortamı..kafamçokkarıştı

romantiklik için beş duyunuzuda uyaracak şeyler olmalı bence..tam romantiklik o zman oluyo.. hoş bi koku..gül yapraklarının tenine değmesi..tatlı bişiler yiyecek olarak.. loştan biras daha fazla bi ışık..fonda sizin parçanız..

ahh ahhhh....gsl olur gsl :)

romantik olan herseyi severim ama ne kadar o olmazsa olmazlar olsun hic romantik olamadim hep aklima baska baska seyler geliyo ortamla alakam olmuyo yani

vala öncelikle hoş bir müzik,loş bir ortam ve neyi tercih edeceğinize göre değişen bir içecek...:içelim:
ayrıca ortalıkta çocuk olmazsa iyi olur...laelaelaelaelae

Valla ben en son Güllü Yüzen Mum aldım. Cam bir kaseye su doldurdum ve bu mumları yakıp üstüne bıraktım ve tabi ardından da slow bir müzik. Süperdiiiii.

Vallaha kizlar öncelikle romantik bir ortami kurmak icin kesinlikle benim esim gibi davar (aman görmesin:roflol:) bir esiniz olmicak:kızgın:

Adamin romantizimle alakasi yok bir keresinde güzel bir sofra kurdum özene özene yeni aldigim cok güzel mumlar vardi onlari yaktim bu geldi "Allah allah elektriklermi kesildi kiz demezmi?? Al iste romantik aksam:dilcikar:

Ben mumdan şaşmayın derim kızlar. Ben dün Parlak Top Mum aldım hemde mürdüüüümmm. Bu akşam etkisini göreceğiz bakalım

Benim bir arkadaşıma çoookkk güzel bir kutuda bir çikolata gelmiş adı Krokodil Hazine'ymişsüprizzzzz Yaaa nerden bulurlar bu ilginç isimleri bilmem ki. Ama arkadaşım aldığı en romantik hediyenin bu olduğunu söylüyor. Çünküüüü o bir çikolata delisiiiii

Benim şimdiye kadar aldığım en romantik hediye nişanlımdan gelen jartiyer takımı :asigim: :roflol: Onun etkisinide evlenince görcez bakalım jeyyar

çocuklardan fırsat bulursak güzel bir skşam yemeği masada onun aldığı güller romantik bir müzik yatak odasından gelen lavantanın büyüleğici kokusu ahh ahhh çocuklar aman verse bizde romantikleşicez ama olmuyor kızlar çocuklar büyüdüğünde diye konuşuyoruz ama ozamanda bizden işişten geçer neyse

slm kızlar ben geldim :))))

Son düzenleme:
kimse yok galiba :)))))))))))))))))

Son düzenleme:
X