Kiraz sapı,mısır püskülü,avakado yaprağı çayı ile zayıflama

kızlar nbr?ya bu elma sirkesi ii gelio diolar ama ben 3haftadır içiorum.uyanınca 1yemek kaşığı kadar.1çay bardağına koyuyorum yarı sıcak yarı soğuk su.bana öle dendi balla olanına çok güvenmiorum çünkü baldan bile kalori almak istemiorumm

balın yağ yakıcı etkisini untmamak lazım
bence tarifi bal ile uygulamak lazım
ayrıca yoğurt ve light süt de kilo vermeyi kolaylaştırıyor
çünkü yoğut ve süte başlayalı kilo verme hızımda birarz artış oldu
kalsiyumun kilo vermeye katkısı olduğunu okumuştum

bu bitki karşımlarının olduğu liptonun hazır "form plus " çayı var aynı etkiyi sağlar mı acaba

arkadaslar ben almanyadayim.yazdan kiraz saplarini kendim kurutmustum.
dünde misir aldim püsküllerini ayirdim kurutucam.
ama avacado yapragini burda bulabilecegimi sanmiyorum.onsuz yapsam olmazmi yada onun yerine baska ne koyabilirim
fikri olan varmi

Arkadaşlar,

Ben sabah çok erken kalktığım için çayı demleyip içemiyorum ama sabahtan sirke bal karışımından içiyorum akşamda iki- üç bardak kadar çay karışımını yapıyorum sizce böyle devam etsem işe yararmı yardımınızı rica ediyorum.

merhaba arkadaşlar kiraz sapı,mısırpüskülü,avagado yaprağından olan karışımı bende 3 gündür deniyorum sanırım işe yarıyor.kullanmaa devam ediceğim sizlere yazarım sizlerde sonuçları yazarsanız sevinirim.:içelim:

:1no2:benneyaptımkimerrhaba ben kullandım ama faydasını görmedim: sadece avakado yerine maydanozla kaynattım olmadı tarifin faydasını görenker nolur yazınsenağlama

ya kızlar emzirme döneminde bu karışımların bebege zararı olurmu

canım bence olur...neden diyceksen hem kilo vermek için kullanıcan hem emziyorsun...direk süte karışır yazık bebişe valla.:emir_bebek:..bence dişini sık bol su..yeşil çay iç hem faydalı hem süt yapar yerimsenibenama sen bilirsin...şutarafagitti

iştiginiz bu karaşım emziren anneler için uygun mu acaba bebege bir yan etki yaparmı.:emir_bebek:

bildiğim kadarıyla bir yan etkisi yok mısır püskülü ve kiraz sapının. emzirme döneminde de kullanılabiliyor.

bende bugün deniycem kendim karışım yapcam beşi bi yerde içiyorum zaten onun içine bir de mısır püskülü ve kiraz sapını eklitycem hepsi karışınca bi yan etkisi olurmu ki?

Arkadaşlar ben her sabah ilk iş; 20 sap kadar maydonozu 1 bardak ılık suyla rondo yaparak içiyorum içine biraz da limon sıkılabilir(tansiyon varsa sıkmayın) inanın 1 hafta sonra karın bölgeniz eriyor ve yüzünüz teniniz daha canlı bir renk alıyor hatta doğum sonrası lekesi olanlarda çok faydalıymış.
Sabah ve akşam saat 16:00 civarı bir kez daha içiyorum. Aralarda sıcak su için 1 hafta da farkı göreceksiniz

Arkadaşlar ben her sabah ilk iş; 20 sap kadar maydonozu 1 bardak ılık suyla rondo yaparak içiyorum içine biraz da limon sıkılabilir(tansiyon varsa sıkmayın) inanın 1 hafta sonra karın bölgeniz eriyor ve yüzünüz teniniz daha canlı bir renk alıyor hatta doğum sonrası lekesi olanlarda çok faydalıymış.
Sabah ve akşam saat 16:00 civarı bir kez daha içiyorum. Aralarda sıcak su için 1 hafta da farkı göreceksiniz ...

Mrblar uzun suredir bu siteyi takip ediyorum ama ilk defa mesaj yazıyorum :) uzun zamandır da konuyla ilgili görüş bildiren olmamış ama :/ Ben de bugün bu karışıma başlicam insallah faydalı olur :/

X