Kpss Hazırlık Kitap Öneri_?

_eZeL_

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2007
2.608
3
Hanımlar merhabalar kpss hazırlık kitap önerisi olan arkadaşlar bizimle yayınevlerinin isimlerini paylaşabilirler mi_?:kahve: Ben internetten güvender yayınlarının bir kitabını sipariş verdim bu yayınevi hakkında ne düşünüyorsunuz?:sm_confused:
:uhm:CADIARZU

Hanımlar merhabalar kpss hazırlık kitap önerisi olan arkadaşlar bizimle yayınevlerinin isimlerini paylaşabilirler mi_?:kahve: Ben internetten güvender yayınlarının bir kitabını sipariş verdim bu yayınevi hakkında ne düşünüyorsunuz?:sm_confused:
:uhm:CADIARZU

güvender bildigim kadarı ile iyi canım.özelliklede matematik konu anlatımı ve soru çözümleri.başka kitap almayı düşünüyosanda ihtiyaç yayınları da güzel.tavsiye ederim.ii çalışmalar.

canım sana yargı yayınevini tavsiye ederim. ben ondan çalışıyorum. güvener de iyi ama, 2. tercihim de güvender benim.

güvender iyi fakat kpss seviyesinden yüksek bence..
yargı zorluyor fkat sorulaır kesinlikle seçici..
irem ve iklim de var bildiğim kadarıyla bunlarda iyi.
şu tavsiyede bulunabilirim eğer sadece soru bankası alıyorsan yaprak test al aynı yayınların yaprak testleri de var hem daha ucuz hem de soru sayısı fazla oluyor..

arkadaşlar yorumlarınız için hepinize teker teker teşk. deneyim hakkında ne düşünüyosunuz bide onunkini almayı düşünüyorum ama. Güvenderin kitabı bu gün ulaştı elime şöyle bi baktım iyi gibi ama çalışmaya başlayınca anlaşılır heralde. İçinde 10 tane deneme sınavı var testleride bol neyse bakalım hayırlısı aklım deneyim yayınlarında kaldı bi sitede çok övmüşler ama bilmiyorum :sm_confused:

soru bankası olarak hiç farketmez ama konu anlatımlı olanları mutlaka inceleyerek al.yargı,data ve ihtiyaç güzeldir iyiçalışmalar cnm sana..

ihtiyaç war süper bi kitap özellikle soru bankası biraz zor ama güwenderin konu testleri die bi kitabı war kitap çok eğlenceli çözdükçe çözesin gelir içi çıtçıtlı çözdükçe yırtılıo tawsiye ederim kolayda zaten konu anlatımlı olarkda ben de uzaman yayıncılık war sözeli iyi anlatmış bakın isterseniz

güvender yayınevide iyidir ama sen genede iyi bir araştırma yapıp al bence ben geçen sene bütün kırtasiyeleri gezmiştim kitap bulmak için. yargı da iyi bir yayınevi. murat yayınevinin de sanırım kpss kitapları var açıköğretim kitapları iyidir hatta açıköğretim sınavlarında nerdeyse aynı sorular bile çıkar ama kpss kitabına bakmadım. bi araştır derim.

ihtiyaç yayınların paket halinde veriyor yani her bir dersin kitabı ayrı.Keşke onu alsaydım ama gittim yargı'yı aldım.Olmadı verim alamazsam ihtiyacı alıcam.

ihtiyaç yayınların paket halinde veriyor yani her bir dersin kitabı ayrı.Keşke onu alsaydım ama gittim yargı'yı aldım.Olmadı verim alamazsam ihtiyacı alıcam.

eğer yargının anlatımını beğenmezsen yediiklime bakabilirsin cnm,oda iyiymiş ben dersaneyede gidiyorum,dersanede yargının kitaplarını kullanıyoruz başka bir kaynak daha almaya değermi bilmiyorum.

birde o kalın kitabı eline alası gelmez insanın a.s buyüzden derslere parçalatıp ciltletebilirsin yada evde kendin koli bandıyla yapıştırırsın biz öyle kullanıyoruz:teytey:

arkadaşlalr ihtiyacın kitabı kalın değil we tek bi kitap bende war eğer aynı kitapdan bahsediosak bendeki kitap yeşil bi kitap sorun bankası yanii

ben yargının kitabından bahsettim bütün dersleri aldığı için kalın ve dolayısıyla buyüzden biraz sıkıcı gelebiliyo

Ben İhtiyaç'ın dershanesine gidiyorum.Kitapları yeterli buluyorum.Bütün kitaplar var bende.Başka kitaba ihtiyaç duymuyorum ama bir tane daha basit anlatımlı bir matematik kitabı alayım diyorum.Bildiğiniz bir kitap varsa önerirseniz sevinirim böyle.Matematik hocama sordum, bu özelliklerde bir kitap yok, ben yazıcam dedi.Bir kısa bilgi de Yargı'nın Eğitim Bilimleri'nde çok sayıda yanlış soru varmış.Güvender'in matematiği de gereksiz zor.

merhaba arkadaşlar bende yargı dan calışıyorum. Türkçe ve tarihi bitirdim . simdi matematiğe gectim. ama cok zorlanacak gibiyim.viedodershane , dersizle, ekolhoca gibi sitelerle beraber gidiyorum konulara. insallah kafama girer. benim sıkıntım matematik. yargının kitabı iyi ama daha cok cözümlü soru olsa daha kolay anlardım. konu içinde bir kaç tane çözümlü soru var diğerleri konu testi. ihtiyac yayıncılığın sitesine girdim. orada kitabın içeriğini gösteren notlar var. anlatımı daha güzel gibi geldi bana.

birde sizin nasıl calıştığınızı ögrenmek istiyorum. gün içinde bütün dersleremi bakıyorsunuz yoksa aynı dersimi calısıyorsunuz. ben türkceyi bitirdim. tarihi de bitirdim. şimdi matematikteyim ama daha dört ay var ögrendiklerimi unutmaktan korkuyorum tekrar yapa yapa gitmek daha dogru galiba.

Ben aynı zamanda açık öğretimdeyim yüksek okulu bitirdim lisasns tamamlamaya çalışıyorum onun derslerine çalışmam gerekiyor nisanda ara sınav var. güvenderin kitabından kpss çalışmaya başladım hanne'nin dediği gibi kalın bi kitap ama çalışmayı sevdiğim için zorlamadı beni tabi açıköğretimle birlikte çalıştığımdan henüz Türkçe'deyim zaten Türkçe genelde kolay benim derdim matematik bakalım matematiğe geçince anlayabileceğim kitabın iyiliğini anlamakta zorlanırsam deneyim ya da yargı ya da data nın kitabını almayı düşünüyorum onları denerim.

nefinn canım data nın kitabına bakmaya fırsat buldun mu_?
Bide yedi iklim hakkında ne düşünüyorsunuz_?

kızlar ben eğitim bilimlerine ihtiyacın 2006 basımından çalıştım ve çok memnun kaldım.hem çabuk ilerliyo hem de anlaşılıyo.Genel kültür genel yetenek için yardı almıştım.Soran olursa tarihi bitirdim ama aklımda hiç bişey yok.Coğrafyası berbat çok sıkıcı insanın çalışası gelmiyo.Şimdi ya data alıcam ya da ihtiyacın setini.Yargıyı hiç beğenmiyorum...

Kara İnci benimkide aynı kitap şu anda iyi türçedeyim matematiğe geçemedim ama anlaşılır geldi bana şu açıköğretim sınavları bi geçsin ağırlık vericem çalışmaya inşaAllah

X