Kpss Hazırlık Kitap Öneri_?

bende geçen sene sadece yargıdan çalıştım olmadı. bu sene ihtiyaç aldım iyikide almışım diyorum yargı ihtiyaca göre çok sıkıcı ve uzun anlatmış konuları. İhtiyaç ise hem kısa hemde zevkli. Bence önce yargıdan okunmalı sonrada ihtiyaçtan tekrar yapılmalı. Ben şimdi bunu yapmaya çalışıyoru İnşallah bu sene 90 alabilirsem atanacağım

nefinn canım data nın kitabına bakmaya fırsat buldun mu_?
Bide yedi iklim hakkında ne düşünüyorsunuz_?

canım yediiklim de cok guzel, özellikle yediklim tarıh (siyah bı kıtap) harıka otesı. tarıh calısmaktan nefret ettıgım halde ıcerıgıne bayıldım, cok akıcı, kesınlıkle tavsıye ederım. Kitapyurdunda bulabılırsın.

ayrıca kızlar benim bir sorum olcaktı, bu sene kpss lisans duzeyı gırecegım. Muhendis olcam ıns. Sadece genel kultur genel yetenekten gırecegım değil mi? Ösymnın sıtesınde eski kpss sorularında ingilizce bölumunu de gordum, kafamı karıstırdı.fisfisfis

canım bende yargı dan al derim ben oldum cok begendim anlatım güzel internetten almıstım yanında soru bankalı hediyeli hemde fiyat olarakta iii yinede karar senin tabıkı kolay gelsin

MERHABA KIZLARRR SİZE ACİL DANIŞMAM LAZIMMM.. ERKEK ARKADAŞIM KPSS SINAVINA GİRİCEK VE 70 PUAN ALABİLMESİ İÇİN KAÇ NET YAPMASI LAZIM BİLEN VARMI? VE ÖNERECEĞİNİZ EN İYİ ÇALIŞMA KİTABI HANGİSİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİMMM

Belinay ben güvenderin genel kültür genel yetenek konu anlatımlı kitabından memnunum ama data'nın kitabının çok iyi olduğundan bahsetti bazı arkadaşlarım onların yalancısıyım tabi herkezin anlayışlı farklı kimine zor gelen kimine kolay geliyor.
Net konusunda bilgim yok bilen arkadaşlar yardımcı olursa bende sevinirim...

eZeL_ bitanem çok teşekkür ediyorum bilgilerin içinnnnn BAŞARILAR SANADA TATLIMM

MERHABA KIZLARRR SİZE ACİL DANIŞMAM LAZIMMM.. ERKEK ARKADAŞIM KPSS SINAVINA GİRİCEK VE 70 PUAN ALABİLMESİ İÇİN KAÇ NET YAPMASI LAZIM BİLEN VARMI? VE ÖNERECEĞİNİZ EN İYİ ÇALIŞMA KİTABI HANGİSİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİMMM

canım ben genel yetenek ıcın (turkce-maths) guvender onerıyorum. Data da iyi
Tarih için yediiklim yayınlarını onerırım cok guzel
net konusunda da ben 75 genel yetenekten 69 net 75 genel kulturden 48 net yaptım
79,6 aldım
Bu arada 70- 80 le bile bi yere atanmak mumkun değil
Basarılar dilerim, hepımızea.s.

Kamu' nun dergileri çok iyi.Hem de düzen sağlar size.Bir bakın.Ama alırsanız pazarlık yapın.35 deyip 20ytl ye veriyorlar.

Arkadaşlar kesinlikle yargı yayınevini tavsiye ediyorum.ben kursa gidiyorum ve yargının kitaplarını yazan yazarlar bizim kurs hocalarımız..müthişler..

arkadaşlar bugün bi arkadaşım söledi ihtiyaç yayını kampanya yapmış mat türkçe tarih coğrafya ve vatandaşlık konu anlatımlı kitapları 5 i birden 20 ytl arkadaşım almış inanamdım ben bu kitapları yaklaşık 2 ay önce aldım we hepsine 50 ytl ödedim şok oldum aynı kitaplar we gerçekden süper anlatıo özellikle coğrafyası müthiş benim gibi coğrafya özürlülere tawsiye ederim kampanya kısa bi süre için miş öle dediler ben ankarada yaşıorm bileler wardır zafer çarşısının içinde ki kitapçılara bakın derim

bende kpss ye hazırlanıyorum ve yargının yayını güzel anlatımı,güvenderde iyi bir kaynak bence

arkadaşlar,bildiğiniz üzere kpss sistemi öss sisteminden farklı ve kpss de sorular mutlaka türkiyeyi ilgilendirecek şekilde soruluyor ve öss konularından daha sınırlı.ama güvender yayıncılık bunu yapmamış.gerekli gereksiz ne varsa eklemiş kitaplarına..bence şu kalan 73 günde vaktinizi boşa harcamayın :-)

arkadaşlar bugün bi arkadaşım söledi ihtiyaç yayını kampanya yapmış mat türkçe tarih coğrafya ve vatandaşlık konu anlatımlı kitapları 5 i birden 20 ytl arkadaşım almış inanamdım ben bu kitapları yaklaşık 2 ay önce aldım we hepsine 50 ytl ödedim şok oldum aynı kitaplar we gerçekden süper anlatıo özellikle coğrafyası müthiş benim gibi coğrafya özürlülere tawsiye ederim kampanya kısa bi süre için miş öle dediler ben ankarada yaşıorm bileler wardır zafer çarşısının içinde ki kitapçılara bakın derim

Siz bi de Bekir Hoca'nın kendisinden dinleseniz coğrafya dersini. Tarihten nasıl korkuyordum.Kemal Hoca müthiş anlatıyor, hem de seviyorsun tarihi.Pazar günkü denemede full yaptım tarihi.Tekrar söylüyorum Kamu Yayınlarının dergileri Kemal Hoca'nın ders notları ile bire bir.Dergiler konu konu gidiyor koca kitaplar gibi bunaltmıyor.Şiddetle tavsiye ediyorum.yerimseniben

X