Şampuan ve Saç Kremleri Amway Sampuanlarını Kullanan Var Mı?

ben kullandım, tek farkı daha fazla göz yakması diyebilirimtatlicadiarzu
saç maskesinide aldım lila rekli kutusu olan var ya, pek fark göremedim anlayacağın:1no2:

ben pek fark göremedim ya dier şampuanlarla ama gliss i öneririm canım her saç tipi için var ben röfleli saçlar için olanını kullanıyorm

Bende uzun zamandır Amway şampuanı ile ilgili başlık açmayı düşünüyordum
Ben kendim aldım kullanmaya başladım
Ancak o sıra saçımda acaip sorun vardı
AMwayin şampuanına kadar da hep şampuan değiştirdim o sıra
Sonra amwayi kullanıp aynı şeyi gördüm diye kızdım geri gönderdim (kendim satıyorum zaten)
Ama meğer benim o zamanki sorunum saçlarıma koyu tutan gölgeyi açmak için uygulanan oryalmiş
Tabi bunu anladığımda şampuanım çoktan gitmişti
Bende uzun süreli kullananlardan fikrilerini almak istiyordum
Birde kullanan varsa amway şampuanında da şu diğer şampuanların içindeki DİMETHİCONE varmıdır?

amway ın şampuanlarını kullandım çok güzel saç kremleride çok güzel ve hafif herkese tavsiye ederim.

ben uzun zaman önce eşime kepekli saçlar için olanını almıştım faydasını görmüştü sanırım ama o biraz ilaç etkisinde olduğu için uzun süre kullanılmaması gerektiğini söylemişlerdi şimdi baktım DİMETHİCONE varmış içinde

ayrıca yoğun onarım maskesi de var onun içinde de varmış bu madde
bu maske güzel bence banyodan çıkmadan önce temiz saça sürülüp sıcak havlu sarılıp yarım saat kadar bekletip yıkamak gerekiyor ben saçımı şampuanlayıp sonda bu ürünü sürüp sıcak havlu sarıp vücudumu yıkayıp banyodan çıkma aşamasına kadar havlu sarılı bekletiyorum biraz zahmetli geldiği için çok sık yapmıyorum 2 ayı geçmiştir en son yaptığım ama sonucunda güzel oluyor saçlar

ben durulama gerektirmeyen bakım ürünü istiyorum aslında

bende amway ın şampuan saç kremi ve bakım ürünlerini kullandım.herbiri harika saçlardaki temizliği ve yumuşaklığı kullandıktan sonra anlayabilirsiniz.sadece şampuanları değil bütün ürünlerini kullanıyorum.hepsi süper.zararlı kimyasallar içermiyo sağlığımı ve çevremi koruyorum.benim kanalizasyonumdan kimyasal atık gitmiyor.içim rahat keşke herkes doğayı korumak için biraz çaba gösterse.bizim giderlerimizden akan kimyasallar bizim içme sularımızla zehir olarak bize geri dönüyor.neden kanser hastalıkları bukadar arttı.grip gibi her tanıdığımızın ailesinde mutlaka 1-2 kanser hastası var.kullandığımız detejanlar kimyasal çamaşırlar yıkanıyo fakat üzerlerinde kalıntı bırakıyor.buda tenimizle temas ettiğinde ciltte tahrişlere yol açıyor.cilt bakımı yaptığımız ürünlerde cildimizde onarılamıyacak zararlara yol açıyor.arkadaşım avon un ürünlerini kullanıyordu cildi yandı çok büyük tahrişler oluştu.cildiyeye gittiğinde doktor cildine ne kullandığını sormuş avon diyince doktor bağırmış kızmış her seferinde söylüyouz avonu kullanmayın diye cildinizi onarmaz aksine birden çökmesine sebep olur diye.yurtdışında satılması yasaklanan avonu neden kullanıyorsunuz pazarda satılan 1milyoncuda satılanlardan bir farkı yok.pazar malı.kalitesiz.demiş.bende 1sene önce yağlı ciltler için olan setini getirttim ve kil maskesini.t bolgemi yaktı büzüş büzüş oldu allahtan o ara amway yapan arkadaşla tanııştım ve yoğun nem maskesini getirttim.haftada1-2 sefer yapılcak olan ürünü ben3-4sefer yaptım ve cildim düzeldi.birdaha avonmu asla.amwayın bütün ürünlerini kullandım memnun kaldım herkesede tavsiye ederim.yeterki doğru kullanım şekli ile kullanın.

kizlar benim de sacimda asiri dokulme ve kepek sorunu var, ayrica saclarim yagli ve ince telli,ne yaptiysam cozemedim. son zamanlarda amway urunlerini kullanmam konusunda bir kac tavsiye aldim, acaba bana onerebileceginiz bir urunu var mi?

ben kullanıorm güzel yumusatıo parlatıo hatta1 kutu 2 bucuk ay gitti diebilirim ki saclarım kalcalarıma kadar. ama bitkisel olduu için cok iyi temizlemediğini düşünüorm..bahsettiğim ,protique 2 si birarada belki 2 si biarada olduu için olbilirmiş kuaförüm öle dedi.

Kullandım ve kesinlikle memnun kalmadım! Almadan önce o kadar abarttılar ki ama bu abartıya değmeyecek bir üründü.Yağlı saçlar için olanını aldım keçe gibi oldu banyodan çıkınca kremini aldım döktü saçlarımı.. Tavsiye etmiyorum ben..

X