Kiraz sapı,mısır püskülü,avakado yaprağı çayı ile zayıflama

Nilhan75

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2007
137
4
48
arkadaşlar,
kiraz sapı,mısır püskülü ve avakado yaprağı çayı süper bişi!!!
herkese tavsiye ederim .
ayrıca bi de tere tohumu ve bal olayı var,ilgilenenlere duyurulur.
:emir_bebek: özlellikle doğum sonrası kilo veremeyen annelere:1yes2:

nilhan merhaba

bu karışımları nasıl kullandın? ne kadar kullandın? ne kadar kilo verdin?
konuyu biraz daha açar mısın rica etsek

merhaba,
öncelikle çay karışımını anlatayım.
birer tutam kiraz çöpü,mısır püskülü ve avakado yaprağını 1 çaydanlıkta (yaklaşık 2lt su) iyice kaynattıp,gün içerisinde 3 kez büyük bardakla içiyorum.isteyen içine yeşil çay ve rezene de ilave edip, 1dilim limonla içebilir.süper ödem attırıyor,hemen bir hafifleme hissediyorsunuz 2-3 gün içinde.
diğeri ise;sabah aç karnına 1 çay kaşığı tere tohumu iyice ezilmiş olarak 1 çay kaşığı bal ile karıştırılıp içiliyor.( ben hap yapıp yuttum çünkü tadı feciiii) üzerine 2 bardak sıcak su mutlaka.
walla çaya yeni başladım ama diğerini 1,5 ay uyguladım,artık midem kaldırmıyor ,içemiyorum.1,5 ayda 7 kg verdim,doğum kilolarımın bir kısmı.tabii yememe de çok dikkat ettim.bol su,sebze,meyve...
hala vermem gereken 10 kg var,ama oğlum 9 aylık ve emzirdiğim için sıkı diyet ya da hap kullanamıyorum.zaten çok da sağlıklı olduklarını samıyorum.

rica ederim.
mutlaka denesin ama çok sık tuvalete gitmek gerekiyor:1yes2: yani dışarlarda işi olanlar içn biraz sıkıntılı olabilir!

form çaylarında genelde sinameki oluyor,o da bağırsaklar için sürekli kullanıldığında zararlı diye biliyorum.bu nispeten daha masum :)

bu karışıma biraz ara verdim,ender saraç'ın 3 günlük diyetini yapıyorum.ikisi beraber çok yüklenmiş olurum diye bıraktım.pazar tekrar başlıycam.çok faydasını gördüm.

bunlara bi de funda yaprağı ekliyorum şimdi de! yağ yakıyomuş...
kabızlık çeken sinameki,hazımsızlık ve gaz için de rezene eklenebilirmiş.
ama artık 1 bardaklık ölçüde hazırlıyorum ve günde 2 fincan sadece!

1 çay kaşığı balla teretohumunu karıştırdım,hap gibi ağzıma atıp üzerine 2 fincan sıcak su içtim.tadı fecii, o yüzden burnunu da tıkamıanı tavsiye ederim.

slmmillet kabızlık sorunu olanlarada aşlı çayı yada sinemaki çok iyi geliyor ben 1haftadır bu karışımı yapıyorum.mısır püskülü,funda yaprağı,biberiye,avakado yaprağı,sinemaki,ve 3sap maydonoz.inşallah bi an önce şu kilolarımdan kurtulurum

Nilhan merhaba ben tere tohumu aldım ama tohum halinde bu şekilde yutsam olmazmı sence hem tadıda kötü gelmedi bana tohum olarak yutunca.

tere tohumunu ezilmiş şekilde balsız yutabiliyosan brawo sana,tabii yut.ama üzerine 2 bardak sıcak su iç.ben balla bile burnumu tıkayıp yutuyorum ve 3 dakka nefes almamaya çalışıyorum!

Nilhancım ben susam gibi tohum aldım öyle olunca kokusu çıkmıyor bu şekilde etkisi olurmu diye sormuştum ezilmiş olarak tadını bilmiyorum

ben de bugun başladım bu karşımı içmeye ama benim aktarım kendi hazırlamış galiba içinde birkaç fazla şey daha var. Bana yemeklerden 15 dk. önce içmem gerektiğini söyledi. ben de öle yaıyorum değişklikleri size anlatırım.

kızlar nbr?ya bu elma sirkesi ii gelio diolar ama ben 3haftadır içiorum.uyanınca 1yemek kaşığı kadar.1çay bardağına koyuyorum yarı sıcak yarı soğuk su.bana öle dendi balla olanına çok güvenmiorum çünkü baldan bile kalori almak istemiorumm

X